Türkmen

Türkmen "İMAR SORUNU İÇİN YENİDEN DÜĞMEYE BASILACAK"

Tarih 26 Mart 2014, 18:38 YazdırBu haberi yazdır

Ak Parti Üsküdar Belediye Başkan Adayı Hilmi Türkmen, Yavuztürk Mahallesi’nde düzenlenen Seçmen Buluşması’na katılarak Yavuztürk Mahallesi’nin en büyük sorunu olan imar problemleri hakkında bilgi verdi.

İMAR SORUNU İÇİN YENİDEN DÜĞMEYE BASILACAK

Ak Parti Üsküdar Belediye Başkan Adayı Hilmi Türkmen, Yavuztürk Mahallesi’nde düzenlenen Seçmen Buluşması’na katılarak Yavuztürk Mahallesi’nin en büyük sorunu olan imar problemleri hakkında bilgi verdi. İmar sorununu çözüme kavuşturarak Yavuztürk Mahallesi’ni daha da güzelleştireceklerini vurgulayan Türkmen, imar konusuna dair hazırladıkları broşürleri de dağıttırdı.

“Vatandaşlarımıza imar problemleriyle alakalı broşürlerimizi dağıtarak ve anlatarak kafalarındaki soru işaretlerini sildik. Vatandaşlarımızla iç içe olup sorunlarını dinleyerek Üsküdar’ımızın sorunlarını ve projelerini birlikte değerlendireceğiz. İmar sorunu olan bölgelerimizde imar sorununu en kısa şekilde vatandaşlarımıza danışarak onların fikirleri ve düşünceleriyle Üsküdar’ımıza yakışan en doğru kararı vererek imar sorunumuzu çözeceğiz.” Sözleriyle imar konusundaki kararlılıklarını dile getiren Türkmen konuşmasına şöyle devam etti.

Üsküdar’ın tarihi dokusunu koruyacak çalışmaları yaparak restore edilecek alanlarımızı restore ederek Üsküdar’ımızın tarihi dokusunu koruyacağız. Bu zamana kadar yaptığımız çalışmaların ve hizmetleri geçme hedefindeyiz. Biz hiçbir zaman halkımıza yapamayacağımız sözleri vermeyeceğiz. Bu mübarek beldeye hizmet etme fırsatını bulduğumuz için ne kadar hamd etsek azdır. Üsküdarlıların da desteğiyle Üsküdar’ımızı yeni dönemde çok farklı noktalara birlikte taşıyacağız. “

Bu haber 815 defa okunmuştur.
Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
DİĞER HABERLER