![Çengelköy iddiasını şansa bıraktı](/upload/resimler/haber/3D7_spor-1-resim-081.jpg)
Çengelköy iddiasını şansa bıraktı
![Tarih](/img/icon/clock.png)
![Yazdır](/img/icon/print.gif)
Bölgesel amatör lig 12.grup ilk yarı maçları 27 Aralık günü oynanan maçlarla tamamlandı. 12.grupta ilk üç sırayı Kocaeli takımları paylaştı Kocaelispor ikinciye 8 puan üçüncüye 9 puan dördüncü Çengelköy e ise 10 puan fark atarak arayı açtı.
Bölgesel amatör lig 12.grup ilk yarı maçları 27 Aralık günü oynanan maçlarla tamamlandı. 12.grupta ilk üç sırayı Kocaeli takımları paylaştı Kocaelispor ikinciye 8 puan üçüncüye 9 puan dördüncü Çengelköy e ise 10 puan fark atarak arayı açtı.
Geçen yıl ise Çengelköy spor 4 puan farkla birinci bitirdiği ilk devreden ikinci yarı kaybettiği puanlar yüzünden bir üst klasman olan 3. Lige çıkmayı gerçekleştirememişti. Umarız bu yıl şansımız yaver gider geçen senenin tersi olur. Bu yıl umut bağlanan tek santrafor uzun zaman takıma alışamayınca ve zayıf kalınca yaşanan puan kayıplarına son maçta Gebze spor yenilgisi tuz biber ekti.
Aslında hava harika saha harika idi seyirci özlediği takımını seyretmek için tribünlerde ki yerini almıştı. Bin kişilik taraftar topluluğu takımını maç boyunca destekledi 24. Dakikada direkten dönen topu takip ederek filelere gönderdi ilk yarı 1-0 galibiyetimizle bitecek üç puan grup liderine yaklaştıracak derken ilk yarının son dakikasında isabetli bir şut kalemizi buldu ilk devre 1-1 sonuçlandı.
Taraftarların bizler inandık sizlerde inanın , omuz omuza omuz omuza sloganları oyuncularımızı hırslandırdı ama Gebze spor da boş durmadı ikinci yarı 15.dakikada ikinci gollerini buldular bu da maçın sonucu oldu. İki gol yediğimiz gibi üç puanı kaçırdık. Maçı başkan ismet Özay ve yöneticiler de heyecanla izlediler eski topçulardan Kadri Alpaslan da izleyiciler arasında idi eski hatıralarını dinleme fırsatımız oldu.
İkinci devrede Çengelköy spora başarılar diliyoruz. Hatırlatalım Çengelköy sadece bölgesel amatörde mücadele etmiyor tüm yaş gruplarında takımlarımız sahalarda kulübümüzü temsil ediyor.
İlk yarı maçları böylece tamamlanmış oldu ikinci yarı maçlar 24 Ocak ta başlayacak. İlk hafta maçımız olmayacak o haftayı bay geçeceğiz. İkinci yarı ilk maçımız 31 Ocak günü grup lideri ile İstanbul da olacak Kocaeli spor ile karşılaşacağız.
TÜED HAYKIRDI ” ABO DÜZELTİLMELİ İNTİBAK GERÇEKLEŞMELİ”
Türkiye Emekliler Derneği Başkanlar Kurulu Toplantısı, 17 Temmuz 2024 tarihinde Ankara’da TÜED Genel Merkez Toplantı Salonu’nda yapılmış; ülkenin ve emeklilerin karşılaştığı sorunlar, kapsamlı olarak değerlendirilmiştir.
CHP EĞİTİM SORUNLARINA ÜSKÜDAR’DA DİKKAT ÇEKTİ...
Cumhuriyet Halk Partisi, ülke genelinde yaşanan eğitim sorunlarına dikkat çekmek maksadıyla tüm il ve ilçe başkanlıklarında “24 Saat Eğitim Maratonu” başlıklı basın açıklaması gerçekleştirdi.
SP ÜSKÜDAR İLÇE BAŞKANI HAKAN TEVFİK ERDAĞI FİLİSTİN VE BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİ İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI YAPTI
16.Temmuz Salı günü İstanbul un 39 ilçesinde olduğu gibi Üsküdar’da Saadet Partisi İlçe Başkanlığı Filistin ve BOP ile ilgili basın açıklaması yaptı. Katılımcıların dikkatle izlediği açıklama şöyle
Çengelköy’ün eski simalarından Erkan GÜRSOY vefat etmiştir
Erkan GÜRSOY uzun süredir devam eden tedavileri sürecinde aramızdan ayrılmıştır.
TÜED “EMEKLİ AYLILARI YOKSULLUK SINIRININ ALTINDA KALDI ACİL ÖNLEM ALINMALI”
Türkiye Emekliler Derneği’nin (TÜED) 123 şube başkanı, olağanüstü gündemle Ankara’da bir araya gelerek ek zam çağrısı yapacak.
ÇALIŞTIKÇA DÜŞEN EMEKLİ AYLIKLARIMIZIN ÖYKÜSÜ...
ABO nın değişmesi düşük emekli maaşlarına mahkum etti şimdilerde taban maaş 10.000 mi olacak 12.000 mi olacak diye anlamsız tartışmalara düşürülüyoruz esasen düzelmesi gereken aylık bağlama oranının yükseltilmesidir.
ÇENGELKÖYSPOR YARIM KALAN HİKAYEYİ TAMAMLAYACAK
2024-2025 Futbol sezonu için kolları erken sıvayan Başkan Yavuz Yıldız ve yönetim kurulu arkadaşları önce Teknik direktörlüğe devam etmesi için Aziz Topal ile anlaştı.
ÇEVREYE BAKIM GEREKLİ...
Öncelikle belirtmeliyim ki Çengelköy iskele meydanı ve Kuleli parkları dökülüyor acilen bakıma alınmalı ihale mi yapılır yoksa belediyeler kendi personeli ile mi düzenleme yapar artık kendileri bilir.
DÜNYAYA BORCUMUZ VAR?
Dünyamızı çok hoyrat kullanıyoruz çok tüketiyoruz tüketimimizi azaltmadığımız gibi atıklarımızı da karışık atarak milli ekonomiye kazandırmıyoruz tamamını çöp ediyoruz.
Sağlık nedir ?
Yakın zamanda öğretmenimin bana sorduğu bir soruydu. Kendim için sağlığı nasıl tanımlıyorum ? Uzunca konuştuk bu soru üzerine..