Yol kenarı ağaçlar bakım istiyor
![Tarih](/img/icon/clock.png)
![Yazdır](/img/icon/print.gif)
Bosna Bulvarı Nato Yolu ve Zübeyde Hanım caddeleri boyunca zamanında dikilen ağaçlar hiç bakım görmemesine rağmen bu yıllara kadar geldiler.
Yol kenarı ağaçlar bakım istiyor
Bosna Bulvarı Nato Yolu ve Zübeyde Hanım caddeleri boyunca zamanında dikilen ağaçlar hiç bakım görmemesine rağmen bu yıllara kadar geldiler. Kimileri deniz manzarasını kapatıyor evin önüne yaprak döküyor bahaneleri ile sinsice orada yaşayan insanlarca yok edildiler.
Ancak bu günlere gelenler özellikle de ıhlamur ağaçları cadde boyunca meyvelerinden harika kokular salarak yoldan geçenlere güzel anlar yaşatıyorlar. Caddeler boyunca olan yeşil alanlara İBB baktığından Üsküdar belediyesi ekipleri bunlarla ilgilenmedi. Ancak en azından yoldan geçmeyi engelleyen ve fotoğrafını paylaştığımız ağaçların dip temizlikleri yapılamaz mı ?
Bu şekilde Üsküdar ın çeşitli bölgelerinde özellikle de Salacak Karlıkbayırı gibi yerlerde de Kuleli kandilli gibi yerlerde özellikle yol kenarlarında ki ağaçlara nasıl olsa İBB bakmıyor , buralara Üsküdar Belediyesi Park Bahçeler ekiplerini yönlendirmeli ve bakımları yapılmalı.
TÜED HAYKIRDI ” ABO DÜZELTİLMELİ İNTİBAK GERÇEKLEŞMELİ”
Türkiye Emekliler Derneği Başkanlar Kurulu Toplantısı, 17 Temmuz 2024 tarihinde Ankara’da TÜED Genel Merkez Toplantı Salonu’nda yapılmış; ülkenin ve emeklilerin karşılaştığı sorunlar, kapsamlı olarak değerlendirilmiştir.
CHP EĞİTİM SORUNLARINA ÜSKÜDAR’DA DİKKAT ÇEKTİ...
Cumhuriyet Halk Partisi, ülke genelinde yaşanan eğitim sorunlarına dikkat çekmek maksadıyla tüm il ve ilçe başkanlıklarında “24 Saat Eğitim Maratonu” başlıklı basın açıklaması gerçekleştirdi.
SP ÜSKÜDAR İLÇE BAŞKANI HAKAN TEVFİK ERDAĞI FİLİSTİN VE BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİ İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI YAPTI
16.Temmuz Salı günü İstanbul un 39 ilçesinde olduğu gibi Üsküdar’da Saadet Partisi İlçe Başkanlığı Filistin ve BOP ile ilgili basın açıklaması yaptı. Katılımcıların dikkatle izlediği açıklama şöyle
Çengelköy’ün eski simalarından Erkan GÜRSOY vefat etmiştir
Erkan GÜRSOY uzun süredir devam eden tedavileri sürecinde aramızdan ayrılmıştır.
TÜED “EMEKLİ AYLILARI YOKSULLUK SINIRININ ALTINDA KALDI ACİL ÖNLEM ALINMALI”
Türkiye Emekliler Derneği’nin (TÜED) 123 şube başkanı, olağanüstü gündemle Ankara’da bir araya gelerek ek zam çağrısı yapacak.
ÇALIŞTIKÇA DÜŞEN EMEKLİ AYLIKLARIMIZIN ÖYKÜSÜ...
ABO nın değişmesi düşük emekli maaşlarına mahkum etti şimdilerde taban maaş 10.000 mi olacak 12.000 mi olacak diye anlamsız tartışmalara düşürülüyoruz esasen düzelmesi gereken aylık bağlama oranının yükseltilmesidir.
ÇENGELKÖYSPOR YARIM KALAN HİKAYEYİ TAMAMLAYACAK
2024-2025 Futbol sezonu için kolları erken sıvayan Başkan Yavuz Yıldız ve yönetim kurulu arkadaşları önce Teknik direktörlüğe devam etmesi için Aziz Topal ile anlaştı.
ÇEVREYE BAKIM GEREKLİ...
Öncelikle belirtmeliyim ki Çengelköy iskele meydanı ve Kuleli parkları dökülüyor acilen bakıma alınmalı ihale mi yapılır yoksa belediyeler kendi personeli ile mi düzenleme yapar artık kendileri bilir.
DÜNYAYA BORCUMUZ VAR?
Dünyamızı çok hoyrat kullanıyoruz çok tüketiyoruz tüketimimizi azaltmadığımız gibi atıklarımızı da karışık atarak milli ekonomiye kazandırmıyoruz tamamını çöp ediyoruz.
Sağlık nedir ?
Yakın zamanda öğretmenimin bana sorduğu bir soruydu. Kendim için sağlığı nasıl tanımlıyorum ? Uzunca konuştuk bu soru üzerine..