Hanım Sultanlar Şehri Üsküdar’da nöbet değişimi

Hanım Sultanlar Şehri Üsküdar’da nöbet değişimi

Tarih 28 Haziran 2016, 21:32 YazdırBu haberi yazdır

AK Parti Üsküdar İlçe Kadın Kolları Başkanlığı için nöbet değişimi gerçekleşti. Kendi isteğiyle görevini bırakan Songül Kavalcıoğlu, düzenlenen devir-teslim töreniyle AK Parti Üsküdar İlçe Kadın Kolları Başkanlığını, Neslihan Aydın’a devretti.

Hanım Sultanlar Şehri Üsküdar’da nöbet değişimi

 

AK Parti Üsküdar İlçe Kadın Kolları Başkanlığı için nöbet değişimi gerçekleşti. Kendi isteğiyle görevini bırakan Songül Kavalcıoğlu, düzenlenen devir-teslim töreniyle AK Parti Üsküdar İlçe Kadın Kolları Başkanlığını, Neslihan Aydın’a devretti. Törende konuşan AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Halit Hızır, AK Parti’de hizmetin hiçbir zaman durmayacağını belirterek, “Songül Kavalcıoğlu kardeşime şimdiye kadar yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Çok başarılı çalışmalara imza atmıştır. Neslihan Aydın kardeşimin de aldığı bu bayrağı daha yukarılara taşıyacağına inanıyorum” diye konuştu.
Songül Kavalcıoğlu da yapmış olduğu veda konuşmasında “Ben sadece makamımı bırakıyorum. Bundan sonraki hayatımda AK Parti’nin bir neferi olarak çalışmaya devam edeceğim. Ne görev verilirse, hazırım” dedi.


AK Parti Üsküdar’ın çiçeği burnundaki Kadın Kolu Başkanı Neslihan Aydın ise şunları söyledi: “AK Parti’de hizmet etmek ne kadar zevkli ise sorumluluğu da bir o kadar büyük. Tüm performansımı, Songül Kavalcıoğlu başkanımdan aldığım hizmet bayrağını daha yukarılara taşımak için harcayacağımın sözünü veriyorum.” 


AK Parti Üsküdar İlçe Başkanlığı’nda düzenlenen törene AK Parti İlçe Başkan Yardımcıları, Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyeleri, Mahalle Başkanları ve Kadın Kolları teşkilatı katıldı. Törende AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Halit Hızır, Kavalcıoğlu ve Aydın’a çiçek takdim etti. AK Parti Üsküdar Kadın Kolları Başkanı Neslihan Aydın da selefi Songül Kavalcıoğlu’nu şampiyonluk kupasıyla uğurladı.

 

Bu haber 505 defa okunmuştur.
Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
DİĞER HABERLER