![SPORA DESTEK SÜRÜYOR](/upload/resimler/haber/EDF_spora-destek.jpg)
SPORA DESTEK SÜRÜYOR
![Tarih](/img/icon/clock.png)
![Yazdır](/img/icon/print.gif)
O kadar üşüyüp çıkınca bir de araba peşine düşmek bir daha maça gelmeyin anlamına mı geliyor.
SPORA DESTEK SÜRÜYOR
16.Ocak Pazar günü soğuk ve yağışlı havaya rağmen koşa koşa gittiğimiz Çengelköyspor maçında çıkışta aracımızın yerinde olmadığını gördük.
Beylerbeyi stadına maça gelenlerin yaptığı gibi bizde aracımızı stadın karşı kaldırımına sıra sıra yerleştirmiştik. Orada yaya kaldırımının cadde ile düzlendiğini herkes bilir.
Neden düzlenmiş park eden araçlar caddeyi tıkamasın diye. Maç olmayan günler orada zaten bir tane bile araç olmaz cadde genişliği de 12 metre olduğundan trafik zaten tıkanmaz. Ve burada park yapılmaz levhası da zaten bulunmaz.
Ama gel gör ki 15 yıldır maça giderim bu ikinci kere oldu çıkışta aracımızı bulamadık zira çekilmiş idi. Bir tek benim görev kartı da önünde olan aracımın çekilmesi yanında daha pek çok Çengelköy taraftarının da aracı çekilmişti. Çekim parası 90 tl ye mi yanarsın 12 tl otopark parasına mı yanarsın. Trafik cezasının tebliğ edilmemesinden dolayı ancak 28şubat günü ödemesini yapmana mı yanarsın. Meğerse 15 günlük tebligatı da kaçırdığımdan dolayı 132 tl olarak birde bunu ödediğine mi yanarsın . O kadar üşüyüp çıkınca bir de araba peşine düşmek bir daha maça gelmeyin anlamına mı geliyor.
Yani arkadaşlar amatör spora ve amatör basına destek sürüyor ?
Üsküdar emniyetine ve trafik görevlilerine sesleniyorum Beylerbeyi stadında maç günleri araçları çekmeyin. O gün Altunizade otoparkı araç doluydu çoğu da beylerbeyinden gelmişti.
Amatör spora destek vermek böyle cezalandırılmamalı.
beylerbeyi araç çekme - beylerbeyi stat
TÜED HAYKIRDI ” ABO DÜZELTİLMELİ İNTİBAK GERÇEKLEŞMELİ”
Türkiye Emekliler Derneği Başkanlar Kurulu Toplantısı, 17 Temmuz 2024 tarihinde Ankara’da TÜED Genel Merkez Toplantı Salonu’nda yapılmış; ülkenin ve emeklilerin karşılaştığı sorunlar, kapsamlı olarak değerlendirilmiştir.
CHP EĞİTİM SORUNLARINA ÜSKÜDAR’DA DİKKAT ÇEKTİ...
Cumhuriyet Halk Partisi, ülke genelinde yaşanan eğitim sorunlarına dikkat çekmek maksadıyla tüm il ve ilçe başkanlıklarında “24 Saat Eğitim Maratonu” başlıklı basın açıklaması gerçekleştirdi.
SP ÜSKÜDAR İLÇE BAŞKANI HAKAN TEVFİK ERDAĞI FİLİSTİN VE BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİ İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI YAPTI
16.Temmuz Salı günü İstanbul un 39 ilçesinde olduğu gibi Üsküdar’da Saadet Partisi İlçe Başkanlığı Filistin ve BOP ile ilgili basın açıklaması yaptı. Katılımcıların dikkatle izlediği açıklama şöyle
Çengelköy’ün eski simalarından Erkan GÜRSOY vefat etmiştir
Erkan GÜRSOY uzun süredir devam eden tedavileri sürecinde aramızdan ayrılmıştır.
TÜED “EMEKLİ AYLILARI YOKSULLUK SINIRININ ALTINDA KALDI ACİL ÖNLEM ALINMALI”
Türkiye Emekliler Derneği’nin (TÜED) 123 şube başkanı, olağanüstü gündemle Ankara’da bir araya gelerek ek zam çağrısı yapacak.
ÇALIŞTIKÇA DÜŞEN EMEKLİ AYLIKLARIMIZIN ÖYKÜSÜ...
ABO nın değişmesi düşük emekli maaşlarına mahkum etti şimdilerde taban maaş 10.000 mi olacak 12.000 mi olacak diye anlamsız tartışmalara düşürülüyoruz esasen düzelmesi gereken aylık bağlama oranının yükseltilmesidir.
ÇENGELKÖYSPOR YARIM KALAN HİKAYEYİ TAMAMLAYACAK
2024-2025 Futbol sezonu için kolları erken sıvayan Başkan Yavuz Yıldız ve yönetim kurulu arkadaşları önce Teknik direktörlüğe devam etmesi için Aziz Topal ile anlaştı.
ÇEVREYE BAKIM GEREKLİ...
Öncelikle belirtmeliyim ki Çengelköy iskele meydanı ve Kuleli parkları dökülüyor acilen bakıma alınmalı ihale mi yapılır yoksa belediyeler kendi personeli ile mi düzenleme yapar artık kendileri bilir.
DÜNYAYA BORCUMUZ VAR?
Dünyamızı çok hoyrat kullanıyoruz çok tüketiyoruz tüketimimizi azaltmadığımız gibi atıklarımızı da karışık atarak milli ekonomiye kazandırmıyoruz tamamını çöp ediyoruz.
Sağlık nedir ?
Yakın zamanda öğretmenimin bana sorduğu bir soruydu. Kendim için sağlığı nasıl tanımlıyorum ? Uzunca konuştuk bu soru üzerine..