KÜÇÜKSU RASATHANESPOR KULÜP BİNASI AÇILDI...
8.Ekim günü kulüp yönetiminin düzenlediği törenle Küçüksu Rasathanespor kulüp açılışı yoğun bir katılımla yapıldı.
KÜÇÜKSU RASATHANESPOR KULÜP BİNASI AÇILDI...
8.Ekim günü kulüp yönetiminin düzenlediği törenle Küçüksu Rasathanespor kulüp açılışı yoğun bir katılımla yapıldı.
Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen Belediye Meclis başkanı Esat Kalay çevre dernek başkan ve yöneticileri muhtarlar davetliler ve sporcular ve aileleri ile beraber bölgemize önemli bir spor tesisi kazandırılmış oldu.
Başkan Hilmi Türkmen yaptığı konuşmada sporun ve sporcunun her zaman yanında olduklarını belirterek Üsküdar da faaliyet gösteren kulüpleri desteklemeye devam edeceklerini belirtti.
Meclis Başkanı Esat kalay ise “kulüp başkanı ve yöneticilerini tebrik ederek daha yeni kurulmasına rağmen özellikle altyapı da tüm yaş gruplarında takım kuran Küçüksu Rasathanespor kulübü yönetimini kutluyorum. Başarılar diliyorum” dedi.
Küçüksu Rasathanespor Başkanı Selçuk Yılmaz gazetemize yaptığı açıklamada şunları söyledi.
KULÜBÜMÜZ AÇILIŞINI GÖRKEMLİ BİR TÖREN İLE GERÇEKLEŞTİRDİK...
Üsküdar Belediye Başkanı Sn. HİLMİ TÜRKMEN’e, Üsküdar Belediye Meclis Başkanı Sn. ESAT KALAY’a, İASKF Genel Sekreteri ve Beykoz Amatör Spor Kulüpleri Birliği Başkanı Sn. ASIM ÖZDEMİR’e, İASKF Yönetim Kurulu Üyesi Üsküdar Kulüpler Birliği Başkanı, Valide Tayfun Spor Kulübü Başkanı Sn.MUSTAFA GÜRLÜ’ye, İASKF Yönetim Kurulu Üyesi Sn.UFUK TATAR’a Küçüksu Mahallesi Muhtarı Sn. NİLGÜL ATASOY’a Güzeltepe Mahallesi Muhtarı Sn. YILDIRIM YAZICIOĞLU’na, Kuleli Mahallesi Muhtarı Sn. KENAN BİRİNCİ’ye, Tunusbağı Spor Kulübü Başkanı Sn. TANSU AÇABEY’e, Diyarbakır Çüngüş Çaybaşı Köyü Derneği Başkanı Sn. HAYDAR DENİZ’e, Kastamonu Cide Velioğlu Köyü Derneği Başkanı Sn. ERDAL KOÇ’a, Teknik Direktör Sn. GİRAY BULAK’a, Eski Milli Futbolcu Sn. İBRAHİM TORAMAN’a kulübümüz futbolcularına ailelerine ve Küçüksu Mahallesi halkına, bizim için bu önemli günde yanımızda oldukları ve verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ederiz.
Eski milli futbolcu İbrahim Toraman kulüp formasını Hilmi Başkana hediye etti.
Açılışta tüm kulüp yöneticileri seferber oldu konukları ağırladı, bizde Çengelköy Gazetesi olarak spordan başka bir şey düşünmeyen böyle oluşumların desteklenmesi gerektiğine inanarak başarılar diliyoruz.
www.cengelkoygazetesi.com
TÜED HAYKIRDI ” ABO DÜZELTİLMELİ İNTİBAK GERÇEKLEŞMELİ”
Türkiye Emekliler Derneği Başkanlar Kurulu Toplantısı, 17 Temmuz 2024 tarihinde Ankara’da TÜED Genel Merkez Toplantı Salonu’nda yapılmış; ülkenin ve emeklilerin karşılaştığı sorunlar, kapsamlı olarak değerlendirilmiştir.
CHP EĞİTİM SORUNLARINA ÜSKÜDAR’DA DİKKAT ÇEKTİ...
Cumhuriyet Halk Partisi, ülke genelinde yaşanan eğitim sorunlarına dikkat çekmek maksadıyla tüm il ve ilçe başkanlıklarında “24 Saat Eğitim Maratonu” başlıklı basın açıklaması gerçekleştirdi.
SP ÜSKÜDAR İLÇE BAŞKANI HAKAN TEVFİK ERDAĞI FİLİSTİN VE BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİ İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI YAPTI
16.Temmuz Salı günü İstanbul un 39 ilçesinde olduğu gibi Üsküdar’da Saadet Partisi İlçe Başkanlığı Filistin ve BOP ile ilgili basın açıklaması yaptı. Katılımcıların dikkatle izlediği açıklama şöyle
Çengelköy’ün eski simalarından Erkan GÜRSOY vefat etmiştir
Erkan GÜRSOY uzun süredir devam eden tedavileri sürecinde aramızdan ayrılmıştır.
TÜED “EMEKLİ AYLILARI YOKSULLUK SINIRININ ALTINDA KALDI ACİL ÖNLEM ALINMALI”
Türkiye Emekliler Derneği’nin (TÜED) 123 şube başkanı, olağanüstü gündemle Ankara’da bir araya gelerek ek zam çağrısı yapacak.
ÇALIŞTIKÇA DÜŞEN EMEKLİ AYLIKLARIMIZIN ÖYKÜSÜ...
ABO nın değişmesi düşük emekli maaşlarına mahkum etti şimdilerde taban maaş 10.000 mi olacak 12.000 mi olacak diye anlamsız tartışmalara düşürülüyoruz esasen düzelmesi gereken aylık bağlama oranının yükseltilmesidir.
ÇENGELKÖYSPOR YARIM KALAN HİKAYEYİ TAMAMLAYACAK
2024-2025 Futbol sezonu için kolları erken sıvayan Başkan Yavuz Yıldız ve yönetim kurulu arkadaşları önce Teknik direktörlüğe devam etmesi için Aziz Topal ile anlaştı.
ÇEVREYE BAKIM GEREKLİ...
Öncelikle belirtmeliyim ki Çengelköy iskele meydanı ve Kuleli parkları dökülüyor acilen bakıma alınmalı ihale mi yapılır yoksa belediyeler kendi personeli ile mi düzenleme yapar artık kendileri bilir.
DÜNYAYA BORCUMUZ VAR?
Dünyamızı çok hoyrat kullanıyoruz çok tüketiyoruz tüketimimizi azaltmadığımız gibi atıklarımızı da karışık atarak milli ekonomiye kazandırmıyoruz tamamını çöp ediyoruz.
Sağlık nedir ?
Yakın zamanda öğretmenimin bana sorduğu bir soruydu. Kendim için sağlığı nasıl tanımlıyorum ? Uzunca konuştuk bu soru üzerine..