![Çengelköy 19 yaş bir harika](/upload/resimler/haber/DBC_19....yas--.jpg)
Çengelköy 19 yaş bir harika
![Tarih](/img/icon/clock.png)
![Yazdır](/img/icon/print.gif)
U-19/1 Ligi Tamamlandı takımımız 14 maçta 10 galibiyet 4 beraberlik ile nağmalup 64 gol atıp 7 gol yiyerek ligini ikinci sırada bitirdi.
Çengelköy 19 yaş bir harika
U-19/1 Ligi Tamamlandı takımımız 14 maçta 10 galibiyet 4 beraberlik ile nağmalup 64 gol atıp 7 gol yiyerek ligini ikinci sırada bitirdi.1995 doğumlu futbolcuların ağırlıklı oynadığı 19 yaş grubunda takımımız 1996 ağırlıklı kadro ile maçlarına çıktı. önümüzdeki sezon için antremanlarına erkenden başlayan takımımız.Gelecek yıl daha başarılı olacaklarına inanıyorlar.Sabri Durmuş hoca ile U-12 yaş grubundan itibaren çalışan futbolcularımız hocalarını çok seviyorlar ve sonsuz saygı duyuyorlar.Sabri hoca ve öğrencileri yıllardır Çengelköy Spor altyapı da birçok şampiyonluklar yaşadılar.Önümüzdeki sezonda da şampiyonluk için yarışacak olan takımımıza ve hocamıza Çengelköy Gazetesi olarak başarılar diliyoruz
Takımımız 09.04.2014 Pazar günü Saat.16.30 da Ümraniye Sahasında ligin son maçında Valide Tayfun Spor Klübü nü 5-1 yenerek sezonu tamamladı.
MAÇA ÇIKAN EKİP 61 - MERT ÇAKIR(1996) 2 - EMRE TOKER(1996) 3 - CENGIZHAN ÜST(1995) 4 - CENK BALCI(1996) 5 - OSMAN ŞENGÜN(1996) 6 - ATAKAN SARITAŞ(1996) 7 - İLKER KAR(1995) 8-AHMET ATCI(1997) 9 - FURKAN SAMET SEVEN(1996) 10-ÖMER CAN KARABUL(1996) 11 - FATİH UZUNKAYA(1997)
YEDEKLER 1-MUHAMMED MERT GÜLER(1999) 13-BARIŞ KILIÇARSLAN(1999) 14 - ÖMER FARUK KAR(1999) 15 - BURAK BÜYÜKKAYA(1998) 16-BATUHAN DUMAN(1999) 17 - FURKAN ÖZÇELIK(1999) 18 - YASİN DEMİR(1999)
TÜED HAYKIRDI ” ABO DÜZELTİLMELİ İNTİBAK GERÇEKLEŞMELİ”
Türkiye Emekliler Derneği Başkanlar Kurulu Toplantısı, 17 Temmuz 2024 tarihinde Ankara’da TÜED Genel Merkez Toplantı Salonu’nda yapılmış; ülkenin ve emeklilerin karşılaştığı sorunlar, kapsamlı olarak değerlendirilmiştir.
CHP EĞİTİM SORUNLARINA ÜSKÜDAR’DA DİKKAT ÇEKTİ...
Cumhuriyet Halk Partisi, ülke genelinde yaşanan eğitim sorunlarına dikkat çekmek maksadıyla tüm il ve ilçe başkanlıklarında “24 Saat Eğitim Maratonu” başlıklı basın açıklaması gerçekleştirdi.
SP ÜSKÜDAR İLÇE BAŞKANI HAKAN TEVFİK ERDAĞI FİLİSTİN VE BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİ İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI YAPTI
16.Temmuz Salı günü İstanbul un 39 ilçesinde olduğu gibi Üsküdar’da Saadet Partisi İlçe Başkanlığı Filistin ve BOP ile ilgili basın açıklaması yaptı. Katılımcıların dikkatle izlediği açıklama şöyle
Çengelköy’ün eski simalarından Erkan GÜRSOY vefat etmiştir
Erkan GÜRSOY uzun süredir devam eden tedavileri sürecinde aramızdan ayrılmıştır.
TÜED “EMEKLİ AYLILARI YOKSULLUK SINIRININ ALTINDA KALDI ACİL ÖNLEM ALINMALI”
Türkiye Emekliler Derneği’nin (TÜED) 123 şube başkanı, olağanüstü gündemle Ankara’da bir araya gelerek ek zam çağrısı yapacak.
ÇALIŞTIKÇA DÜŞEN EMEKLİ AYLIKLARIMIZIN ÖYKÜSÜ...
ABO nın değişmesi düşük emekli maaşlarına mahkum etti şimdilerde taban maaş 10.000 mi olacak 12.000 mi olacak diye anlamsız tartışmalara düşürülüyoruz esasen düzelmesi gereken aylık bağlama oranının yükseltilmesidir.
ÇENGELKÖYSPOR YARIM KALAN HİKAYEYİ TAMAMLAYACAK
2024-2025 Futbol sezonu için kolları erken sıvayan Başkan Yavuz Yıldız ve yönetim kurulu arkadaşları önce Teknik direktörlüğe devam etmesi için Aziz Topal ile anlaştı.
ÇEVREYE BAKIM GEREKLİ...
Öncelikle belirtmeliyim ki Çengelköy iskele meydanı ve Kuleli parkları dökülüyor acilen bakıma alınmalı ihale mi yapılır yoksa belediyeler kendi personeli ile mi düzenleme yapar artık kendileri bilir.
DÜNYAYA BORCUMUZ VAR?
Dünyamızı çok hoyrat kullanıyoruz çok tüketiyoruz tüketimimizi azaltmadığımız gibi atıklarımızı da karışık atarak milli ekonomiye kazandırmıyoruz tamamını çöp ediyoruz.
Sağlık nedir ?
Yakın zamanda öğretmenimin bana sorduğu bir soruydu. Kendim için sağlığı nasıl tanımlıyorum ? Uzunca konuştuk bu soru üzerine..