![Çengelköy Beylerbeyi ile hazırlık maçı yaptı 3-1](/upload/resimler/haber/BD9_resim-055.jpg)
Çengelköy Beylerbeyi ile hazırlık maçı yaptı 3-1
![Tarih](/img/icon/clock.png)
![Yazdır](/img/icon/print.gif)
Her iki takım da liglerin başlaması öncesi bir hazırlık maçı yaparak yılların kardeşliğine bir katkı daha yaptı.
Çengelköy Beylerbeyi ile hazırlık maçı yaptı 3-1
Her iki takım da liglerin başlaması öncesi bir hazırlık maçı yaparak yılların kardeşliğine bir katkı daha yaptı.
Hem Çengelköy ün hem Beylerbeyi nin hocaları yeni oyuncularını deneme fırsatı buldu. Biz de Çengelköy gazetesi olarak lig başlamadan önce Başkan İsmet Özay ve yönetici arkadaşlarımızla takımımızı izleme yeni oyuncularımızı tanıma fırsatı bulduk.
Hafif sakatlıkları olan oyuncularımız haricinde pek çok oyuncuyu izleme fırsatı bulurken Teknik Direktör Mehmet Yorulmazlar ın yeni yardımcılarını da tanıma fırsatı bulduk. Özgür Ataçocuğu yardımcı teknik direktör Aydın Salatan ise Kaleci anrtrenörü olarak bu sezon oyuncularımızı hazırlayacaklar.
Gelelim maça her iki takımın istekli gördük koşan takımlar bol gol pozisyonuna girdiler ama golleri bulan Beylerbeyi oldu sonuç 3-1 . Havanın da sıcak olmasından dolayı olsa gerek organize oyun düzeni göremedik.
TÜED HAYKIRDI ” ABO DÜZELTİLMELİ İNTİBAK GERÇEKLEŞMELİ”
Türkiye Emekliler Derneği Başkanlar Kurulu Toplantısı, 17 Temmuz 2024 tarihinde Ankara’da TÜED Genel Merkez Toplantı Salonu’nda yapılmış; ülkenin ve emeklilerin karşılaştığı sorunlar, kapsamlı olarak değerlendirilmiştir.
CHP EĞİTİM SORUNLARINA ÜSKÜDAR’DA DİKKAT ÇEKTİ...
Cumhuriyet Halk Partisi, ülke genelinde yaşanan eğitim sorunlarına dikkat çekmek maksadıyla tüm il ve ilçe başkanlıklarında “24 Saat Eğitim Maratonu” başlıklı basın açıklaması gerçekleştirdi.
SP ÜSKÜDAR İLÇE BAŞKANI HAKAN TEVFİK ERDAĞI FİLİSTİN VE BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİ İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI YAPTI
16.Temmuz Salı günü İstanbul un 39 ilçesinde olduğu gibi Üsküdar’da Saadet Partisi İlçe Başkanlığı Filistin ve BOP ile ilgili basın açıklaması yaptı. Katılımcıların dikkatle izlediği açıklama şöyle
Çengelköy’ün eski simalarından Erkan GÜRSOY vefat etmiştir
Erkan GÜRSOY uzun süredir devam eden tedavileri sürecinde aramızdan ayrılmıştır.
TÜED “EMEKLİ AYLILARI YOKSULLUK SINIRININ ALTINDA KALDI ACİL ÖNLEM ALINMALI”
Türkiye Emekliler Derneği’nin (TÜED) 123 şube başkanı, olağanüstü gündemle Ankara’da bir araya gelerek ek zam çağrısı yapacak.
ÇALIŞTIKÇA DÜŞEN EMEKLİ AYLIKLARIMIZIN ÖYKÜSÜ...
ABO nın değişmesi düşük emekli maaşlarına mahkum etti şimdilerde taban maaş 10.000 mi olacak 12.000 mi olacak diye anlamsız tartışmalara düşürülüyoruz esasen düzelmesi gereken aylık bağlama oranının yükseltilmesidir.
ÇENGELKÖYSPOR YARIM KALAN HİKAYEYİ TAMAMLAYACAK
2024-2025 Futbol sezonu için kolları erken sıvayan Başkan Yavuz Yıldız ve yönetim kurulu arkadaşları önce Teknik direktörlüğe devam etmesi için Aziz Topal ile anlaştı.
ÇEVREYE BAKIM GEREKLİ...
Öncelikle belirtmeliyim ki Çengelköy iskele meydanı ve Kuleli parkları dökülüyor acilen bakıma alınmalı ihale mi yapılır yoksa belediyeler kendi personeli ile mi düzenleme yapar artık kendileri bilir.
DÜNYAYA BORCUMUZ VAR?
Dünyamızı çok hoyrat kullanıyoruz çok tüketiyoruz tüketimimizi azaltmadığımız gibi atıklarımızı da karışık atarak milli ekonomiye kazandırmıyoruz tamamını çöp ediyoruz.
Sağlık nedir ?
Yakın zamanda öğretmenimin bana sorduğu bir soruydu. Kendim için sağlığı nasıl tanımlıyorum ? Uzunca konuştuk bu soru üzerine..