SAADET PARTİSİ İSTANBUL MİLLETVEKİLİ BİROL AYDIN ÜSKÜDAR’DA BASINLA BULUŞTU

SAADET PARTİSİ İSTANBUL MİLLETVEKİLİ BİROL AYDIN ÜSKÜDAR’DA BASINLA BULUŞTU

Tarih 04 Eylül 2023, 20:54 YazdırBu haberi yazdır

İsraf sürüyor ancak kurumlar hiç bir önlem almaya yanaşmıyor.

SAADET PARTİSİ İSTANBUL MİLLETVEKİLİ BİROL AYDIN ÜSKÜDAR’DA BASINLA BULUŞTU


İstanbul 1. Bölge Milletvekili Birol Aydın, gazetecilere hitaben yaptığı hoş geldiniz konuşmasının ardından İstanbul'daki konut kiraları ve çarşı pazardaki fiyatların sürekli artışı üzerine, çalışan ücretli ve emekli kesimin bu kiralara, sürekli artan ürün etiketlerine yetişemediğini belirterek, emekli maaşlarının genel olarak, kök maaşın üzerine yapılan ekleme ile 7500 TL.'ye sabitlenmesini de eleştirerek, kemeri hep vatandaşın sıkmasını istiyor ve bekliyorlar. 

israf sürüyor ancak kurumlar hiç bir önlem almaya yanaşmıyor.


Bu konuda hükümetin her hangi bir tasarrufunun olmadığı da görülüyor. Bu ekonomik sıkıntı sürecinde dahi yeni ve ekonomiyi zora sokacak projelerin konuşulması da yanlıştır.


Yapılan birçok proje esas olarak yanlıştır. Uygulama olarak ise tam olarak doğrudur. Otoyol ve tünel projeleri yanlış olmakla birlikte, uygulama olarak tam doğrudur. Uygulamanın dört dörtlük olması projenin doğru olduğunu göstermez. Yaklaşmakta olan yerel seçimlerle ilgili gazetecilerden gelen; geçtiğimiz dönemlerde muhalefet partisi yerel seçimleri çok az oy farkları ile kaybetti. Bu seçim döneminde muhalefet partisinin adayı ile mi yola çıkacaksınız, yoksa kendi adayınızı çıkararak mı yola devam edeceksiniz? Sorusu üzerine Aydın; parti olarak her yerde kendi adaylarımızı çıkararak yola devam etrme arzusundayız. Bunları konuşmak için şu an erken Aralık ayı sonuna kadar durum netleşir diye düşünüyorum diyerek yanıtladı.

 

Aydın; yerel basınla her fırsatta birlikte olmak istediklerini belirterek kahvaltı programına katılım gösteren gazeteciler teşekkür ettti. Program toplu olarak çekilen fotoğrafın ardından sona erdi.

İstanbul Milletvekili Birol Aydın Üsküdar Basını ile Buluştu Saadet Partisi Üsküdar İlçe Başkanlığında gerçekleşen kahvaltılı programa Üsküdar'da yayın yapan gazeteciler katılım gösterdi.Bu haber 2687 defa okunmuştur.
Facebook  Twitter  FriendFeed  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
DİĞER HABERLER