![ÜSKÜDAR İYİ PARTİ ‘ DE SON DEĞERLENDİRMELER...](/upload/resimler/haber/2Z9_uskudar-iyi-parti-yerel-basin.jpg)
ÜSKÜDAR İYİ PARTİ ‘ DE SON DEĞERLENDİRMELER...
![Tarih](/img/icon/clock.png)
![Yazdır](/img/icon/print.gif)
Üsküdar İYİ Parti yöneticileri gazetecilerle 15.Mart sabahı buluştu gündem son siyasi gelişmeler ve kentsel dönüşüm konuları idi.
ÜSKÜDAR İYİ PARTİ ‘ DE SON DEĞERLENDİRMELER...
Üsküdar İYİ Parti yöneticileri gazetecilerle 15.Mart sabahı buluştu gündem son siyasi gelişmeler ve kentsel
Üsküdar İYİ Parti İlçe Başkanlığı geleneksel hale getirdiği aylık gazetecilerle buluşma programı ilçe merkezinde gerçekleşti. Kahvaltılı toplantıya Üsküdar İYİ Parti İlçe Başkanı Hasan Ofluoğlu, İYİ Parti Üsküdar Belediye Meclis üyesi ve başkan vekili Abdulkadir Ekşi, Yerel Yönetimlerden sorumlu başkan yardımcısı Murat Karaca, Kadın Politikaların sorumlu başkan yardımcısı Filiz Döker ve Kültür ve Sanat işlerinden sorumlu başkan yardımcısı Oya Öztürk, Kalkınma Politikaları başkan yardımcısı Figen Küçükçavuş ve yerel basın mensupları katıldı.
Toplantıda son siyasi gelişmeler ve seçim süreci ile ilgili değerlendirmelerde bulunuldu. Başkan Ofluoğlu, gazetecilere kamuoyu hakkında görüş ve düşünceleri sordu. Sohbet havasında geçen programda ülke ve seçim konuları konuşuldu.
İlçe yöneticileri Bulgurlu Ünalan mahallelerinde özellikle site bölgelerinde dönüşümün önünü açacak girişimler olduğunu merkez mahallelerde ise İBB ile Üsküdar Belediyesinin çeşitli fikirleri oluğunu bunları birleştirip Üsküdarlıların lehine gelişmeleri destekleyeceklerini belirttiler. Deprem toplanma alanlarının belediye tarafından satılmaması gerektiği ve dönüşümün önünde ki engellerin kalkması gerektiğini belirttiler.
Seçime 60 gün kaldığı bugünlerde İlçe Başkanı Ofluoğlu “tüm gücümüzle ülke genelinde olduğu gibi Üsküdar’da vatandaşlarla iletişimde olacaklarını çok çalışacaklarını her noktada oylarını artıracaklarını belirtti. “
TÜED HAYKIRDI ” ABO DÜZELTİLMELİ İNTİBAK GERÇEKLEŞMELİ”
Türkiye Emekliler Derneği Başkanlar Kurulu Toplantısı, 17 Temmuz 2024 tarihinde Ankara’da TÜED Genel Merkez Toplantı Salonu’nda yapılmış; ülkenin ve emeklilerin karşılaştığı sorunlar, kapsamlı olarak değerlendirilmiştir.
CHP EĞİTİM SORUNLARINA ÜSKÜDAR’DA DİKKAT ÇEKTİ...
Cumhuriyet Halk Partisi, ülke genelinde yaşanan eğitim sorunlarına dikkat çekmek maksadıyla tüm il ve ilçe başkanlıklarında “24 Saat Eğitim Maratonu” başlıklı basın açıklaması gerçekleştirdi.
SP ÜSKÜDAR İLÇE BAŞKANI HAKAN TEVFİK ERDAĞI FİLİSTİN VE BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİ İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI YAPTI
16.Temmuz Salı günü İstanbul un 39 ilçesinde olduğu gibi Üsküdar’da Saadet Partisi İlçe Başkanlığı Filistin ve BOP ile ilgili basın açıklaması yaptı. Katılımcıların dikkatle izlediği açıklama şöyle
Çengelköy’ün eski simalarından Erkan GÜRSOY vefat etmiştir
Erkan GÜRSOY uzun süredir devam eden tedavileri sürecinde aramızdan ayrılmıştır.
TÜED “EMEKLİ AYLILARI YOKSULLUK SINIRININ ALTINDA KALDI ACİL ÖNLEM ALINMALI”
Türkiye Emekliler Derneği’nin (TÜED) 123 şube başkanı, olağanüstü gündemle Ankara’da bir araya gelerek ek zam çağrısı yapacak.
ÇALIŞTIKÇA DÜŞEN EMEKLİ AYLIKLARIMIZIN ÖYKÜSÜ...
ABO nın değişmesi düşük emekli maaşlarına mahkum etti şimdilerde taban maaş 10.000 mi olacak 12.000 mi olacak diye anlamsız tartışmalara düşürülüyoruz esasen düzelmesi gereken aylık bağlama oranının yükseltilmesidir.
ÇENGELKÖYSPOR YARIM KALAN HİKAYEYİ TAMAMLAYACAK
2024-2025 Futbol sezonu için kolları erken sıvayan Başkan Yavuz Yıldız ve yönetim kurulu arkadaşları önce Teknik direktörlüğe devam etmesi için Aziz Topal ile anlaştı.
ÇEVREYE BAKIM GEREKLİ...
Öncelikle belirtmeliyim ki Çengelköy iskele meydanı ve Kuleli parkları dökülüyor acilen bakıma alınmalı ihale mi yapılır yoksa belediyeler kendi personeli ile mi düzenleme yapar artık kendileri bilir.
DÜNYAYA BORCUMUZ VAR?
Dünyamızı çok hoyrat kullanıyoruz çok tüketiyoruz tüketimimizi azaltmadığımız gibi atıklarımızı da karışık atarak milli ekonomiye kazandırmıyoruz tamamını çöp ediyoruz.
Sağlık nedir ?
Yakın zamanda öğretmenimin bana sorduğu bir soruydu. Kendim için sağlığı nasıl tanımlıyorum ? Uzunca konuştuk bu soru üzerine..