![SEÇMENLER VE STK YETKİLİLERİ GENÇLİK MERKEZİNDE BULUŞTU.](/upload/resimler/haber/D9Z_stk-1.jpg)
SEÇMENLER VE STK YETKİLİLERİ GENÇLİK MERKEZİNDE BULUŞTU.
![Tarih](/img/icon/clock.png)
![Yazdır](/img/icon/print.gif)
Ak Parti Üsküdar İlçe Başkanlığı Kolları önderliğinde Burhaniye’li seçmenler STK temsilcileri ile bir araya geldi. Ak Parti Üsküdar Belediye Başkan Adayı Hilmi Türkmen’in de katıldığı programın gündemi 30 Mart Yerel Seçimleriydi.
SEÇMENLER VE STK YETKİLİLERİ GENÇLİK MERKEZİNDE BULUŞTU.
Ak Parti Üsküdar İlçe Başkanlığı Kolları önderliğinde Burhaniye’li seçmenler STK temsilcileri ile bir araya geldi. Ak Parti Üsküdar Belediye Başkan Adayı Hilmi Türkmen’in de katıldığı programın gündemi 30 Mart Yerel Seçimleriydi.
Ak Parti’nin Üsküdar’a dair projelerini anlatan Türkmen, “Üsküdar’ı vatandaşlarımızın enerjisinden güç alarak şahlandıracağız” dedi. Allah’ın izni ve Üsküdarlıların desteğiyle yeni dönemde Üsküdar’a hizmet sevdalarını yapacakları faaliyetlerle ortaya koyacaklarını vurgulayan Türkmen bu çalışmalarda STK’ların ortaklığına, fikir ve önerilerine de açık olduklarını dile getirdi. “ Gençlerimize muazzam bir Üsküdar teslim etmek istiyoruz. Bu niyetimizin gerçeğe dönüşmesi için de tüm gücümüzle çalışacağız, siz değerli STK temsilcilerinin de bu yolda bizlere yol arkadaşı olacağına inancımız tam. Allah’tan niyaz ederim ki 30 Mart sonrası bambaşka bir Üsküdar’da yaşayacağız. Zirvede bir inci gibi parlayan bu tarihi topraklar, nasıl ki büyüklerimizden bizlere miras kaldı, bizlerden de gençlerimize miras kalacak.” Sözleriyle gençlere karşı büyük bir sorumlulukları olduğunu dile getiren Türkmen daha sonra Burhaniye’li seçmenlerin sorularını yanıtladı.
TÜED HAYKIRDI ” ABO DÜZELTİLMELİ İNTİBAK GERÇEKLEŞMELİ”
Türkiye Emekliler Derneği Başkanlar Kurulu Toplantısı, 17 Temmuz 2024 tarihinde Ankara’da TÜED Genel Merkez Toplantı Salonu’nda yapılmış; ülkenin ve emeklilerin karşılaştığı sorunlar, kapsamlı olarak değerlendirilmiştir.
CHP EĞİTİM SORUNLARINA ÜSKÜDAR’DA DİKKAT ÇEKTİ...
Cumhuriyet Halk Partisi, ülke genelinde yaşanan eğitim sorunlarına dikkat çekmek maksadıyla tüm il ve ilçe başkanlıklarında “24 Saat Eğitim Maratonu” başlıklı basın açıklaması gerçekleştirdi.
SP ÜSKÜDAR İLÇE BAŞKANI HAKAN TEVFİK ERDAĞI FİLİSTİN VE BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİ İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI YAPTI
16.Temmuz Salı günü İstanbul un 39 ilçesinde olduğu gibi Üsküdar’da Saadet Partisi İlçe Başkanlığı Filistin ve BOP ile ilgili basın açıklaması yaptı. Katılımcıların dikkatle izlediği açıklama şöyle
Çengelköy’ün eski simalarından Erkan GÜRSOY vefat etmiştir
Erkan GÜRSOY uzun süredir devam eden tedavileri sürecinde aramızdan ayrılmıştır.
TÜED “EMEKLİ AYLILARI YOKSULLUK SINIRININ ALTINDA KALDI ACİL ÖNLEM ALINMALI”
Türkiye Emekliler Derneği’nin (TÜED) 123 şube başkanı, olağanüstü gündemle Ankara’da bir araya gelerek ek zam çağrısı yapacak.
ÇALIŞTIKÇA DÜŞEN EMEKLİ AYLIKLARIMIZIN ÖYKÜSÜ...
ABO nın değişmesi düşük emekli maaşlarına mahkum etti şimdilerde taban maaş 10.000 mi olacak 12.000 mi olacak diye anlamsız tartışmalara düşürülüyoruz esasen düzelmesi gereken aylık bağlama oranının yükseltilmesidir.
ÇENGELKÖYSPOR YARIM KALAN HİKAYEYİ TAMAMLAYACAK
2024-2025 Futbol sezonu için kolları erken sıvayan Başkan Yavuz Yıldız ve yönetim kurulu arkadaşları önce Teknik direktörlüğe devam etmesi için Aziz Topal ile anlaştı.
ÇEVREYE BAKIM GEREKLİ...
Öncelikle belirtmeliyim ki Çengelköy iskele meydanı ve Kuleli parkları dökülüyor acilen bakıma alınmalı ihale mi yapılır yoksa belediyeler kendi personeli ile mi düzenleme yapar artık kendileri bilir.
DÜNYAYA BORCUMUZ VAR?
Dünyamızı çok hoyrat kullanıyoruz çok tüketiyoruz tüketimimizi azaltmadığımız gibi atıklarımızı da karışık atarak milli ekonomiye kazandırmıyoruz tamamını çöp ediyoruz.
Sağlık nedir ?
Yakın zamanda öğretmenimin bana sorduğu bir soruydu. Kendim için sağlığı nasıl tanımlıyorum ? Uzunca konuştuk bu soru üzerine..