![CHP ÜSKÜDAR’DA İLK BAŞVURU AYHAN AYDIN’DAN GELDİ...](/upload/resimler/haber/C69_ayhan-aydin-chp-uskudar--1.jpg)
CHP ÜSKÜDAR’DA İLK BAŞVURU AYHAN AYDIN’DAN GELDİ...
![Tarih](/img/icon/clock.png)
![Yazdır](/img/icon/print.gif)
26.Kasım Pazar günü CHP Üsküdar Belediye Meclisi üyeliğine aday adaylığı başvurusu yapan Ayhan Aydın adaylık başvurusunu yaptıktan sonra şu açıklamada bulundu.
CHP ÜSKÜDAR’DA İLK BAŞVURU AYHAN AYDIN’DAN GELDİ...
26.Kasım Pazar günü CHP Üsküdar Belediye Meclisi üyeliğine aday adaylığı başvurusu yapan Ayhan Aydın adaylık başvurusunu yaptıktan sonra şu açıklamada bulundu.
Bu gün CHP Üsküdar ilçe başkanlığı binamızda belediye meclis üyesi aday adaylığı için başvurumu yaptım.
Bu başvurumda ki en büyük gayem Mustafa Kemal Atatürk'ün bize emanet ettiği Cumhuriyeti ilelebet müdafaa etmek ile birlikte Cumhuriyet Halk partimizi belediye makamında iktidara taşıyarak sosyal belediyeciliği Üsküdar halkı ile buluşturmak.
İkinci hedefim Üsküdar'ın gençlik yıllarımda ki gibi kültür sanat ve festivallerini yeniden kazandırmak Üsküdar'ın yeniden gençlik merkezi haline gelmesi için mücadele vermek.
Diğer en büyük hayalim olan Üsküdar'ın sportif faaliyetlerinde Avrupa belediyeciliği gibi çağdaş zeki ve çevik gençler yetiştirmek üzere, sporu futboldan, tenise, basketboldan yüzmeye satranç tan koşuya her alanlarda turnuvaları ile gençlerimizi spor ile aktive etmektir.
En önemli mücadelem de betona karşı savaşan ağaçlarımıza siper olmak kuraklığa karşı iklim savaşının bir askeri olmak.
Bu gün Üsküdar belediye meclis üyesi aday adaylığı başvurusu yapmak üzere geldiğim ilçemizde beni yalnız bırakmayan çok kıymetli yol arkadaşlarıma ilçede bulunan yönetici abilerim arkadaşlarıma çok teşekkür ederim.
Özellikle pankart sürprizi yapan dostlarıma görselleri çizen tasarlayan güzel insana ve arayan olsun mesajları olsun tebrikleri olsun desteklerinden dolayısı tüm yoldaşlarıma kardeşlerime, büyüklerime çok teşekkür ederim.
Biz halkız, Haklıyız kazanacağız, Birlikte yöneteceğiz...
Saygılarımla...
Chp Üsküdar Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı
Ayhan Aydın
TÜED HAYKIRDI ” ABO DÜZELTİLMELİ İNTİBAK GERÇEKLEŞMELİ”
Türkiye Emekliler Derneği Başkanlar Kurulu Toplantısı, 17 Temmuz 2024 tarihinde Ankara’da TÜED Genel Merkez Toplantı Salonu’nda yapılmış; ülkenin ve emeklilerin karşılaştığı sorunlar, kapsamlı olarak değerlendirilmiştir.
CHP EĞİTİM SORUNLARINA ÜSKÜDAR’DA DİKKAT ÇEKTİ...
Cumhuriyet Halk Partisi, ülke genelinde yaşanan eğitim sorunlarına dikkat çekmek maksadıyla tüm il ve ilçe başkanlıklarında “24 Saat Eğitim Maratonu” başlıklı basın açıklaması gerçekleştirdi.
SP ÜSKÜDAR İLÇE BAŞKANI HAKAN TEVFİK ERDAĞI FİLİSTİN VE BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİ İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI YAPTI
16.Temmuz Salı günü İstanbul un 39 ilçesinde olduğu gibi Üsküdar’da Saadet Partisi İlçe Başkanlığı Filistin ve BOP ile ilgili basın açıklaması yaptı. Katılımcıların dikkatle izlediği açıklama şöyle
Çengelköy’ün eski simalarından Erkan GÜRSOY vefat etmiştir
Erkan GÜRSOY uzun süredir devam eden tedavileri sürecinde aramızdan ayrılmıştır.
TÜED “EMEKLİ AYLILARI YOKSULLUK SINIRININ ALTINDA KALDI ACİL ÖNLEM ALINMALI”
Türkiye Emekliler Derneği’nin (TÜED) 123 şube başkanı, olağanüstü gündemle Ankara’da bir araya gelerek ek zam çağrısı yapacak.
ÇALIŞTIKÇA DÜŞEN EMEKLİ AYLIKLARIMIZIN ÖYKÜSÜ...
ABO nın değişmesi düşük emekli maaşlarına mahkum etti şimdilerde taban maaş 10.000 mi olacak 12.000 mi olacak diye anlamsız tartışmalara düşürülüyoruz esasen düzelmesi gereken aylık bağlama oranının yükseltilmesidir.
ÇENGELKÖYSPOR YARIM KALAN HİKAYEYİ TAMAMLAYACAK
2024-2025 Futbol sezonu için kolları erken sıvayan Başkan Yavuz Yıldız ve yönetim kurulu arkadaşları önce Teknik direktörlüğe devam etmesi için Aziz Topal ile anlaştı.
ÇEVREYE BAKIM GEREKLİ...
Öncelikle belirtmeliyim ki Çengelköy iskele meydanı ve Kuleli parkları dökülüyor acilen bakıma alınmalı ihale mi yapılır yoksa belediyeler kendi personeli ile mi düzenleme yapar artık kendileri bilir.
DÜNYAYA BORCUMUZ VAR?
Dünyamızı çok hoyrat kullanıyoruz çok tüketiyoruz tüketimimizi azaltmadığımız gibi atıklarımızı da karışık atarak milli ekonomiye kazandırmıyoruz tamamını çöp ediyoruz.
Sağlık nedir ?
Yakın zamanda öğretmenimin bana sorduğu bir soruydu. Kendim için sağlığı nasıl tanımlıyorum ? Uzunca konuştuk bu soru üzerine..