CHP ÜSKÜDAR’DA İLK BAŞVURU AYHAN AYDIN’DAN GELDİ...

CHP ÜSKÜDAR’DA İLK BAŞVURU AYHAN AYDIN’DAN GELDİ...

Tarih 28 Kasım 2023, 11:49 YazdırBu haberi yazdır

26.Kasım Pazar günü CHP Üsküdar Belediye Meclisi üyeliğine aday adaylığı başvurusu yapan Ayhan Aydın adaylık başvurusunu yaptıktan sonra şu açıklamada bulundu.

CHP ÜSKÜDAR’DA İLK BAŞVURU AYHAN AYDIN’DAN GELDİ...


26.Kasım Pazar günü CHP Üsküdar Belediye Meclisi üyeliğine aday adaylığı başvurusu yapan Ayhan Aydın adaylık başvurusunu yaptıktan sonra şu açıklamada bulundu.Bu gün CHP Üsküdar ilçe başkanlığı binamızda belediye meclis üyesi aday adaylığı için başvurumu yaptım.


Bu başvurumda ki en büyük gayem Mustafa Kemal Atatürk'ün bize emanet ettiği Cumhuriyeti ilelebet müdafaa etmek ile birlikte Cumhuriyet Halk partimizi belediye makamında iktidara taşıyarak sosyal belediyeciliği Üsküdar halkı ile buluşturmak.


İkinci hedefim Üsküdar'ın gençlik yıllarımda ki gibi kültür sanat ve festivallerini yeniden kazandırmak Üsküdar'ın yeniden gençlik merkezi haline gelmesi için mücadele vermek.


Diğer en büyük hayalim olan Üsküdar'ın sportif faaliyetlerinde Avrupa belediyeciliği gibi çağdaş zeki ve çevik gençler yetiştirmek üzere, sporu futboldan, tenise, basketboldan yüzmeye satranç tan koşuya her alanlarda turnuvaları ile gençlerimizi spor ile aktive etmektir.


En önemli mücadelem de betona karşı savaşan ağaçlarımıza siper olmak kuraklığa karşı iklim savaşının bir askeri olmak.

Bu gün Üsküdar belediye meclis üyesi aday adaylığı başvurusu yapmak üzere geldiğim ilçemizde beni yalnız bırakmayan çok kıymetli yol arkadaşlarıma ilçede bulunan yönetici abilerim arkadaşlarıma çok teşekkür ederim.

Özellikle pankart sürprizi yapan dostlarıma görselleri çizen tasarlayan güzel insana ve arayan olsun mesajları olsun tebrikleri olsun desteklerinden dolayısı tüm yoldaşlarıma kardeşlerime, büyüklerime çok teşekkür ederim.
Biz halkız, Haklıyız kazanacağız, Birlikte yöneteceğiz...

Saygılarımla...


Chp Üsküdar Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı


Ayhan Aydın

 

 


 

Bu haber 276 defa okunmuştur.
Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
DİĞER HABERLER