![Dalgıçkent üyeleri tapusunu istiyor](/upload/resimler/haber/CEZ_20140513_180305-1.jpg)
Dalgıçkent üyeleri tapusunu istiyor
![Tarih](/img/icon/clock.png)
![Yazdır](/img/icon/print.gif)
Dalgıçkent Toplu Konut Yapı Kooperatifinin 2013 hesap yılı olağan genel kurul toplantısı yapılmak üzere 04 mayıs 2014 tarihinde saat 10.30 da Yavuztürk
Dalgıçkent üyeleri tapusunu istiyor
Dalgıçkent Toplu Konut Yapı Kooperatifinin 2013 hesap yılı olağan genel kurul toplantısı yapılmak üzere 04 mayıs 2014 tarihinde saat 10.30 da Yavuztürk Mahallesi Tarih cad Dalgıçkent Sitesi iş merkezi toplantı salonu 210/19 Üsküdar İstanbul adresinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Temsilcileri Mustafa SAĞLAM ın gözetiminde toplanıldı .
Divan teşkili için divan başkanlığına Yadigar YANCI Divan Katipliğine Emel Yemenici Divan Oy sayım Memurluğuna Gülçin TOPRAK, Çetin ULUTÜRK, Orhan YAVUZ Seçildiler. Divan Heyetine divan tutanaklarını imzalama yetkisi oy birliği ile karar verildi.
Atatürk ve Silah arkadaşları ve şehitlerimiz için saygı duruşu yapıldı. İstiklal marşı okundu.Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu Yönetim Kurulu Başkanı tarafından okundu. Bilanço ve Gelir Gider Farkı cetveli Yönetim kurulu başkanı Selami ÜLGEN tarafından okundu. Denetim kurulu faaliyet Raporu Denetim kurulu başkanı Selahattin ERSOY tarafından okundu. Yönetim kurulu Faaliyet raporu, Bilanço Gelir Gider Farkı Cetveli ve Denetim kurulu faaliyet raporları Müzakereye Açıldı ortaklar söz alarak düşüncelerini paylaştılar.
2-B ile ilgili tapunun bedelsiz geri alınması konusunda tüm ortaklar görüşlerini dile getirdiler ve yönetime bu konuda yetki vererek hükümetin artık adım atarak sorunu çözmesini dilediler.
Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu İbraya Sunuldu, Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu oy çokluğu ile İbra edildi. Denetim kurulu Faaliyet Raporu ibraya sunuldu. Denetim Kurulu faaliyet Raporu oybirliği ile kabul ve ibra edildi. Aidatların 110 TL olması 75 kabul oyu aldı buna göre 01 mayıs 2014 tarihinden geçerli olmak üzere bir sonraki genel kurula kadar aidatların aylık net 110 TL olması kabul edildi. Site Dere Kenarının Hobi bahçesi olarak isteyen sakinlerimize tahsis edilmesi oy birliği ile karar verildi.
Yeni genel kurul Dalgıçkent ortaklarına ve site sakinlerine hayırlı olsun.
TÜED HAYKIRDI ” ABO DÜZELTİLMELİ İNTİBAK GERÇEKLEŞMELİ”
Türkiye Emekliler Derneği Başkanlar Kurulu Toplantısı, 17 Temmuz 2024 tarihinde Ankara’da TÜED Genel Merkez Toplantı Salonu’nda yapılmış; ülkenin ve emeklilerin karşılaştığı sorunlar, kapsamlı olarak değerlendirilmiştir.
CHP EĞİTİM SORUNLARINA ÜSKÜDAR’DA DİKKAT ÇEKTİ...
Cumhuriyet Halk Partisi, ülke genelinde yaşanan eğitim sorunlarına dikkat çekmek maksadıyla tüm il ve ilçe başkanlıklarında “24 Saat Eğitim Maratonu” başlıklı basın açıklaması gerçekleştirdi.
SP ÜSKÜDAR İLÇE BAŞKANI HAKAN TEVFİK ERDAĞI FİLİSTİN VE BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİ İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI YAPTI
16.Temmuz Salı günü İstanbul un 39 ilçesinde olduğu gibi Üsküdar’da Saadet Partisi İlçe Başkanlığı Filistin ve BOP ile ilgili basın açıklaması yaptı. Katılımcıların dikkatle izlediği açıklama şöyle
Çengelköy’ün eski simalarından Erkan GÜRSOY vefat etmiştir
Erkan GÜRSOY uzun süredir devam eden tedavileri sürecinde aramızdan ayrılmıştır.
TÜED “EMEKLİ AYLILARI YOKSULLUK SINIRININ ALTINDA KALDI ACİL ÖNLEM ALINMALI”
Türkiye Emekliler Derneği’nin (TÜED) 123 şube başkanı, olağanüstü gündemle Ankara’da bir araya gelerek ek zam çağrısı yapacak.
ÇALIŞTIKÇA DÜŞEN EMEKLİ AYLIKLARIMIZIN ÖYKÜSÜ...
ABO nın değişmesi düşük emekli maaşlarına mahkum etti şimdilerde taban maaş 10.000 mi olacak 12.000 mi olacak diye anlamsız tartışmalara düşürülüyoruz esasen düzelmesi gereken aylık bağlama oranının yükseltilmesidir.
ÇENGELKÖYSPOR YARIM KALAN HİKAYEYİ TAMAMLAYACAK
2024-2025 Futbol sezonu için kolları erken sıvayan Başkan Yavuz Yıldız ve yönetim kurulu arkadaşları önce Teknik direktörlüğe devam etmesi için Aziz Topal ile anlaştı.
ÇEVREYE BAKIM GEREKLİ...
Öncelikle belirtmeliyim ki Çengelköy iskele meydanı ve Kuleli parkları dökülüyor acilen bakıma alınmalı ihale mi yapılır yoksa belediyeler kendi personeli ile mi düzenleme yapar artık kendileri bilir.
DÜNYAYA BORCUMUZ VAR?
Dünyamızı çok hoyrat kullanıyoruz çok tüketiyoruz tüketimimizi azaltmadığımız gibi atıklarımızı da karışık atarak milli ekonomiye kazandırmıyoruz tamamını çöp ediyoruz.
Sağlık nedir ?
Yakın zamanda öğretmenimin bana sorduğu bir soruydu. Kendim için sağlığı nasıl tanımlıyorum ? Uzunca konuştuk bu soru üzerine..