![Haydi çocuklar futbol okuluna](/upload/resimler/haber/B3Z_okul-2-.jpg)
Haydi çocuklar futbol okuluna
![Tarih](/img/icon/clock.png)
![Yazdır](/img/icon/print.gif)
Çengelköy spor futbol okulu hem gençlere spor olanağı sağlıyor hem de kulübün alt yapısına oyuncu kazandırıyor.
Haydi çocuklar futbol okuluna
Çengelköy spor futbol okulu hem gençlere spor olanağı sağlıyor hem de kulübün alt yapısına oyuncu kazandırıyor. Son iki yıl neredeyse tüm maddi gücünü kulübe veren İsmet Özay a teşekkür ederiz. Sadece a takım değil mesele futbol okulunun geliştirilmesi alt yapıya gereken önemin verilmesi idi buda yeni okul ve lokal in yapılması ile gerçekleşiyor.
Spor akademisi mezunu tecrübeli Aziz hoca nezaretinde 10 yaş ve üzeri çocukların cıvıl cıvıl çalışmasına tesislere giderek tanık olduk. Zaten yıllardır çocukların eğitiminin yapıldığı Çengelköy spor tesislerinde Başkan İsmet Özay ve Adil Poyraz ın öncülüğünde yeni bina tamamlandı. Başta başkanımıza ve yönetim kurulu arkadaşlarına camia adına teşekkürü bir borç biliriz.
Yeni yapılan binamızda futbol okulunun kullanımında olacak bir idare odası ve çocuklarını çalışmaya spor yapmaya getiren velilerin dinlenmesine olanak verecek bir dinlenme istasyonu olacak.
Çengelköy ve çevresi olarak değerlendirdiğimiz Kuleli ,Küçüksu,Güzeltepe,Mehmet Akif Ersoy,Bahçelievler ,Kandilli de çocuklarının sağlıklı bir şekilde spor yapmasını düşünen anne babaların bölgenin en güvenilir kurumu olan Çengelköy spor tesislerini ve okulunu tercih edeceklerini düşünüyoruz.
Yenilenen ve gelişen tesislerimiz çocuklarımıza sporcularımıza hayırlı uğurlu olsun.
TÜED HAYKIRDI ” ABO DÜZELTİLMELİ İNTİBAK GERÇEKLEŞMELİ”
Türkiye Emekliler Derneği Başkanlar Kurulu Toplantısı, 17 Temmuz 2024 tarihinde Ankara’da TÜED Genel Merkez Toplantı Salonu’nda yapılmış; ülkenin ve emeklilerin karşılaştığı sorunlar, kapsamlı olarak değerlendirilmiştir.
CHP EĞİTİM SORUNLARINA ÜSKÜDAR’DA DİKKAT ÇEKTİ...
Cumhuriyet Halk Partisi, ülke genelinde yaşanan eğitim sorunlarına dikkat çekmek maksadıyla tüm il ve ilçe başkanlıklarında “24 Saat Eğitim Maratonu” başlıklı basın açıklaması gerçekleştirdi.
SP ÜSKÜDAR İLÇE BAŞKANI HAKAN TEVFİK ERDAĞI FİLİSTİN VE BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİ İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI YAPTI
16.Temmuz Salı günü İstanbul un 39 ilçesinde olduğu gibi Üsküdar’da Saadet Partisi İlçe Başkanlığı Filistin ve BOP ile ilgili basın açıklaması yaptı. Katılımcıların dikkatle izlediği açıklama şöyle
Çengelköy’ün eski simalarından Erkan GÜRSOY vefat etmiştir
Erkan GÜRSOY uzun süredir devam eden tedavileri sürecinde aramızdan ayrılmıştır.
TÜED “EMEKLİ AYLILARI YOKSULLUK SINIRININ ALTINDA KALDI ACİL ÖNLEM ALINMALI”
Türkiye Emekliler Derneği’nin (TÜED) 123 şube başkanı, olağanüstü gündemle Ankara’da bir araya gelerek ek zam çağrısı yapacak.
ÇALIŞTIKÇA DÜŞEN EMEKLİ AYLIKLARIMIZIN ÖYKÜSÜ...
ABO nın değişmesi düşük emekli maaşlarına mahkum etti şimdilerde taban maaş 10.000 mi olacak 12.000 mi olacak diye anlamsız tartışmalara düşürülüyoruz esasen düzelmesi gereken aylık bağlama oranının yükseltilmesidir.
ÇENGELKÖYSPOR YARIM KALAN HİKAYEYİ TAMAMLAYACAK
2024-2025 Futbol sezonu için kolları erken sıvayan Başkan Yavuz Yıldız ve yönetim kurulu arkadaşları önce Teknik direktörlüğe devam etmesi için Aziz Topal ile anlaştı.
ÇEVREYE BAKIM GEREKLİ...
Öncelikle belirtmeliyim ki Çengelköy iskele meydanı ve Kuleli parkları dökülüyor acilen bakıma alınmalı ihale mi yapılır yoksa belediyeler kendi personeli ile mi düzenleme yapar artık kendileri bilir.
DÜNYAYA BORCUMUZ VAR?
Dünyamızı çok hoyrat kullanıyoruz çok tüketiyoruz tüketimimizi azaltmadığımız gibi atıklarımızı da karışık atarak milli ekonomiye kazandırmıyoruz tamamını çöp ediyoruz.
Sağlık nedir ?
Yakın zamanda öğretmenimin bana sorduğu bir soruydu. Kendim için sağlığı nasıl tanımlıyorum ? Uzunca konuştuk bu soru üzerine..