MAKIROĞLU GRUP Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Makıroğlu İYİ Parti’den meclis aday adayı oldu

MAKIROĞLU GRUP Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Makıroğlu İYİ Parti’den meclis aday adayı oldu

Tarih 12 Aralık 2023, 20:28 YazdırBu haberi yazdır

MAKIROĞLU GRUP Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Makıroğlu , yeni dönem için evraklarını İYİ Parti İlçe Başkanı Hasan Ofluoğlu'na 12.Aralık günü teslim ederek belediye meclis üyesi aday adayı başvurusunu yaptı.

MAKIROĞLU GRUP Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Makıroğlu İYİ Parti’den meclis aday adayı olduMAKIROĞLU GRUP Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Makıroğlu , yeni dönem için evraklarını İYİ Parti İlçe Başkanı Hasan Ofluoğlu'na 12.Aralık günü teslim ederek belediye meclis üyesi aday adayı başvurusunu yaptı.Yerel seçim aday adaylığı başvuruları sürerken partilerdeki heyecan sürüyor. İYİ Parti Üsküdar’da da aynı heyecan yaşanıyor. Uzun zamandır STK  başkanlığı  ve  siyasi faaliyet yapan kentin  önde gelen İş İnsanı Burhan Makıroğlu , aday adaylığı başvurunu İYİ Parti Üsküdar  İlçe Başkanı Hasan Ofluoğlu ‘ na sundu.

Burhan Makıroğlu ;  İş İnsanı olarak Üsküdar’ımıza ekonomik anlamda katkı koymaya çalışıyoruz.  Bu görevimizle birlikte siyaset anlamında bir şeyler katmak istiyorum. İYİ Parti adına ilçemize sürdürülebilir projelere kavuşturmak için gece gündüz demeden çalışacağız. Bunun için 2024 yerel seçimlerde Üsküdar  ilçemize hizmette ben de varım. Allah utandırmasın” ifadelerini kullandı.

 

Bu haber 135 defa okunmuştur.
Facebook  Twitter  FriendFeed  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
DİĞER HABERLER