TÜED ÜSKÜDAR KOGRESİ YAPILDI...

TÜED ÜSKÜDAR KOGRESİ YAPILDI...

Tarih 09 Mayıs 2024, 11:56 YazdırBu haberi yazdır

Türkiye Emekliler Derneği Üsküdar Şubesinin 21 Olağan Genel Kurulu Uncular da bulunan 2. Bahar lokalinde 28.Nisan Pazar günü gerçekleşti.

 

TÜED ÜSKÜDAR KOGRESİ YAPILDI...Türkiye Emekliler Derneği Üsküdar Şubesinin 21 Olağan Genel Kurulu Uncular da bulunan 2. Bahar lokalinde 28.Nisan Pazar günü gerçekleşti.


Divan heyetinin oluşması sonrası TÜED genel başkanı Kazım Ergün bir konuşma yaptı “en çok üyeye sahip emekli kuruluşuyuz. En çalışkan şubelerimizden birsi olan Üsküdar şubemizin genel kuruluna katılmaktan dolayı mutluluk duyuyorum. Yaptığımız kazanımlarda Üsküdar şubemizin büyük katkıları olmuştur. Başkan Fatma Önerge ve ekibini kutluyor başarılar diliyorum.”TÜED Üsküdar şube başkanı Fatma Önerge ise “üye sayımızı ger geçen yıl artırıyoruz. Katılan katılmayan tüm muhtarlarımıza teşekkür ediyorum. Çünkü pek çok sosyal sorumluluk projemizi onlarla beraber yaptık bundan sonra da yapacağımıza inanıyorum. En büyük desteği onlardan alıyorum. 65 yaş kartının elde edilmesinde ve özel bankalardan elde edilen promosyonlarda çok büyük katkımız var. “dedi.Ardından yapılan oylamalarda faaliyet raporu oy birliği ile kabul edildi, yönetim denetim ibra edildi ve yeni yönetim divana sunuldu oylandı ve Fatma Önerge ile ekibi yeniden göreve seçildiler.


Kulislerde özellikle emeklilerin intibak sorunu dile getirildi ABO nun düzeltilmesi ve bunun hükümete iletilmesi yoğun şekilde dile getirildi.


Yeni oluşan yönetime ve TÜED genel merkezine başarılar diliyoruz emeklilerin yaşam şartlarının iyileştirilmesini diliyoruz.

Bu haber 211 defa okunmuştur.
Facebook  Twitter  FriendFeed  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
DİĞER HABERLER