MHP Üsküdar Kirazlıtepe de buluştu
6.Aralık 2014 tarihinde yapılan Üsküdar MHP ilçe kongresinde seçilen Başkan Hakan Aslan ve yönetim kurulu üyesi arkadaşları Kirazlıtepe de kahvaltılı toplantıda Üsküdar üyeleri ile bir araya geldi.
MHP Üsküdar Kirazlıtepe de buluştu
6.Aralık 2014 tarihinde yapılan Üsküdar MHP ilçe kongresinde seçilen Başkan Hakan Aslan ve yönetim kurulu üyesi arkadaşları Kirazlıtepe de kahvaltılı toplantıda Üsküdar üyeleri ile bir araya geldi.
Partiye yeni katılımların da olduğu toplantıda misafirlere seslenen ilçe Başkanı Hakan Aslan Üsküdar ve son siyasi gelişmeleri değerlendiren bir konuşma yaptı herkese hoş geldiniz dedi.
Hakan Aslan’ın özgeçmişi
Hakan Aslan,1968 yılında Van'da doğdu.1970'de İstanbul'a geldi. İlk ve orta öğrenimini İstanbul Aksaray Oruç Gazi İlkokulu'nda , lise öğrenimini Beyoğlu Ticaret Lisesi'nde tamamladı.Yüksek öğrenimine Eskişehir Anadolu Üniversitesi'nde devam etti.Aynı zamanda MHP İstanbul eski İl Bşk.Yrd rahmetli Osman Aslan'ın oğludur.1995 yılında MHP Üsküdar İlçe Teşkilatı kademelerinde görev almaya başlayan Hakan Aslan , 2005'de Solak Sinan Mahalle Başkanlığı , 2006-2007 yılları arasında 2.Bölge Başkanı , 2010'da Üsküdar İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği , 2012'de Üsküdar İlçe Teşkilat Başkanlığı görevlerinde bulunmuştur. 2013 Aralık ayı itibariyle de MHP Üsküdar İlçe Başkanlığı'na getirilmiştir.2014 Haziran ayında ise MHP İstanbul teşkilatlarında gerçekleşen yeniden yapılanma sonucunda kurucu İlçe Başkanı olarak yeni yönetimi ile tekrar görevine başlamıştır.
TÜED HAYKIRDI ” ABO DÜZELTİLMELİ İNTİBAK GERÇEKLEŞMELİ”
Türkiye Emekliler Derneği Başkanlar Kurulu Toplantısı, 17 Temmuz 2024 tarihinde Ankara’da TÜED Genel Merkez Toplantı Salonu’nda yapılmış; ülkenin ve emeklilerin karşılaştığı sorunlar, kapsamlı olarak değerlendirilmiştir.
CHP EĞİTİM SORUNLARINA ÜSKÜDAR’DA DİKKAT ÇEKTİ...
Cumhuriyet Halk Partisi, ülke genelinde yaşanan eğitim sorunlarına dikkat çekmek maksadıyla tüm il ve ilçe başkanlıklarında “24 Saat Eğitim Maratonu” başlıklı basın açıklaması gerçekleştirdi.
SP ÜSKÜDAR İLÇE BAŞKANI HAKAN TEVFİK ERDAĞI FİLİSTİN VE BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİ İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI YAPTI
16.Temmuz Salı günü İstanbul un 39 ilçesinde olduğu gibi Üsküdar’da Saadet Partisi İlçe Başkanlığı Filistin ve BOP ile ilgili basın açıklaması yaptı. Katılımcıların dikkatle izlediği açıklama şöyle
Çengelköy’ün eski simalarından Erkan GÜRSOY vefat etmiştir
Erkan GÜRSOY uzun süredir devam eden tedavileri sürecinde aramızdan ayrılmıştır.
TÜED “EMEKLİ AYLILARI YOKSULLUK SINIRININ ALTINDA KALDI ACİL ÖNLEM ALINMALI”
Türkiye Emekliler Derneği’nin (TÜED) 123 şube başkanı, olağanüstü gündemle Ankara’da bir araya gelerek ek zam çağrısı yapacak.
ÇALIŞTIKÇA DÜŞEN EMEKLİ AYLIKLARIMIZIN ÖYKÜSÜ...
ABO nın değişmesi düşük emekli maaşlarına mahkum etti şimdilerde taban maaş 10.000 mi olacak 12.000 mi olacak diye anlamsız tartışmalara düşürülüyoruz esasen düzelmesi gereken aylık bağlama oranının yükseltilmesidir.
ÇENGELKÖYSPOR YARIM KALAN HİKAYEYİ TAMAMLAYACAK
2024-2025 Futbol sezonu için kolları erken sıvayan Başkan Yavuz Yıldız ve yönetim kurulu arkadaşları önce Teknik direktörlüğe devam etmesi için Aziz Topal ile anlaştı.
ÇEVREYE BAKIM GEREKLİ...
Öncelikle belirtmeliyim ki Çengelköy iskele meydanı ve Kuleli parkları dökülüyor acilen bakıma alınmalı ihale mi yapılır yoksa belediyeler kendi personeli ile mi düzenleme yapar artık kendileri bilir.
DÜNYAYA BORCUMUZ VAR?
Dünyamızı çok hoyrat kullanıyoruz çok tüketiyoruz tüketimimizi azaltmadığımız gibi atıklarımızı da karışık atarak milli ekonomiye kazandırmıyoruz tamamını çöp ediyoruz.
Sağlık nedir ?
Yakın zamanda öğretmenimin bana sorduğu bir soruydu. Kendim için sağlığı nasıl tanımlıyorum ? Uzunca konuştuk bu soru üzerine..