Son üç maç hedef 9 puan
![Tarih](/img/icon/clock.png)
![Yazdır](/img/icon/print.gif)
Öyle veya böyle puan kayıpları olsa da bölgesel amatör ligde 11.Grupta mücadelesini sürdüren Çengelköy spor son üçüncü haftaya üçüncü olarak giriyor.
Son üç maç hedef 9 puan
Öyle veya böyle puan kayıpları olsa da bölgesel amatör ligde 11.Grupta mücadelesini sürdüren Çengelköy spor son üçüncü haftaya üçüncü olarak giriyor.
22.Martta Maltepe stadında (Beylerbeyi stadı dolu olduğundan iç saha maçımızı Maltepe de oynamak zorunda bırakıldık ilgililere duyurulur) Arnavutköy Belediye ile yaptığımız maçtan 2-1 galip ayrılınca zirve mücadelesinden kopmadık.
Osman Yıldırım hocanın kulüpten ayrılmasından sonra Sabri Durmuş hoca takımı teslim aldı ve gayet güzel görevini sürdürüyor. Zira Sabri Durmuş her ne kadar yıllardır alt yapı antrenörlüğü yapsa da üst klasman maçlarını ve oyuncuları takip etmekten geri kalmıyordu.
29. Mart maçlarında rakiplerimiz ve biz grubun ortalarında olan rakiplerle karşılaşacağız. Ancak 5.Nisan maçlarında Çengelköy Ereğli ile kendi sahasında karşılaşırken Tekirdağ kendi evinde Kocaelispor ile karşılaşacak. Bildiğiniz gibi iki hafta önce sahasında bizi yenen Tekirdağ o günden beri liderlik koltuğunda bulunuyor.
5.Nisan maçları çok önemli olsa da son hafta maçımız Kocaeli ile deplasmanda olacak. Son haftalara böyle heyecanla giriyoruz boşuna demedik dananın kuyruğu kopuyor diye. Şimdi kaybettiğimiz puanlara üzülmenin değil önümüzde ki maçlardan 9 puan çıkarmayı hedeflemeliyiz.
Kalan Maçlarımız
29.03.2015 Edirnespor GK - Çengelköyspor
05.04.2015 Çengelköyspor - Kdz Ereğli Bld
TÜED HAYKIRDI ” ABO DÜZELTİLMELİ İNTİBAK GERÇEKLEŞMELİ”
Türkiye Emekliler Derneği Başkanlar Kurulu Toplantısı, 17 Temmuz 2024 tarihinde Ankara’da TÜED Genel Merkez Toplantı Salonu’nda yapılmış; ülkenin ve emeklilerin karşılaştığı sorunlar, kapsamlı olarak değerlendirilmiştir.
CHP EĞİTİM SORUNLARINA ÜSKÜDAR’DA DİKKAT ÇEKTİ...
Cumhuriyet Halk Partisi, ülke genelinde yaşanan eğitim sorunlarına dikkat çekmek maksadıyla tüm il ve ilçe başkanlıklarında “24 Saat Eğitim Maratonu” başlıklı basın açıklaması gerçekleştirdi.
SP ÜSKÜDAR İLÇE BAŞKANI HAKAN TEVFİK ERDAĞI FİLİSTİN VE BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİ İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI YAPTI
16.Temmuz Salı günü İstanbul un 39 ilçesinde olduğu gibi Üsküdar’da Saadet Partisi İlçe Başkanlığı Filistin ve BOP ile ilgili basın açıklaması yaptı. Katılımcıların dikkatle izlediği açıklama şöyle
Çengelköy’ün eski simalarından Erkan GÜRSOY vefat etmiştir
Erkan GÜRSOY uzun süredir devam eden tedavileri sürecinde aramızdan ayrılmıştır.
TÜED “EMEKLİ AYLILARI YOKSULLUK SINIRININ ALTINDA KALDI ACİL ÖNLEM ALINMALI”
Türkiye Emekliler Derneği’nin (TÜED) 123 şube başkanı, olağanüstü gündemle Ankara’da bir araya gelerek ek zam çağrısı yapacak.
ÇALIŞTIKÇA DÜŞEN EMEKLİ AYLIKLARIMIZIN ÖYKÜSÜ...
ABO nın değişmesi düşük emekli maaşlarına mahkum etti şimdilerde taban maaş 10.000 mi olacak 12.000 mi olacak diye anlamsız tartışmalara düşürülüyoruz esasen düzelmesi gereken aylık bağlama oranının yükseltilmesidir.
ÇENGELKÖYSPOR YARIM KALAN HİKAYEYİ TAMAMLAYACAK
2024-2025 Futbol sezonu için kolları erken sıvayan Başkan Yavuz Yıldız ve yönetim kurulu arkadaşları önce Teknik direktörlüğe devam etmesi için Aziz Topal ile anlaştı.
ÇEVREYE BAKIM GEREKLİ...
Öncelikle belirtmeliyim ki Çengelköy iskele meydanı ve Kuleli parkları dökülüyor acilen bakıma alınmalı ihale mi yapılır yoksa belediyeler kendi personeli ile mi düzenleme yapar artık kendileri bilir.
DÜNYAYA BORCUMUZ VAR?
Dünyamızı çok hoyrat kullanıyoruz çok tüketiyoruz tüketimimizi azaltmadığımız gibi atıklarımızı da karışık atarak milli ekonomiye kazandırmıyoruz tamamını çöp ediyoruz.
Sağlık nedir ?
Yakın zamanda öğretmenimin bana sorduğu bir soruydu. Kendim için sağlığı nasıl tanımlıyorum ? Uzunca konuştuk bu soru üzerine..