![Çengelköy Kocaelispor ile karşılaştı](/upload/resimler/haber/7ZD_resim-045.jpg)
Çengelköy Kocaelispor ile karşılaştı
![Tarih](/img/icon/clock.png)
![Yazdır](/img/icon/print.gif)
Bölgesel amatör lig ikinci devre ilk maçımızı kendi sahamızda Kocaelispor a karşı yaptık ne gol atabildik ne puan alabildik.
Çengelköy Kocaelispor ile karşılaştı
Kocaelispor zaten ilk devre takip eden rakiplerine 10 puan fark atarak birinci devreyi lider kapatmıştı. İkinci devre de arada yaptığı olumlu transferlerin katkısı ile her maçta üçer puan toplamaya devam ediyor.
Çengelköy Kocaeli maçı ilk devresinde karşılıklı ataklarla ama daha çok Kocaeli nin gol pozisyonları ile sürerken 35 .dakikada ilk gol geçen pek çok maçta gördüğümüz gibi bir yan toptan karamboldan oldu.
İkinci yarıda da her iki takımda başa baş mücadele verirken gol kilidini hep Kocaeli çözdü artarda gelen iki gol daha olunca maçın sonucunda üç golü bulan da üç puanı alanda Kocaeli oldu. Böylece ligin bitmesine 11 hafta varken Kocaeli 3.lige çıkma vizesini aldı. İkici ile arasında ki puan farkı şimdiden 13 e vardı. Bu görüntü ile puan farkı daha da artacak.
Çengelköy spor için söylenebilecek fazla söz yok geçen yıllarda olduğu gibi sene başı gelen hocaya ve yaptığı transferlere güvendik oluşturduğu sisteme güvendik ama sonuç ortada. Çok zor bir durum yaşıyoruz karşımızda koca koca şehir takımları arkalarında belediyeler mülki idareler hatta milletvekilleri. İnsan görünce imrenmeden edemiyor sene başı ilk Kocaeli maçında stad tamamaen dolmuş tribünde milletvekilleri vali ve bütün şehrin yöneticileri takımlarını candan bir şekilde destekliyorlardı. İşte bu dayanışma takımı sürüklüyor. Seneye 3. Lige adım attıklarında iddiadan gelen yardım ve destekle mali yükleri fazla artırmadan yollarına devam edebilecekler. Geçen sene Tekirdağ spor zorlu gruptan 3. Lige çıkmıştı ve yoluna devam ediyor.
3. lig bu sene de bizim için hayal oldu ne yapalım umudumuz seneye mi diyelim ne diyelim bende bilemiyorum.
TÜED HAYKIRDI ” ABO DÜZELTİLMELİ İNTİBAK GERÇEKLEŞMELİ”
Türkiye Emekliler Derneği Başkanlar Kurulu Toplantısı, 17 Temmuz 2024 tarihinde Ankara’da TÜED Genel Merkez Toplantı Salonu’nda yapılmış; ülkenin ve emeklilerin karşılaştığı sorunlar, kapsamlı olarak değerlendirilmiştir.
CHP EĞİTİM SORUNLARINA ÜSKÜDAR’DA DİKKAT ÇEKTİ...
Cumhuriyet Halk Partisi, ülke genelinde yaşanan eğitim sorunlarına dikkat çekmek maksadıyla tüm il ve ilçe başkanlıklarında “24 Saat Eğitim Maratonu” başlıklı basın açıklaması gerçekleştirdi.
SP ÜSKÜDAR İLÇE BAŞKANI HAKAN TEVFİK ERDAĞI FİLİSTİN VE BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİ İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI YAPTI
16.Temmuz Salı günü İstanbul un 39 ilçesinde olduğu gibi Üsküdar’da Saadet Partisi İlçe Başkanlığı Filistin ve BOP ile ilgili basın açıklaması yaptı. Katılımcıların dikkatle izlediği açıklama şöyle
Çengelköy’ün eski simalarından Erkan GÜRSOY vefat etmiştir
Erkan GÜRSOY uzun süredir devam eden tedavileri sürecinde aramızdan ayrılmıştır.
TÜED “EMEKLİ AYLILARI YOKSULLUK SINIRININ ALTINDA KALDI ACİL ÖNLEM ALINMALI”
Türkiye Emekliler Derneği’nin (TÜED) 123 şube başkanı, olağanüstü gündemle Ankara’da bir araya gelerek ek zam çağrısı yapacak.
ÇALIŞTIKÇA DÜŞEN EMEKLİ AYLIKLARIMIZIN ÖYKÜSÜ...
ABO nın değişmesi düşük emekli maaşlarına mahkum etti şimdilerde taban maaş 10.000 mi olacak 12.000 mi olacak diye anlamsız tartışmalara düşürülüyoruz esasen düzelmesi gereken aylık bağlama oranının yükseltilmesidir.
ÇENGELKÖYSPOR YARIM KALAN HİKAYEYİ TAMAMLAYACAK
2024-2025 Futbol sezonu için kolları erken sıvayan Başkan Yavuz Yıldız ve yönetim kurulu arkadaşları önce Teknik direktörlüğe devam etmesi için Aziz Topal ile anlaştı.
ÇEVREYE BAKIM GEREKLİ...
Öncelikle belirtmeliyim ki Çengelköy iskele meydanı ve Kuleli parkları dökülüyor acilen bakıma alınmalı ihale mi yapılır yoksa belediyeler kendi personeli ile mi düzenleme yapar artık kendileri bilir.
DÜNYAYA BORCUMUZ VAR?
Dünyamızı çok hoyrat kullanıyoruz çok tüketiyoruz tüketimimizi azaltmadığımız gibi atıklarımızı da karışık atarak milli ekonomiye kazandırmıyoruz tamamını çöp ediyoruz.
Sağlık nedir ?
Yakın zamanda öğretmenimin bana sorduğu bir soruydu. Kendim için sağlığı nasıl tanımlıyorum ? Uzunca konuştuk bu soru üzerine..