AK Parti Üsküdar İlçe BaşkanlığıBirlik-Beraberlik ve Vefa Gecesi büyük ilgi gördü
![Tarih](/img/icon/clock.png)
![Yazdır](/img/icon/print.gif)
AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Halit Hızır'ın organize ettiği Birlik-Beraberlik ve Vefa Gecesi büyük ilgi gördü
AK Parti Üsküdar İlçe BaşkanlığıBirlik-Beraberlik ve Vefa Gecesi büyük ilgi gördü
AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Halit Hızır'ın organize ettiği Birlik-Beraberlik ve Vefa Gecesi büyük ilgi gördü.A Geceye, AK Parti Üsküdar İlçe Başkanlığı’nın kuruluşundan bugüne kadar görev alan başkan, birim başkanları, yönetim kurulu üyeleri, belediye meclis üyeleri, mahalle başkanları ve komisyon üyeleri katıldı.
AK Parti Üsküdar İlçe Başkanlığı'nın 7 Haziran Genel Seçimlerine yönelik olarak düzenlemiş olduğu "Birlik-Beraberlik ve Vefa Gecesi" büyük ilgi gördü. AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Halit Hızır'ın organize ettiği geceye AK Parti Üsküdar İlçe Başkanlığı’nın kuruluşundan bugüne kadar görev alan başkan, birim başkanları, yönetim kurulu üyeleri, belediye meclis üyeleri, mahalle başkanları ve komisyon üyeleri katıldı. AK Parti Üsküdar İlçe Başkanlığı Tanıtım-Medya Birimi'nin hazırlamış olduğu video gösterimiyle başlayan gecenin açılış konuşmasını Ak Parti İlçe Başkanı Halit Hızır yaptı. 7 Haziran'da hedeflerinin 400 milletvekili olduğunu belirten Hızır, "Üsküdar'da yapacağımız seçim çalışmasında tüm teşkilat mensuplarımıza ihtiyacımız var. AK Parti Üsküdar İlçe Başkanlığımızın kuruluşundan bugüne kadar teşkilatta görev almış tüm arkadaşlarımızın bizimle beraber olduğunu biliyoruz. Heyecanımızdan hiçbir şey kaybetmedik. Sizden aldığımız güçle Yeni Anayasamızı yapacak milletvekillerimizi Meclis'e gönderip, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı Devlet Başkanlığı makamına oturtacağımızdan eminiz. AK Partimizi, 2023 vizyonuna ve 2071 idealine ulaştırmaya hazırız” diye konuştu.
Geceye katılan Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen de 7 Haziran seçimlerinin önemine değinerek, “AK Parti iktidarıyla çağ atlayan ülkemizde hizmetlerin devam etmesi için çok çalışmamız gerekiyor. AK Partimizi durdurmak isteyen bir sürü etken var. Hep birlikte 7 Haziran’a odaklanıp, gece-gündüz demeden, sokak sokak dolaşıp girilmedik ev bırakmayacağız. Vatandaşlarımıza AK Partimizin yapmış olduğu hizmetleri anlatacağız” dedi.Üsküdar’dan sorumlu AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Fadime Taycı da yaptığı konuşmada birlik ve beraberlik vurgusu yaptı. Gecede ayrıca önceki dönem İlçe Başkanlığı yapan Sinan Aktaş ile eski mahalle başkanları, yönetim kurulu üyeleri ve belediye meclis üyeleri de konuştu.
AK Parti Üsküdar İlçe Başkanlığı’nın görevdeki birim başkanları ve yönetim kurulu üyelerinin tam kadro yer aldığı geceye Kadın Kolları Başkanı Songül Kavalcıoğlu ile Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Atagün ile AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekil Aday Adayları de katıldı.
TÜED HAYKIRDI ” ABO DÜZELTİLMELİ İNTİBAK GERÇEKLEŞMELİ”
Türkiye Emekliler Derneği Başkanlar Kurulu Toplantısı, 17 Temmuz 2024 tarihinde Ankara’da TÜED Genel Merkez Toplantı Salonu’nda yapılmış; ülkenin ve emeklilerin karşılaştığı sorunlar, kapsamlı olarak değerlendirilmiştir.
CHP EĞİTİM SORUNLARINA ÜSKÜDAR’DA DİKKAT ÇEKTİ...
Cumhuriyet Halk Partisi, ülke genelinde yaşanan eğitim sorunlarına dikkat çekmek maksadıyla tüm il ve ilçe başkanlıklarında “24 Saat Eğitim Maratonu” başlıklı basın açıklaması gerçekleştirdi.
SP ÜSKÜDAR İLÇE BAŞKANI HAKAN TEVFİK ERDAĞI FİLİSTİN VE BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİ İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI YAPTI
16.Temmuz Salı günü İstanbul un 39 ilçesinde olduğu gibi Üsküdar’da Saadet Partisi İlçe Başkanlığı Filistin ve BOP ile ilgili basın açıklaması yaptı. Katılımcıların dikkatle izlediği açıklama şöyle
Çengelköy’ün eski simalarından Erkan GÜRSOY vefat etmiştir
Erkan GÜRSOY uzun süredir devam eden tedavileri sürecinde aramızdan ayrılmıştır.
TÜED “EMEKLİ AYLILARI YOKSULLUK SINIRININ ALTINDA KALDI ACİL ÖNLEM ALINMALI”
Türkiye Emekliler Derneği’nin (TÜED) 123 şube başkanı, olağanüstü gündemle Ankara’da bir araya gelerek ek zam çağrısı yapacak.
ÇALIŞTIKÇA DÜŞEN EMEKLİ AYLIKLARIMIZIN ÖYKÜSÜ...
ABO nın değişmesi düşük emekli maaşlarına mahkum etti şimdilerde taban maaş 10.000 mi olacak 12.000 mi olacak diye anlamsız tartışmalara düşürülüyoruz esasen düzelmesi gereken aylık bağlama oranının yükseltilmesidir.
ÇENGELKÖYSPOR YARIM KALAN HİKAYEYİ TAMAMLAYACAK
2024-2025 Futbol sezonu için kolları erken sıvayan Başkan Yavuz Yıldız ve yönetim kurulu arkadaşları önce Teknik direktörlüğe devam etmesi için Aziz Topal ile anlaştı.
ÇEVREYE BAKIM GEREKLİ...
Öncelikle belirtmeliyim ki Çengelköy iskele meydanı ve Kuleli parkları dökülüyor acilen bakıma alınmalı ihale mi yapılır yoksa belediyeler kendi personeli ile mi düzenleme yapar artık kendileri bilir.
DÜNYAYA BORCUMUZ VAR?
Dünyamızı çok hoyrat kullanıyoruz çok tüketiyoruz tüketimimizi azaltmadığımız gibi atıklarımızı da karışık atarak milli ekonomiye kazandırmıyoruz tamamını çöp ediyoruz.
Sağlık nedir ?
Yakın zamanda öğretmenimin bana sorduğu bir soruydu. Kendim için sağlığı nasıl tanımlıyorum ? Uzunca konuştuk bu soru üzerine..