![Temsilcilik açışlında vekiller ve adaylar partililerle buluştu](/upload/resimler/haber/565_selimiye-14_n.jpg)
Temsilcilik açışlında vekiller ve adaylar partililerle buluştu
![Tarih](/img/icon/clock.png)
![Yazdır](/img/icon/print.gif)
CHP Üsküdar İlçe Başkanlığı 08.02.2015 Pazar günü Salacak-Selimiye Mahalle Temsilciliğinin açılışını yaptı.
Temsilcilik açışlında vekiller ve adaylar partililerle buluştu
CHP Üsküdar İlçe Başkanlığı 08.02.2015 Pazar günü Salacak-Selimiye Mahalle Temsilciliğinin açılışını yaptı.
Açılışa CHP Grup Başkan Vekili Akif Hamzaçebi, PM üyeleri ve Milletvekilleri,Kadir Gökmen Öğüt, İhsan Özkes, Celal Dinçer, Müslim Sarı, Ali Özcan, Onursal Adıgüzel, İl Yöneticileri, CHP Üsküdar İlçe Örgütü ve Üsküdar halkı katıldı.
Açılış konuşmasını yapan CHP Üsküdar İlçe Başkanı Erdoğan Altan Milletvekilleri ve Üsküdar örgütüne teşekkür ederek " Mahalle temsilcilikleri partimizin vatandaşla birebir temas kurduğu yerlerdir. Şuanda Salacak-Selimiye temsilciliğimizle beraber 7 mahallede temsilciliğimiz mevcuttur. CHP olarak ülkemizin ve ülkemiz insanın sorunlarını ve bu sorunların çözümlerini de biliyoruz. Cumhuriyet Halk Partisi olarak hazırız, Üsküdar Örgütü olarak hazırız. Mahalle Temsilcileri, Kadın Kolları, Gençlik kollarımızla beraber yaptığımız planlama ile her mahallede ortalama 30 kişiden toplamda 1000 kişi ile 160 bin haneyi ziyaret etmeyi planlıyoruz. Neler yapacağımızı anlatacağız." dedi
Açılışta söz alan Grup Başkan Vekili Akif Hamzaçebi " CHP'nin başka bir siyasi parti ile ittifakı söz konusu değildir. Birileri CHP'yi yıpratmak amacıyla konuşuyor. Bunu söyleyenler CHP'nin 7 Haziranda ki seçim başarısından korkanlardır. Başkanlık sistemini getirerek,başta laiklik olmak üzere Cumhuriyetin bütün değerlerini alaşağı etmek, insan hakları, özgürlükler, demokrasinin bütün kavramlarını, bütün sistemlerini baskılamak isteyenlerle CHP'nin seçim konusunda konuşacağı bir şey yoktur. 7 Haziran başkanlık sistemini Türkiye'ye getirmek isteyenlerin sandığa gömüleceği gün olacaktır. CHP oldukça milletimiz oldukça Türkiye'ye hiç kimse başkanlık sistemini, tek adam yönetimini getiremeyecektir." dedi.
Konuşmaların ardında kurdele keserek Salacak-Selimiye Mahalle Temsilciliği'nin açılışı gerçekleşti.
TÜED HAYKIRDI ” ABO DÜZELTİLMELİ İNTİBAK GERÇEKLEŞMELİ”
Türkiye Emekliler Derneği Başkanlar Kurulu Toplantısı, 17 Temmuz 2024 tarihinde Ankara’da TÜED Genel Merkez Toplantı Salonu’nda yapılmış; ülkenin ve emeklilerin karşılaştığı sorunlar, kapsamlı olarak değerlendirilmiştir.
CHP EĞİTİM SORUNLARINA ÜSKÜDAR’DA DİKKAT ÇEKTİ...
Cumhuriyet Halk Partisi, ülke genelinde yaşanan eğitim sorunlarına dikkat çekmek maksadıyla tüm il ve ilçe başkanlıklarında “24 Saat Eğitim Maratonu” başlıklı basın açıklaması gerçekleştirdi.
SP ÜSKÜDAR İLÇE BAŞKANI HAKAN TEVFİK ERDAĞI FİLİSTİN VE BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİ İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI YAPTI
16.Temmuz Salı günü İstanbul un 39 ilçesinde olduğu gibi Üsküdar’da Saadet Partisi İlçe Başkanlığı Filistin ve BOP ile ilgili basın açıklaması yaptı. Katılımcıların dikkatle izlediği açıklama şöyle
Çengelköy’ün eski simalarından Erkan GÜRSOY vefat etmiştir
Erkan GÜRSOY uzun süredir devam eden tedavileri sürecinde aramızdan ayrılmıştır.
TÜED “EMEKLİ AYLILARI YOKSULLUK SINIRININ ALTINDA KALDI ACİL ÖNLEM ALINMALI”
Türkiye Emekliler Derneği’nin (TÜED) 123 şube başkanı, olağanüstü gündemle Ankara’da bir araya gelerek ek zam çağrısı yapacak.
ÇALIŞTIKÇA DÜŞEN EMEKLİ AYLIKLARIMIZIN ÖYKÜSÜ...
ABO nın değişmesi düşük emekli maaşlarına mahkum etti şimdilerde taban maaş 10.000 mi olacak 12.000 mi olacak diye anlamsız tartışmalara düşürülüyoruz esasen düzelmesi gereken aylık bağlama oranının yükseltilmesidir.
ÇENGELKÖYSPOR YARIM KALAN HİKAYEYİ TAMAMLAYACAK
2024-2025 Futbol sezonu için kolları erken sıvayan Başkan Yavuz Yıldız ve yönetim kurulu arkadaşları önce Teknik direktörlüğe devam etmesi için Aziz Topal ile anlaştı.
ÇEVREYE BAKIM GEREKLİ...
Öncelikle belirtmeliyim ki Çengelköy iskele meydanı ve Kuleli parkları dökülüyor acilen bakıma alınmalı ihale mi yapılır yoksa belediyeler kendi personeli ile mi düzenleme yapar artık kendileri bilir.
DÜNYAYA BORCUMUZ VAR?
Dünyamızı çok hoyrat kullanıyoruz çok tüketiyoruz tüketimimizi azaltmadığımız gibi atıklarımızı da karışık atarak milli ekonomiye kazandırmıyoruz tamamını çöp ediyoruz.
Sağlık nedir ?
Yakın zamanda öğretmenimin bana sorduğu bir soruydu. Kendim için sağlığı nasıl tanımlıyorum ? Uzunca konuştuk bu soru üzerine..