![ALTINKÖY SİTESİNDE BAHAR ŞENLİĞİ YAPILDI](/upload/resimler/haber/259_altinkoy-sitesi-bahar-senligi-2.jpg)
ALTINKÖY SİTESİNDE BAHAR ŞENLİĞİ YAPILDI
![Tarih](/img/icon/clock.png)
![Yazdır](/img/icon/print.gif)
Altınköy Sitesinde 28.Nisan pazar günü bahar şenliği yapıldı.
ALTINKÖY SİTESİNDE BAHAR ŞENLİĞİ YAPILDI
Altınköy Sitesinde 28.Nisan pazar günü bahar şenliği yapıldı.
Altınköy sitesi sakinleri LİM Mimarlık sponsorluğunda yapılan etkinlikte Altınköy sitesi piknik alanında kışa veda bahara merhaba dedi.
Katılımcılara döner patlamış mısır pamuk şekeri ve lokma ikramı yapıldı. Yağan hafif yağmura rağmen yoğun bir katılım oldu en çok çocuklar mutlu oldular. DJ eşliğinde yapılan müzik dinlendi.
Çünkü çocuklar Palyaçolar ile surat boyama balon ve türlü eğlencelere katıldılar çok mutlu oldular. 23.Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramının hemen sonrası ilk Pazar günü olması sebebiyle çocukların mutluluğu görülmeye değerdi.
Altınköy Site Başkanı İlker Ertem ve yönetici arkadaşları tüm katılımcılarla ilgilendiler çocukların mutlu olması için ellerinden gelen her şeyi yaptılar.
Boğaz bölgemizde dönüşüm konusunda ciddi adımlar atan ve yine bölgemizde faaliyet gösteren LİM Mimarlık İnşaat firması ve ATLAS İNŞAAT firmalarının ortaklığında kurulan işbirliği ile dönüşümü gerçekleştirecek olan Altınköy sitesi, genel kurullarını yapmış yetkilendirmelerini almıştı. Bu konularda son bilgileri son gelişmeleri şenliği düzenleyen LİM İnşaatın sahibi Rüstem Kılıç site sakinleri ile paylaştı.
Müteahhit firma adına Rüstem Kılıç bilgilendirme yaptı
“Projelerimiz hazır Üsküdar Belediye kadrolarının şekillenmesini bekliyoruz. Avan proje onayı ile hızlı bir başlangıç yapacağız.
Akabinde tahliye ve ruhsat sürecine gireceğimizin bilgisini verdik
Avan proje onayı ile bir yıllık kira bedeli ve taşınmaların ücreti peşin olarak ödenecek ve 2 ay tahliye süresi verilecek.
Avan proje sürecinin yeni yönetim ile ne kadar süreceğini bilemiyoruz, kadrolar belli olunca tüm konuları netleştireceğiz.
TÜED HAYKIRDI ” ABO DÜZELTİLMELİ İNTİBAK GERÇEKLEŞMELİ”
Türkiye Emekliler Derneği Başkanlar Kurulu Toplantısı, 17 Temmuz 2024 tarihinde Ankara’da TÜED Genel Merkez Toplantı Salonu’nda yapılmış; ülkenin ve emeklilerin karşılaştığı sorunlar, kapsamlı olarak değerlendirilmiştir.
CHP EĞİTİM SORUNLARINA ÜSKÜDAR’DA DİKKAT ÇEKTİ...
Cumhuriyet Halk Partisi, ülke genelinde yaşanan eğitim sorunlarına dikkat çekmek maksadıyla tüm il ve ilçe başkanlıklarında “24 Saat Eğitim Maratonu” başlıklı basın açıklaması gerçekleştirdi.
SP ÜSKÜDAR İLÇE BAŞKANI HAKAN TEVFİK ERDAĞI FİLİSTİN VE BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİ İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI YAPTI
16.Temmuz Salı günü İstanbul un 39 ilçesinde olduğu gibi Üsküdar’da Saadet Partisi İlçe Başkanlığı Filistin ve BOP ile ilgili basın açıklaması yaptı. Katılımcıların dikkatle izlediği açıklama şöyle
Çengelköy’ün eski simalarından Erkan GÜRSOY vefat etmiştir
Erkan GÜRSOY uzun süredir devam eden tedavileri sürecinde aramızdan ayrılmıştır.
TÜED “EMEKLİ AYLILARI YOKSULLUK SINIRININ ALTINDA KALDI ACİL ÖNLEM ALINMALI”
Türkiye Emekliler Derneği’nin (TÜED) 123 şube başkanı, olağanüstü gündemle Ankara’da bir araya gelerek ek zam çağrısı yapacak.
ÇALIŞTIKÇA DÜŞEN EMEKLİ AYLIKLARIMIZIN ÖYKÜSÜ...
ABO nın değişmesi düşük emekli maaşlarına mahkum etti şimdilerde taban maaş 10.000 mi olacak 12.000 mi olacak diye anlamsız tartışmalara düşürülüyoruz esasen düzelmesi gereken aylık bağlama oranının yükseltilmesidir.
ÇENGELKÖYSPOR YARIM KALAN HİKAYEYİ TAMAMLAYACAK
2024-2025 Futbol sezonu için kolları erken sıvayan Başkan Yavuz Yıldız ve yönetim kurulu arkadaşları önce Teknik direktörlüğe devam etmesi için Aziz Topal ile anlaştı.
ÇEVREYE BAKIM GEREKLİ...
Öncelikle belirtmeliyim ki Çengelköy iskele meydanı ve Kuleli parkları dökülüyor acilen bakıma alınmalı ihale mi yapılır yoksa belediyeler kendi personeli ile mi düzenleme yapar artık kendileri bilir.
DÜNYAYA BORCUMUZ VAR?
Dünyamızı çok hoyrat kullanıyoruz çok tüketiyoruz tüketimimizi azaltmadığımız gibi atıklarımızı da karışık atarak milli ekonomiye kazandırmıyoruz tamamını çöp ediyoruz.
Sağlık nedir ?
Yakın zamanda öğretmenimin bana sorduğu bir soruydu. Kendim için sağlığı nasıl tanımlıyorum ? Uzunca konuştuk bu soru üzerine..