![Otoparklar baştan aşağı yenilendi](/upload/resimler/haber/F9C_IMG_4572.jpg)
Otoparklar baştan aşağı yenilendi
![Tarih](/img/icon/clock.png)
![Yazdır](/img/icon/print.gif)
Kent genelinde modern ve teknolojik otoparkları hayata geçiren İSPARK, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin desteği ile işletmeye aldığı otoparkları yenileyerek vatandaşların hizmetine sunmaya devam ediyor
Otoparklar baştan aşağı yenilendi
Kent genelinde modern ve teknolojik otoparkları hayata geçiren İSPARK, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin desteği ile işletmeye aldığı otoparkları yenileyerek vatandaşların hizmetine sunmaya devam ediyor.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi İSPARK’ındevraldığı ve uzun yıllar önce hizmete giren birçok otoparkı baştan aşağı yeniledi. Bezmialem Vakıf Üniversitesi, Kartal Soğanlık P+R, Suadiye Açık ve Pendik Katlı otoparkının giriş ve çıkış noktaları, demir korkuluk alanları, atık ve yağmur suyu giderleri, peron adresleme ve uyarı tabelaları tümüyle yenilendi. Park alanları da farklı renklerde yeniden tasarlanarak hizmete sunuldu.
Otoparkların içerisinde sürücülerin kullandığı alanlarda modern güvenlik sistemleri ve ekipmanları da devreye alındı. Bazı otopark alanlarında daha fazla aracın parklanmasınaimkan sağlamak amacıyla da teknolojik sistemler hayata geçirildi. Otoparkta engelli park ile bisiklet park alanları da yenilenerek vatandaşların daha rahat parklanabilecekleri bir ortam oluşturuldu. Ayrıca iç ve dış alanlar yeniden dizayn edilerek güzel bir görünüme kavuşturuldu.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle hizmet verdiğimiz otoparkları güvenli ve sistemli bir yapıya kavuşturmak amacıyla yenileme çalışmalarına hızla devem ettiklerini belirten İSPARK Genel Müdürü Nurettin Korkut, “Otoparklarımızı baştan aşağı yeniliyoruz. Vatandaşlarımızdan gelen talepleri de değerlendiriyoruz. Uzun süre kullanılabilecek çevreci, modern ve teknolojik sistemleri de kullanıma sunuyoruz” dedi.
Otoparkların kullanım ömrünü uzatmak amacıyla uzun süredir hummalı bir şekilde tadilat çalışmaları devam eden alanlarda vatandaşların istekleri de dikkate alınarak, otopark giriş ve çıkışına kamera, her kata yön gösterici tabela ve kat renkleri ile uyumlu asansör butonları da yapıldı.
Ümraniye HaldunAlağaşOtoparkı, Ümraniye Katlı Otoparkı, Kartal Hasan Doğan Katlı Otoparkı, Gülsuyu Katlı Otoparkı, Seyrantepe Katlı Otoparkı, Tepebaşı Katlı Otoparkı, Maçka Katlı Otoparkı Cihangir Katlı Otoparkı, Mevlana Katlı Otoparkı, Merter Katlı Otoparkı’na bakım onarım çalışmaları hızla devam ediyor. Kısa zamanda tamamlanarak hizmete sunulacak.
TÜED HAYKIRDI ” ABO DÜZELTİLMELİ İNTİBAK GERÇEKLEŞMELİ”
Türkiye Emekliler Derneği Başkanlar Kurulu Toplantısı, 17 Temmuz 2024 tarihinde Ankara’da TÜED Genel Merkez Toplantı Salonu’nda yapılmış; ülkenin ve emeklilerin karşılaştığı sorunlar, kapsamlı olarak değerlendirilmiştir.
CHP EĞİTİM SORUNLARINA ÜSKÜDAR’DA DİKKAT ÇEKTİ...
Cumhuriyet Halk Partisi, ülke genelinde yaşanan eğitim sorunlarına dikkat çekmek maksadıyla tüm il ve ilçe başkanlıklarında “24 Saat Eğitim Maratonu” başlıklı basın açıklaması gerçekleştirdi.
SP ÜSKÜDAR İLÇE BAŞKANI HAKAN TEVFİK ERDAĞI FİLİSTİN VE BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİ İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI YAPTI
16.Temmuz Salı günü İstanbul un 39 ilçesinde olduğu gibi Üsküdar’da Saadet Partisi İlçe Başkanlığı Filistin ve BOP ile ilgili basın açıklaması yaptı. Katılımcıların dikkatle izlediği açıklama şöyle
Çengelköy’ün eski simalarından Erkan GÜRSOY vefat etmiştir
Erkan GÜRSOY uzun süredir devam eden tedavileri sürecinde aramızdan ayrılmıştır.
TÜED “EMEKLİ AYLILARI YOKSULLUK SINIRININ ALTINDA KALDI ACİL ÖNLEM ALINMALI”
Türkiye Emekliler Derneği’nin (TÜED) 123 şube başkanı, olağanüstü gündemle Ankara’da bir araya gelerek ek zam çağrısı yapacak.
ÇALIŞTIKÇA DÜŞEN EMEKLİ AYLIKLARIMIZIN ÖYKÜSÜ...
ABO nın değişmesi düşük emekli maaşlarına mahkum etti şimdilerde taban maaş 10.000 mi olacak 12.000 mi olacak diye anlamsız tartışmalara düşürülüyoruz esasen düzelmesi gereken aylık bağlama oranının yükseltilmesidir.
ÇENGELKÖYSPOR YARIM KALAN HİKAYEYİ TAMAMLAYACAK
2024-2025 Futbol sezonu için kolları erken sıvayan Başkan Yavuz Yıldız ve yönetim kurulu arkadaşları önce Teknik direktörlüğe devam etmesi için Aziz Topal ile anlaştı.
ÇEVREYE BAKIM GEREKLİ...
Öncelikle belirtmeliyim ki Çengelköy iskele meydanı ve Kuleli parkları dökülüyor acilen bakıma alınmalı ihale mi yapılır yoksa belediyeler kendi personeli ile mi düzenleme yapar artık kendileri bilir.
DÜNYAYA BORCUMUZ VAR?
Dünyamızı çok hoyrat kullanıyoruz çok tüketiyoruz tüketimimizi azaltmadığımız gibi atıklarımızı da karışık atarak milli ekonomiye kazandırmıyoruz tamamını çöp ediyoruz.
Sağlık nedir ?
Yakın zamanda öğretmenimin bana sorduğu bir soruydu. Kendim için sağlığı nasıl tanımlıyorum ? Uzunca konuştuk bu soru üzerine..