![TEKNİK DİREKTÖR GÖKHAN YAŞAR İLE YOLLAR AYRILDI](/upload/resimler/haber/Z1D_3B1_gokhan-yasar-_n.jpg)
TEKNİK DİREKTÖR GÖKHAN YAŞAR İLE YOLLAR AYRILDI
![Tarih](/img/icon/clock.png)
![Yazdır](/img/icon/print.gif)
Bölgesel Amatör Lig 12. Grup'da mücadele eden , Çengelköyspor A.Ş.'de Teknik Direktör Gökhan Yaşar ile yollar ayrıldı.
18.hafta maçında Çorlu 1947 ile deplasmanda karşılaşan yeşil-beyazlılar, yeni bir kadroyla yola çıkan rakibi ile 0-0 berabere kalarak ligdeki 6. beraberliğini almıştı | |
Kulüpten yapılan resmi açıklamada, Teknik Direktör Gökhan Yaşar’a Kulübe olan hizmetlerinden dolayı teşekkür edilirken, genç teknik adam ile yollarının ayrıldığı belirtildi. | |
Beklentilere cevap veremedi | |
Sezona M. Mustafa Yorulmazlar ile başlayan Çengelköyspor A.Ş.’de, 9. Haftaki İstanbul Göngörenspor beraberliği sonrasında göreve getirilen Gökhan Yaşar da, beklentilere cevap veremedi | |
İlk galibiyetini 3. maçında aldı | |
Yaşar ile ilk maçına Körfez Belediyesi Hereke Yıldız karşısında çıkan yeşil-beyazlılar rakibi ile 2-2 berabere kalırken, maçı 9 kişiyle bitirmişti. Babaeski ile Sancaktepe’de karşılan Çengelköyspor, maçtan 0-0’lık beraberlik ile ayrıldı. Ergene Velimeşe’yi deplasmanda 90.dakika Sow ile bulduğu golle 2-1 mağlup eden kulüp , yeni Hocamız ile ilk galibiyeti 3. haftada almış oldu. | |
İkinci yarıda 4 maçta 3 mağlubiyet | |
Gebzespor ile oynadığı kritik maçtan 2-1 yenik ayrılan Çengelköyspor, ilk devreyi 4. sırada bitirdi ve şampiyonluk umutlarını azalttı. İkinci yarıdaki ilk maçını bay geçen yeşil-beyazlılar, ikinci maçında Kocaelispor’a 3-0 mağlup olarak zirveye havlu attı. 16. haftada Tunaspor ile karşılaşan kulüp rakibine 2-1 mağlup olunca İl kontenjanında geri düştü. Lüleburgazspor’ı sahasında zorlanmadan geçen Çengelköyspor A.Ş , 16 futbolcusu ile yollarını ayıran ve Süper Amatör Ligden gelen oyuncularla sahaya çıkan Çorlu 1947 karşısında 2 puan bırakınca, Teknik Direktör Gökhan Yaşar ile yollar ayrıldı. | |
8 maçta 9 puan topladı | |
Çengelköyspor Kulübü Gökhan Yaşar ile 8 maçta 9 puan topladı. Bu süreçte rakip filelere 9 gol atan Üsküdar ekibi filesinde 11 gol gördü |
TÜED HAYKIRDI ” ABO DÜZELTİLMELİ İNTİBAK GERÇEKLEŞMELİ”
Türkiye Emekliler Derneği Başkanlar Kurulu Toplantısı, 17 Temmuz 2024 tarihinde Ankara’da TÜED Genel Merkez Toplantı Salonu’nda yapılmış; ülkenin ve emeklilerin karşılaştığı sorunlar, kapsamlı olarak değerlendirilmiştir.
CHP EĞİTİM SORUNLARINA ÜSKÜDAR’DA DİKKAT ÇEKTİ...
Cumhuriyet Halk Partisi, ülke genelinde yaşanan eğitim sorunlarına dikkat çekmek maksadıyla tüm il ve ilçe başkanlıklarında “24 Saat Eğitim Maratonu” başlıklı basın açıklaması gerçekleştirdi.
SP ÜSKÜDAR İLÇE BAŞKANI HAKAN TEVFİK ERDAĞI FİLİSTİN VE BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİ İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI YAPTI
16.Temmuz Salı günü İstanbul un 39 ilçesinde olduğu gibi Üsküdar’da Saadet Partisi İlçe Başkanlığı Filistin ve BOP ile ilgili basın açıklaması yaptı. Katılımcıların dikkatle izlediği açıklama şöyle
Çengelköy’ün eski simalarından Erkan GÜRSOY vefat etmiştir
Erkan GÜRSOY uzun süredir devam eden tedavileri sürecinde aramızdan ayrılmıştır.
TÜED “EMEKLİ AYLILARI YOKSULLUK SINIRININ ALTINDA KALDI ACİL ÖNLEM ALINMALI”
Türkiye Emekliler Derneği’nin (TÜED) 123 şube başkanı, olağanüstü gündemle Ankara’da bir araya gelerek ek zam çağrısı yapacak.
ÇALIŞTIKÇA DÜŞEN EMEKLİ AYLIKLARIMIZIN ÖYKÜSÜ...
ABO nın değişmesi düşük emekli maaşlarına mahkum etti şimdilerde taban maaş 10.000 mi olacak 12.000 mi olacak diye anlamsız tartışmalara düşürülüyoruz esasen düzelmesi gereken aylık bağlama oranının yükseltilmesidir.
ÇENGELKÖYSPOR YARIM KALAN HİKAYEYİ TAMAMLAYACAK
2024-2025 Futbol sezonu için kolları erken sıvayan Başkan Yavuz Yıldız ve yönetim kurulu arkadaşları önce Teknik direktörlüğe devam etmesi için Aziz Topal ile anlaştı.
ÇEVREYE BAKIM GEREKLİ...
Öncelikle belirtmeliyim ki Çengelköy iskele meydanı ve Kuleli parkları dökülüyor acilen bakıma alınmalı ihale mi yapılır yoksa belediyeler kendi personeli ile mi düzenleme yapar artık kendileri bilir.
DÜNYAYA BORCUMUZ VAR?
Dünyamızı çok hoyrat kullanıyoruz çok tüketiyoruz tüketimimizi azaltmadığımız gibi atıklarımızı da karışık atarak milli ekonomiye kazandırmıyoruz tamamını çöp ediyoruz.
Sağlık nedir ?
Yakın zamanda öğretmenimin bana sorduğu bir soruydu. Kendim için sağlığı nasıl tanımlıyorum ? Uzunca konuştuk bu soru üzerine..