![CHP Üsküdar Belediye Başkan adayı mal varlığını açıkladı](/upload/resimler/haber/F74_ihsan-ozkes-basin-toplantisi-14-mart-2014.jpg)
CHP Üsküdar Belediye Başkan adayı mal varlığını açıkladı
![Tarih](/img/icon/clock.png)
![Yazdır](/img/icon/print.gif)
CHP İstanbul Milletvekili ve Üsküdar Belediye Başkan Adayı İhsan Özkes, adaylık sürecinde mal varlığını açıkladı.
CHP Üsküdar Belediye Başkan adayı mal varlığını açıkladı
CHP İstanbul Milletvekili ve Üsküdar Belediye Başkan Adayı İhsan Özkes, adaylık sürecinde mal varlığını açıkladı. Özkes, "Başkan olduğumda resmi olarak bildirim yapacağım ama seçimden önce Üsküdarlılar'a mal varlığımı paylaşmak istedim. Beş yıl sonra tekrar açıklayacağım. Biz kul hakkı yemeye değil, halka hizmet etmeye geliyoruz" dedi.
CHP Üsküdar Belediye Başkan Adayı Özkes, Üsküdar'da düzenlediği basın toplantısında, kendisinin ve eşinin mal varlığını açıkladı. Özkes, "Bulgurlu'da giriş üstü bir dairem var, Ankara'da da üç daire ile bir dükkanım var" dedi. Özkes kendisinin gecekondu çocuğu olduğunu belirterek, "Babamla benim birer gecekondumuz vardı Ankara Mamak'ta. Onları müteahhide verdik. Ankara'daki daireler oradan" dedi. Özkes Çorum Tarhankozlusu köyünde maddi değeri olmayan bir miktar tarlası ile Kuzuluk Kaplıcalarında da 15 günlük bir devre mülkünün olduğunu bildirdi.
Özkes eşinin de Bulgurlu'da yüksek giriş üstü bir dairesinin bulunduğunu belirterek, milletvekili seçildiği hafta satın aldığı ve taksitlerini halen ödediği aracının da eşinin üstüne olduğunu kaydetti. Özkes, oğulları için aldığı ford fiesta marka bir aracın da eşinin üzerine kayıtlı olduğunu söyledi.
Üsküdar Belediye Başkan Adayı Özkes, hizmet için aday olduğunu belirterek, mal mülk düşkünü olmadığının altını çizdi. Özkes, Belediye Meclis Üyesi adaylarının da mal varlıklarını seçilmelerinin ardından duyuracaklarını bildirdi.
TÜED HAYKIRDI ” ABO DÜZELTİLMELİ İNTİBAK GERÇEKLEŞMELİ”
Türkiye Emekliler Derneği Başkanlar Kurulu Toplantısı, 17 Temmuz 2024 tarihinde Ankara’da TÜED Genel Merkez Toplantı Salonu’nda yapılmış; ülkenin ve emeklilerin karşılaştığı sorunlar, kapsamlı olarak değerlendirilmiştir.
CHP EĞİTİM SORUNLARINA ÜSKÜDAR’DA DİKKAT ÇEKTİ...
Cumhuriyet Halk Partisi, ülke genelinde yaşanan eğitim sorunlarına dikkat çekmek maksadıyla tüm il ve ilçe başkanlıklarında “24 Saat Eğitim Maratonu” başlıklı basın açıklaması gerçekleştirdi.
SP ÜSKÜDAR İLÇE BAŞKANI HAKAN TEVFİK ERDAĞI FİLİSTİN VE BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİ İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI YAPTI
16.Temmuz Salı günü İstanbul un 39 ilçesinde olduğu gibi Üsküdar’da Saadet Partisi İlçe Başkanlığı Filistin ve BOP ile ilgili basın açıklaması yaptı. Katılımcıların dikkatle izlediği açıklama şöyle
Çengelköy’ün eski simalarından Erkan GÜRSOY vefat etmiştir
Erkan GÜRSOY uzun süredir devam eden tedavileri sürecinde aramızdan ayrılmıştır.
TÜED “EMEKLİ AYLILARI YOKSULLUK SINIRININ ALTINDA KALDI ACİL ÖNLEM ALINMALI”
Türkiye Emekliler Derneği’nin (TÜED) 123 şube başkanı, olağanüstü gündemle Ankara’da bir araya gelerek ek zam çağrısı yapacak.
ÇALIŞTIKÇA DÜŞEN EMEKLİ AYLIKLARIMIZIN ÖYKÜSÜ...
ABO nın değişmesi düşük emekli maaşlarına mahkum etti şimdilerde taban maaş 10.000 mi olacak 12.000 mi olacak diye anlamsız tartışmalara düşürülüyoruz esasen düzelmesi gereken aylık bağlama oranının yükseltilmesidir.
ÇENGELKÖYSPOR YARIM KALAN HİKAYEYİ TAMAMLAYACAK
2024-2025 Futbol sezonu için kolları erken sıvayan Başkan Yavuz Yıldız ve yönetim kurulu arkadaşları önce Teknik direktörlüğe devam etmesi için Aziz Topal ile anlaştı.
ÇEVREYE BAKIM GEREKLİ...
Öncelikle belirtmeliyim ki Çengelköy iskele meydanı ve Kuleli parkları dökülüyor acilen bakıma alınmalı ihale mi yapılır yoksa belediyeler kendi personeli ile mi düzenleme yapar artık kendileri bilir.
DÜNYAYA BORCUMUZ VAR?
Dünyamızı çok hoyrat kullanıyoruz çok tüketiyoruz tüketimimizi azaltmadığımız gibi atıklarımızı da karışık atarak milli ekonomiye kazandırmıyoruz tamamını çöp ediyoruz.
Sağlık nedir ?
Yakın zamanda öğretmenimin bana sorduğu bir soruydu. Kendim için sağlığı nasıl tanımlıyorum ? Uzunca konuştuk bu soru üzerine..