![Ak Parti’de aday adaylarının yoğun mesaisi devam ediyor](/upload/resimler/haber/4ZA_adaylar.jpg)
Ak Parti’de aday adaylarının yoğun mesaisi devam ediyor
![Tarih](/img/icon/clock.png)
![Yazdır](/img/icon/print.gif)
AK Parti Üsküdar İlçe Başkanlığı tarafından Üsküdar Kirazlıtepe Boğaziçi Yaşam Merkezi’nde düzenlenen AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili aday adayları tanıtım yemeği düzenlendi.
Ak Parti’de aday adaylarının yoğun mesaisi devam ediyor
AK Parti Üsküdar İlçe Başkanlığı tarafından Üsküdar Kirazlıtepe Boğaziçi Yaşam Merkezi’nde düzenlenen AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili aday adayları tanıtım yemeğine, Ak Parti Üsküdar İlçe Başkanı Halit Hızır, Ak Parti Üsküdar Kadın Kolları Başkanı Songül Kavalcıoğlu, Ak Parti Üsküdar Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Atagün, Üsküdar Belediyesi Eski Başkanı Mustafa Kara, Ak Parti Üsküdar İlçe Eski Başkanı Sinan Aktaş katıldı.
Aday tanıtım yemeği ilk olarak Üsküdar’ı anlatan sine vizyon gösterisi ile başladı. Yemekte açılış konuşmasını gerçekleştiren Ak Parti Üsküdar İlçe Başkanı Halit Hızır tüm adayları desteklediklerini belirterek, “Yazdığımız destanları herkes görüyor. Eskiye dönmemek, aynı sorunları yaşamamak için Yeni Türkiye’ye ihtiyacımız var. Yeni Türkiye’yi inşa edeceğiz. 7 Haziran’da AK Parti’nin birinci parti olacağından kimsenin şüphesi olmasın. Üsküdar yeni bir zafere, yeni bir rekora doğru yol alıyor” şeklinde konuştu.
İlçe Başkanı Hızır’ın açıklamalarının ardından milletvekili adayları, 1 dakikalık kısa sürede öz geçmişlerini dile getirip, partililere kısa kısa mesaj vermeye çalıştılar.
Gecenin ilerleyen saatlerinde ise bir sürpriz yaşandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın doğum gününe özel 'Beraber Yürüdük Biz Bu Yollarda' şarkısına hazırlanan klip yayınlanırken, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Sn. Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun doğum günleri kutlandı. Erdoğan ve Davutoğlu’nun kendileri adına pasta kesilirken salona büyük bir coşku hakim oldu.
Aday adaylarının tanıtım yemeğine katılımın ise oldukça yüksek olduğu gözlendi.
TÜED HAYKIRDI ” ABO DÜZELTİLMELİ İNTİBAK GERÇEKLEŞMELİ”
Türkiye Emekliler Derneği Başkanlar Kurulu Toplantısı, 17 Temmuz 2024 tarihinde Ankara’da TÜED Genel Merkez Toplantı Salonu’nda yapılmış; ülkenin ve emeklilerin karşılaştığı sorunlar, kapsamlı olarak değerlendirilmiştir.
CHP EĞİTİM SORUNLARINA ÜSKÜDAR’DA DİKKAT ÇEKTİ...
Cumhuriyet Halk Partisi, ülke genelinde yaşanan eğitim sorunlarına dikkat çekmek maksadıyla tüm il ve ilçe başkanlıklarında “24 Saat Eğitim Maratonu” başlıklı basın açıklaması gerçekleştirdi.
SP ÜSKÜDAR İLÇE BAŞKANI HAKAN TEVFİK ERDAĞI FİLİSTİN VE BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİ İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI YAPTI
16.Temmuz Salı günü İstanbul un 39 ilçesinde olduğu gibi Üsküdar’da Saadet Partisi İlçe Başkanlığı Filistin ve BOP ile ilgili basın açıklaması yaptı. Katılımcıların dikkatle izlediği açıklama şöyle
Çengelköy’ün eski simalarından Erkan GÜRSOY vefat etmiştir
Erkan GÜRSOY uzun süredir devam eden tedavileri sürecinde aramızdan ayrılmıştır.
TÜED “EMEKLİ AYLILARI YOKSULLUK SINIRININ ALTINDA KALDI ACİL ÖNLEM ALINMALI”
Türkiye Emekliler Derneği’nin (TÜED) 123 şube başkanı, olağanüstü gündemle Ankara’da bir araya gelerek ek zam çağrısı yapacak.
ÇALIŞTIKÇA DÜŞEN EMEKLİ AYLIKLARIMIZIN ÖYKÜSÜ...
ABO nın değişmesi düşük emekli maaşlarına mahkum etti şimdilerde taban maaş 10.000 mi olacak 12.000 mi olacak diye anlamsız tartışmalara düşürülüyoruz esasen düzelmesi gereken aylık bağlama oranının yükseltilmesidir.
ÇENGELKÖYSPOR YARIM KALAN HİKAYEYİ TAMAMLAYACAK
2024-2025 Futbol sezonu için kolları erken sıvayan Başkan Yavuz Yıldız ve yönetim kurulu arkadaşları önce Teknik direktörlüğe devam etmesi için Aziz Topal ile anlaştı.
ÇEVREYE BAKIM GEREKLİ...
Öncelikle belirtmeliyim ki Çengelköy iskele meydanı ve Kuleli parkları dökülüyor acilen bakıma alınmalı ihale mi yapılır yoksa belediyeler kendi personeli ile mi düzenleme yapar artık kendileri bilir.
DÜNYAYA BORCUMUZ VAR?
Dünyamızı çok hoyrat kullanıyoruz çok tüketiyoruz tüketimimizi azaltmadığımız gibi atıklarımızı da karışık atarak milli ekonomiye kazandırmıyoruz tamamını çöp ediyoruz.
Sağlık nedir ?
Yakın zamanda öğretmenimin bana sorduğu bir soruydu. Kendim için sağlığı nasıl tanımlıyorum ? Uzunca konuştuk bu soru üzerine..