CHP Üsküdar devir teslim yaptı
![Tarih](/img/icon/clock.png)
![Yazdır](/img/icon/print.gif)
CHP ilçe binasında yapılan törenle yeni seçilen ilçe başkanı Erdoğan Altan Binali Coşkun’dan görevi devraldı.
CHP Üsküdar devir teslim yaptı
CHP ilçe binasında yapılan törenle yeni seçilen ilçe başkanı Erdoğan Altan Binali Coşkun’dan görevi devraldı.
Yerel seçimler sonrası Yönetim Kurulu üyelerinin istifası sonrası CHP Üsküdar İlçe Yönetimi düşmüştü. Geçici İlçe Başkanı Binali Coşkun tarafından 01 Haziran 2014 günü Kongreye gidilmiş 3 Listenin yarıştığı kongrede Erol Kızılelma, Çetin Karadağ, Erdoğan Altan listeleri yarışmış, kongrede kazanan Erdoğan Altan olmuştu.
CHP Üsküdar İlçe binası seminer salonunda çok sayıda partilinin de katılımıyla gerçekleşen devir teslim töreninde Binali Coşkun’dan görevi devralan Erdoğan Altan “Yol uzun görev ağır arkadaşlarımızla bu sorumluluğun altından kalkacağız. Geçici başkan ve arkadaşlarına teşekkür ediyoruz. Kazanan kişiler değil partimizdir, o yarış H.P.Lisesi salonunda kalmıştır.Üsküdar’da partimiz adına yeni bir dönem başlatıyoruz. Birlik ve beraberlik içinde hedefimiz Üsküdar’ da partimizi 1. Parti yapacağız. Üsküdar ilçesi CHP içinde yönetim anlayışı ve faaliyetleri ile bütün il ve ilçelere örnek olacaktır. ” dedi.
TÜED HAYKIRDI ” ABO DÜZELTİLMELİ İNTİBAK GERÇEKLEŞMELİ”
Türkiye Emekliler Derneği Başkanlar Kurulu Toplantısı, 17 Temmuz 2024 tarihinde Ankara’da TÜED Genel Merkez Toplantı Salonu’nda yapılmış; ülkenin ve emeklilerin karşılaştığı sorunlar, kapsamlı olarak değerlendirilmiştir.
CHP EĞİTİM SORUNLARINA ÜSKÜDAR’DA DİKKAT ÇEKTİ...
Cumhuriyet Halk Partisi, ülke genelinde yaşanan eğitim sorunlarına dikkat çekmek maksadıyla tüm il ve ilçe başkanlıklarında “24 Saat Eğitim Maratonu” başlıklı basın açıklaması gerçekleştirdi.
SP ÜSKÜDAR İLÇE BAŞKANI HAKAN TEVFİK ERDAĞI FİLİSTİN VE BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİ İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI YAPTI
16.Temmuz Salı günü İstanbul un 39 ilçesinde olduğu gibi Üsküdar’da Saadet Partisi İlçe Başkanlığı Filistin ve BOP ile ilgili basın açıklaması yaptı. Katılımcıların dikkatle izlediği açıklama şöyle
Çengelköy’ün eski simalarından Erkan GÜRSOY vefat etmiştir
Erkan GÜRSOY uzun süredir devam eden tedavileri sürecinde aramızdan ayrılmıştır.
TÜED “EMEKLİ AYLILARI YOKSULLUK SINIRININ ALTINDA KALDI ACİL ÖNLEM ALINMALI”
Türkiye Emekliler Derneği’nin (TÜED) 123 şube başkanı, olağanüstü gündemle Ankara’da bir araya gelerek ek zam çağrısı yapacak.
ÇALIŞTIKÇA DÜŞEN EMEKLİ AYLIKLARIMIZIN ÖYKÜSÜ...
ABO nın değişmesi düşük emekli maaşlarına mahkum etti şimdilerde taban maaş 10.000 mi olacak 12.000 mi olacak diye anlamsız tartışmalara düşürülüyoruz esasen düzelmesi gereken aylık bağlama oranının yükseltilmesidir.
ÇENGELKÖYSPOR YARIM KALAN HİKAYEYİ TAMAMLAYACAK
2024-2025 Futbol sezonu için kolları erken sıvayan Başkan Yavuz Yıldız ve yönetim kurulu arkadaşları önce Teknik direktörlüğe devam etmesi için Aziz Topal ile anlaştı.
ÇEVREYE BAKIM GEREKLİ...
Öncelikle belirtmeliyim ki Çengelköy iskele meydanı ve Kuleli parkları dökülüyor acilen bakıma alınmalı ihale mi yapılır yoksa belediyeler kendi personeli ile mi düzenleme yapar artık kendileri bilir.
DÜNYAYA BORCUMUZ VAR?
Dünyamızı çok hoyrat kullanıyoruz çok tüketiyoruz tüketimimizi azaltmadığımız gibi atıklarımızı da karışık atarak milli ekonomiye kazandırmıyoruz tamamını çöp ediyoruz.
Sağlık nedir ?
Yakın zamanda öğretmenimin bana sorduğu bir soruydu. Kendim için sağlığı nasıl tanımlıyorum ? Uzunca konuştuk bu soru üzerine..