İhsan Özkes Mehmet Akif mahallesindeydi
![Tarih](/img/icon/clock.png)
![Yazdır](/img/icon/print.gif)
2.Mart Pazar sabahı CHP Üsküdar Mehmet Akif Ersoy seçim bürosu yapılan bir törenle açıldı. Ardından esnaf ziyaretleri ve ev toplantıları yapıldı.
İhsan Özkes Mehmet Akif mahallesindeydi
2.Mart Pazar sabahı CHP Üsküdar Mehmet Akif Ersoy seçim bürosu yapılan bir törenle açıldı. Ardından esnaf ziyaretleri ve ev toplantıları yapıldı.
Törene CHP Üsküdar Belediye Başkan Adayı İhsan Özkes 1. Bölge Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt İlçe Başkanı Mustafa Çetinkaya belediye Meclis üyeleri ve adayları katıldılar.
Hayırlı olsun dilekleri ile açılan seçim bürosunda ilk sözü Kazım Akkaya ilçe Başkanı Mustafa Çetinkaya ya verdi. Başkan konuşmasında “Bu 20. Seçim büromuzdur. Bu bir yerel seçim olma kimliğini çoktan kaybetti bu çocuklarımızın geleceğine karar vereceğimiz bir seçimdir. Bu ülkeyi yönetenlerden utanıyorum. Vatandaş olarak her şeyimizi paramızı özgürlüğümüzü çaldılar. 30. Mart akşamı bunları göndermek için çok çalışalım yoksa çocuklarımızın geleceğini çalacaklar. Üsküdar Belediyesinde Sosyal Demokrat bir dönemin başlamasını diliyorum.”dedi.
Kadir Gökmen Öğüt “İhsan Özkes e aday demiyorum o artık Üsküdar ın Belediye Başkanıdır seçim bürosunu gördüm emeğinize sağlık çok güzel olmuş. Gezi ile başlayan halkın bunlara büyük tepkileri var ,bugün buraya iyiki gelmişim çok mutlu oldum. Geçen yerel seçimleri kıl payı kaçırdık bu sefer başaracağız.”
CHP Üsküdar Belediye Başkan Adayı ihsan Özkes ise “Mustafa Sarıgül İstanbul un 24 ilçesini alacağız dedi biraz önceki toplantıda. Allahın izniyle Üsküdar ı sizin teveccühü ile alacağız ve listenin en üstüne yazacağız. Kalan 27 günümüz var çalmadık kapı sıkmadık el dokunmadık göz bırakmayacağız ya 27 gün çalışacağız yada 5 yıl daha kara kara düşüneceğiz buna siz karar verin. Bu seçim namuslu insanların hırsızlara karşı seçimidir.
Sağ Sol merkez herkesi kucaklıyorum. AKP li olup hırsızlığı yakıştırmayanlar ile Saddetliler DSP liler Öd pliler İP MHP liler bu durumlardan rahatsız olanların hepsinin oyuna talibiz. Ben size Kemal Kılıçdaroğlu nun emanetiyim Üsküdar ı almak için görevlendirildim. İnşallah 30 Mart Üsküdar ı alacağız ve kimse bundan rahatsız olmayacak. Camide benim Cemevi de benim.
Hilmi Türkmen İhsan Özkes in rakibi olamayacağı için afişlerine Tayyip Erdoğan ı da eklemişlerona sığınıyorlar. Hemfikir herkes İhsan Özkes dedik , Allah nasip ederse mazbatayı alınca ilk geleceğim yer burası olacak. Yolumuz açık olsun Hızır yoldaşımız olsun.”dedi
Kalabalık grup Başkanı alkışladı ,İhsan Özkes açılıştan sonra esnaf ve mahalle ziyaretleri de yaptı.
TÜED HAYKIRDI ” ABO DÜZELTİLMELİ İNTİBAK GERÇEKLEŞMELİ”
Türkiye Emekliler Derneği Başkanlar Kurulu Toplantısı, 17 Temmuz 2024 tarihinde Ankara’da TÜED Genel Merkez Toplantı Salonu’nda yapılmış; ülkenin ve emeklilerin karşılaştığı sorunlar, kapsamlı olarak değerlendirilmiştir.
CHP EĞİTİM SORUNLARINA ÜSKÜDAR’DA DİKKAT ÇEKTİ...
Cumhuriyet Halk Partisi, ülke genelinde yaşanan eğitim sorunlarına dikkat çekmek maksadıyla tüm il ve ilçe başkanlıklarında “24 Saat Eğitim Maratonu” başlıklı basın açıklaması gerçekleştirdi.
SP ÜSKÜDAR İLÇE BAŞKANI HAKAN TEVFİK ERDAĞI FİLİSTİN VE BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİ İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI YAPTI
16.Temmuz Salı günü İstanbul un 39 ilçesinde olduğu gibi Üsküdar’da Saadet Partisi İlçe Başkanlığı Filistin ve BOP ile ilgili basın açıklaması yaptı. Katılımcıların dikkatle izlediği açıklama şöyle
Çengelköy’ün eski simalarından Erkan GÜRSOY vefat etmiştir
Erkan GÜRSOY uzun süredir devam eden tedavileri sürecinde aramızdan ayrılmıştır.
TÜED “EMEKLİ AYLILARI YOKSULLUK SINIRININ ALTINDA KALDI ACİL ÖNLEM ALINMALI”
Türkiye Emekliler Derneği’nin (TÜED) 123 şube başkanı, olağanüstü gündemle Ankara’da bir araya gelerek ek zam çağrısı yapacak.
ÇALIŞTIKÇA DÜŞEN EMEKLİ AYLIKLARIMIZIN ÖYKÜSÜ...
ABO nın değişmesi düşük emekli maaşlarına mahkum etti şimdilerde taban maaş 10.000 mi olacak 12.000 mi olacak diye anlamsız tartışmalara düşürülüyoruz esasen düzelmesi gereken aylık bağlama oranının yükseltilmesidir.
ÇENGELKÖYSPOR YARIM KALAN HİKAYEYİ TAMAMLAYACAK
2024-2025 Futbol sezonu için kolları erken sıvayan Başkan Yavuz Yıldız ve yönetim kurulu arkadaşları önce Teknik direktörlüğe devam etmesi için Aziz Topal ile anlaştı.
ÇEVREYE BAKIM GEREKLİ...
Öncelikle belirtmeliyim ki Çengelköy iskele meydanı ve Kuleli parkları dökülüyor acilen bakıma alınmalı ihale mi yapılır yoksa belediyeler kendi personeli ile mi düzenleme yapar artık kendileri bilir.
DÜNYAYA BORCUMUZ VAR?
Dünyamızı çok hoyrat kullanıyoruz çok tüketiyoruz tüketimimizi azaltmadığımız gibi atıklarımızı da karışık atarak milli ekonomiye kazandırmıyoruz tamamını çöp ediyoruz.
Sağlık nedir ?
Yakın zamanda öğretmenimin bana sorduğu bir soruydu. Kendim için sağlığı nasıl tanımlıyorum ? Uzunca konuştuk bu soru üzerine..