Çengelköyspor Antrenörü Osman Yıldırım ile röportaj
![Tarih](/img/icon/clock.png)
![Yazdır](/img/icon/print.gif)
Çengelköyspor’un teknik sorumlusu Osman Yıldırım ile Ağustos kampı öncesi bir röportaj yaptık ve spor camiası tarafından tanınan hocanın okuyucularımız tarafından da tanınmasını sağlamak istedik.
Çengelköyspor Antrenörü Osman Yıldırım ile röportaj
Çengelköyspor’un teknik sorumlusu Osman Yıldırım ile Ağustos kampı öncesi bir röportaj yaptık ve spor camiası tarafından tanınan hocanın okuyucularımız tarafından da tanınmasını sağlamak istedik.
Osman Yıldırım ve ekibine 2014-2015 sezonunda başarılar dileyerek aldığımız bilgileri okuyucularımızla paylaşıyoruz. “Futbola Sarıyer altyapıda başladım,burada A takıma yükseldim 8 yıl 1.ligde profesyonel olarak oynadım. İki sefer A milli takım kadrosunda yer aldım. Antrenörlüğe Sarıyer altyapı da başladım A takımda da çalıştım. Darıca ve Yeniköy de çalıştıktan sonra Çengelköy spora geldim.
Kulübün beklentisine cevap verebilmek öncelikli hedefimizdir. Başkanın hedefi ilk yılda 3.Lige çıkmaktır bunu başarmak için çalışacağız. Yaklaşık bir aydır antremanlara başladık, lig maçları eylül ayında başlayacak rakiplerimizi ayırt etmeden hepsini ciddiye alacağız. Grubumuzda 24 maç yapacağız hepsi de final havasında olacak.
Biraz da BAL ligi hakkında bilgi vereyim 13 takımlı 11 adet grup var. Her bir grubun birincisi 3.lige çıkacak. Çok çetin mücadeleler olacak, bu çetin mücadeleye en ciddi şekilde hazırlanıyoruz. İnşallah hedefimizi gerçekleştireceğiz. Bal grubunda 4 adet İstanbul takımı bulunuyor bunların üst sıralarda yer bulan ikisi seneye BAL ligine devam edecek diğer alt sırada kalan ikisi play out yani düşme için maç yapacak ve düşen belirlenecek.
Bu yıl BAL ligi grubumuz şöyle oluştu ;
1*Çengelköyspor
2*Arnavutköy
3*Büyükçekmece
4*Erok spor
5*Babaeski
6*Tekirdağ
7*Edirne
8*Kozlu (Zonduldak)
9*Ereğli (Zonguldak)
10*Anafartalar
11*Çerkezköy Velimeşe
12*Kocaelispor
13*Kocaeli Çınarlıspor
TÜED HAYKIRDI ” ABO DÜZELTİLMELİ İNTİBAK GERÇEKLEŞMELİ”
Türkiye Emekliler Derneği Başkanlar Kurulu Toplantısı, 17 Temmuz 2024 tarihinde Ankara’da TÜED Genel Merkez Toplantı Salonu’nda yapılmış; ülkenin ve emeklilerin karşılaştığı sorunlar, kapsamlı olarak değerlendirilmiştir.
CHP EĞİTİM SORUNLARINA ÜSKÜDAR’DA DİKKAT ÇEKTİ...
Cumhuriyet Halk Partisi, ülke genelinde yaşanan eğitim sorunlarına dikkat çekmek maksadıyla tüm il ve ilçe başkanlıklarında “24 Saat Eğitim Maratonu” başlıklı basın açıklaması gerçekleştirdi.
SP ÜSKÜDAR İLÇE BAŞKANI HAKAN TEVFİK ERDAĞI FİLİSTİN VE BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİ İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI YAPTI
16.Temmuz Salı günü İstanbul un 39 ilçesinde olduğu gibi Üsküdar’da Saadet Partisi İlçe Başkanlığı Filistin ve BOP ile ilgili basın açıklaması yaptı. Katılımcıların dikkatle izlediği açıklama şöyle
Çengelköy’ün eski simalarından Erkan GÜRSOY vefat etmiştir
Erkan GÜRSOY uzun süredir devam eden tedavileri sürecinde aramızdan ayrılmıştır.
TÜED “EMEKLİ AYLILARI YOKSULLUK SINIRININ ALTINDA KALDI ACİL ÖNLEM ALINMALI”
Türkiye Emekliler Derneği’nin (TÜED) 123 şube başkanı, olağanüstü gündemle Ankara’da bir araya gelerek ek zam çağrısı yapacak.
ÇALIŞTIKÇA DÜŞEN EMEKLİ AYLIKLARIMIZIN ÖYKÜSÜ...
ABO nın değişmesi düşük emekli maaşlarına mahkum etti şimdilerde taban maaş 10.000 mi olacak 12.000 mi olacak diye anlamsız tartışmalara düşürülüyoruz esasen düzelmesi gereken aylık bağlama oranının yükseltilmesidir.
ÇENGELKÖYSPOR YARIM KALAN HİKAYEYİ TAMAMLAYACAK
2024-2025 Futbol sezonu için kolları erken sıvayan Başkan Yavuz Yıldız ve yönetim kurulu arkadaşları önce Teknik direktörlüğe devam etmesi için Aziz Topal ile anlaştı.
ÇEVREYE BAKIM GEREKLİ...
Öncelikle belirtmeliyim ki Çengelköy iskele meydanı ve Kuleli parkları dökülüyor acilen bakıma alınmalı ihale mi yapılır yoksa belediyeler kendi personeli ile mi düzenleme yapar artık kendileri bilir.
DÜNYAYA BORCUMUZ VAR?
Dünyamızı çok hoyrat kullanıyoruz çok tüketiyoruz tüketimimizi azaltmadığımız gibi atıklarımızı da karışık atarak milli ekonomiye kazandırmıyoruz tamamını çöp ediyoruz.
Sağlık nedir ?
Yakın zamanda öğretmenimin bana sorduğu bir soruydu. Kendim için sağlığı nasıl tanımlıyorum ? Uzunca konuştuk bu soru üzerine..