![Hilmi Türkmen ; Her Şey Çengelköy İçin](/upload/resimler/haber/E53_2-hilmi-cengelkoy-o.jpg)
Hilmi Türkmen ; Her Şey Çengelköy İçin
![Tarih](/img/icon/clock.png)
![Yazdır](/img/icon/print.gif)
1.Mart cumartesi günü Çengelköy Seçim İrtibat Bürosunun açılışı İlçe Başkanı Sinan Aktaş teşkilat mensupları Meclis adayları ve vatandaşların katılımıyla yapıldı.
Hilmi Türkmen ; Her Şey Çengelköy İçin
1.Mart cumartesi günü Çengelköy Seçim İrtibat Bürosunun açılışı İlçe Başkanı Sinan Aktaş teşkilat mensupları Meclis adayları ve vatandaşların katılımıyla yapıldı.
Üsküdar Belediye Başkan adayı Hilmi Türkmen yaptığı konuşmada “Çengelköy Mahallesi'ndeki coşkulu karşılama için mahalle teşkilatımıza teşekkür ediyorum. İrtibat büromuz mahallemize hayırlı olsun. 2014 bitmeden Çengelköy Su Sporları Merkezini hizmete açacağız. Ahmet Yüksel Özemre Kültür Merkezi, Sağlık Bakanlığı ile yaptığımız anlaşma ile en kısa zamanda Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olacaktır. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Kadir Topbaş’ın ziyaret ettiği büromuzda Üsküdar ve İstanbul’umuzun sorunlarını ve yeni projelerini konuşarak birtakım açılışları gerçekleştirdik. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Kadir Topbaş’a ziyaretleri ve teşrifleri için teşekkür ediyorum.
Gerçekleştireceğimiz Çengelköy Yaşam ve Su Sporları Merkezi Üsküdar’ımızda bir ilk olacak, su sporları merkezi ilk defa Üsküdar’ımıza yapılacaktır. Çengelköy’ün meşhurları arasına bir yenisi daha eklenecek.
2016 yılında Üsküdarlılarımız için hizmet vermeye başlayacak merkezimizde 2 adet spor alanı, Bay ?Bayan Mini SPA, Yönetim Birimleri ve toplantı odası, 6 tane spor salonu, 2 adet yarı olimpik yüzme havuzu ve tribünleri, 2 adet watsu havuzu, 2 adet sığ havuz, çok amaçlı salonlar ve fuayesi, 160 araçlık otopark bulunacak. Çünkü biz Üsküdar sevdalısıyız. Bu güzel beldeye şehremini olmayı büyük bir lütuf görüyor, bütün gücümüzle bunun hakkını vermek için birlikte çalışıyoruz. Bu seçimde Başbakanımıza ve AK Parti’ye kumpas kuran uluslar arası şebekelere ve yereldeki işbirlikçilerine cevap verme günüdür. İnşallah 30 Mart’ta sandıkta en iyi cevabı yine milletimiz Üsküdar’ımız verecektir.
TÜED HAYKIRDI ” ABO DÜZELTİLMELİ İNTİBAK GERÇEKLEŞMELİ”
Türkiye Emekliler Derneği Başkanlar Kurulu Toplantısı, 17 Temmuz 2024 tarihinde Ankara’da TÜED Genel Merkez Toplantı Salonu’nda yapılmış; ülkenin ve emeklilerin karşılaştığı sorunlar, kapsamlı olarak değerlendirilmiştir.
CHP EĞİTİM SORUNLARINA ÜSKÜDAR’DA DİKKAT ÇEKTİ...
Cumhuriyet Halk Partisi, ülke genelinde yaşanan eğitim sorunlarına dikkat çekmek maksadıyla tüm il ve ilçe başkanlıklarında “24 Saat Eğitim Maratonu” başlıklı basın açıklaması gerçekleştirdi.
SP ÜSKÜDAR İLÇE BAŞKANI HAKAN TEVFİK ERDAĞI FİLİSTİN VE BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİ İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI YAPTI
16.Temmuz Salı günü İstanbul un 39 ilçesinde olduğu gibi Üsküdar’da Saadet Partisi İlçe Başkanlığı Filistin ve BOP ile ilgili basın açıklaması yaptı. Katılımcıların dikkatle izlediği açıklama şöyle
Çengelköy’ün eski simalarından Erkan GÜRSOY vefat etmiştir
Erkan GÜRSOY uzun süredir devam eden tedavileri sürecinde aramızdan ayrılmıştır.
TÜED “EMEKLİ AYLILARI YOKSULLUK SINIRININ ALTINDA KALDI ACİL ÖNLEM ALINMALI”
Türkiye Emekliler Derneği’nin (TÜED) 123 şube başkanı, olağanüstü gündemle Ankara’da bir araya gelerek ek zam çağrısı yapacak.
ÇALIŞTIKÇA DÜŞEN EMEKLİ AYLIKLARIMIZIN ÖYKÜSÜ...
ABO nın değişmesi düşük emekli maaşlarına mahkum etti şimdilerde taban maaş 10.000 mi olacak 12.000 mi olacak diye anlamsız tartışmalara düşürülüyoruz esasen düzelmesi gereken aylık bağlama oranının yükseltilmesidir.
ÇENGELKÖYSPOR YARIM KALAN HİKAYEYİ TAMAMLAYACAK
2024-2025 Futbol sezonu için kolları erken sıvayan Başkan Yavuz Yıldız ve yönetim kurulu arkadaşları önce Teknik direktörlüğe devam etmesi için Aziz Topal ile anlaştı.
ÇEVREYE BAKIM GEREKLİ...
Öncelikle belirtmeliyim ki Çengelköy iskele meydanı ve Kuleli parkları dökülüyor acilen bakıma alınmalı ihale mi yapılır yoksa belediyeler kendi personeli ile mi düzenleme yapar artık kendileri bilir.
DÜNYAYA BORCUMUZ VAR?
Dünyamızı çok hoyrat kullanıyoruz çok tüketiyoruz tüketimimizi azaltmadığımız gibi atıklarımızı da karışık atarak milli ekonomiye kazandırmıyoruz tamamını çöp ediyoruz.
Sağlık nedir ?
Yakın zamanda öğretmenimin bana sorduğu bir soruydu. Kendim için sağlığı nasıl tanımlıyorum ? Uzunca konuştuk bu soru üzerine..