İSPARK’tan Havalimanı Trafiğine Çözüm

İSPARK’tan Havalimanı Trafiğine Çözüm

Tarih 16 Haziran 2015, 12:58 YazdırBu haberi yazdır

İSPARK, Park Et Uçak İle Devam Et projesi kapsamında Yeşilköy’de açtığı otopark ile 3 saati 1 TL’ye otopark hizmeti verecek.

İSPARK’tan Havalimanı Trafiğine Çözüm


İSPARK, Park Et Uçak İle Devam Et projesi kapsamında Yeşilköy’de açtığı otopark ile 3 saati 1 TL’ye otopark hizmeti verecek. Otopark ile Havalimanı arasında 15 dakikada bir ücretsiz ring seferleri düzenlenecek.
İSPARK, Atatürk Havalimanı’na yakın mesafedeki Yeşilköy P+R açık otoparkını hizmete açtı. Bin araçlık otopark teknolojik sistemler ile 2 bin araç kapasitesine çıkartılacak. 3 saatlik ücreti 1 TL olan otopark Havalimanında yolcu bekleyen araç sahipleri için güvenli ve uygun ücretli bir bekleme alanı olacak.
İSPARK ilk olarak Sabiha Gökçen Havalimanı otoparkında başlattığı Park Et Uçak ile Devam Et projesini şimdi de Atatürk Havalimanı’nda hayata geçiriyor. Yolcuların yoğun taleplerini değerlendiren İSPARK, havalimanlarında yeni otoparkları hizmete açıyor. Böylece birçok başvuruda uçak biletlerinin üstünde otopark ücreti ödediklerini dile getiren ve şikâyette bulunan yolculara düşük ücretle otopark hizmeti veriliyor.


İSPARK, Park Et Uçakla Devam Et projesi kapsamında uçakla seyahat edecek sürücülere güvenli ve indirimli otopark hizmeti sunuyor. Vatandaşlar, Havalimanı’na 5 dakika mesafedeki İSPARK otoparkına araçlarını bırakarak istedikleri noktaya seyahat edebiliyorlar. “Park Et Uçak ile Devam Et” projesi kapsamında zamanında yolculuk için 15 dakikada bir ücretsiz ring araçlarının hizmet verdiği otopark günlük 15 TL’ye hizmet veriyor.

Bu haber 583 defa okunmuştur.
Facebook  Twitter  FriendFeed  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
DİĞER HABERLER