![DALGIÇKENT SİTESİ GENEL KURULU YAPILDI](/upload/resimler/haber/E7B_dalgicken-sitesi-yavuzturk--6.jpg)
DALGIÇKENT SİTESİ GENEL KURULU YAPILDI
![Tarih](/img/icon/clock.png)
![Yazdır](/img/icon/print.gif)
Dalgıçkent 2018 Genel Kurulu 28.nisan Pazar günü sitenin toplantı salonunda yasal katılımın sağlanmasını takiben başladı.
DALGIÇKENT SİTESİ GENEL KURULU YAPILDI
Dalgıçkent 2018 Genel Kurulu 28.nisan Pazar günü sitenin toplantı salonunda yasal katılımın sağlanmasını takiben başladı.
Kooperatif Başkanı Derya Özaydın açılış konuşması yaparak genel kurulun hayırlı uğurlu olmasını diledi ortaklara “hoş geldiniz, önemli gündemlerimiz var tüm konularda bilgi vereceğiz ve hep beraber bu konuları konuşacağız” dedi.
Başkanlık divanı seçildi ve tutanakları imzalama yetkisi verildikten sonra maddelere geçildi. 2018 çalışma raporu denetleme raporu ve mali tablolar okundu.
Yönetim kurulu adına Serkan Gökbudak ve Mustafa Karapoyraz da gerekli bilgilendirmeleri yaptılar. Süren dava konularında kooperatifin avukatı detaylı bilgiler verdi.
En önemli konu olan İmar barışı ikinci aşaması için plan tadilat değişikliğinin hazırlıklarının yapılması ile ilgili belediye ile görüşülmüş taleplerimizin gerçekleşebileceği ve 2. Aşamayı da gerçekleştirerek kat mülkiyetine gidebileceğimizin sözlerini aldık. Tadilatın gerçekleşmesi sonrası 2. Aşamaya geçilebileceği bilgisi verildi.
Yıllık bakım onarım yeşillendirme ve güvenlik hizmetlerinin aksamadan devam ettiği belirtildi hobi bahçesi kurulmasının güzel olabileceği belirtildi ve ortaklar da bu konular hakkında düşüncelerini paylaştılar.
Denetleme kurulu ise hesapların kayıtların kanunlar çerçevesinde usulüne uygun tutulduğunu belirttiler.
Yönetim ve denetim kurulları ayrı ayrı ibra oldular ve raporları kabul edildi.
Yönetime Derya Özaydın, Serkan Gökbudak, Mustafa Karapoyraz denetleme kuruluna ise Enes İlter, Meral Doğrul, Selma Yıkar aday gösterildiler ve seçildiler. Kendilerine Çengelköy gazetesi olarak başarılar dileriz.
TÜED HAYKIRDI ” ABO DÜZELTİLMELİ İNTİBAK GERÇEKLEŞMELİ”
Türkiye Emekliler Derneği Başkanlar Kurulu Toplantısı, 17 Temmuz 2024 tarihinde Ankara’da TÜED Genel Merkez Toplantı Salonu’nda yapılmış; ülkenin ve emeklilerin karşılaştığı sorunlar, kapsamlı olarak değerlendirilmiştir.
CHP EĞİTİM SORUNLARINA ÜSKÜDAR’DA DİKKAT ÇEKTİ...
Cumhuriyet Halk Partisi, ülke genelinde yaşanan eğitim sorunlarına dikkat çekmek maksadıyla tüm il ve ilçe başkanlıklarında “24 Saat Eğitim Maratonu” başlıklı basın açıklaması gerçekleştirdi.
SP ÜSKÜDAR İLÇE BAŞKANI HAKAN TEVFİK ERDAĞI FİLİSTİN VE BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİ İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI YAPTI
16.Temmuz Salı günü İstanbul un 39 ilçesinde olduğu gibi Üsküdar’da Saadet Partisi İlçe Başkanlığı Filistin ve BOP ile ilgili basın açıklaması yaptı. Katılımcıların dikkatle izlediği açıklama şöyle
Çengelköy’ün eski simalarından Erkan GÜRSOY vefat etmiştir
Erkan GÜRSOY uzun süredir devam eden tedavileri sürecinde aramızdan ayrılmıştır.
TÜED “EMEKLİ AYLILARI YOKSULLUK SINIRININ ALTINDA KALDI ACİL ÖNLEM ALINMALI”
Türkiye Emekliler Derneği’nin (TÜED) 123 şube başkanı, olağanüstü gündemle Ankara’da bir araya gelerek ek zam çağrısı yapacak.
ÇALIŞTIKÇA DÜŞEN EMEKLİ AYLIKLARIMIZIN ÖYKÜSÜ...
ABO nın değişmesi düşük emekli maaşlarına mahkum etti şimdilerde taban maaş 10.000 mi olacak 12.000 mi olacak diye anlamsız tartışmalara düşürülüyoruz esasen düzelmesi gereken aylık bağlama oranının yükseltilmesidir.
ÇENGELKÖYSPOR YARIM KALAN HİKAYEYİ TAMAMLAYACAK
2024-2025 Futbol sezonu için kolları erken sıvayan Başkan Yavuz Yıldız ve yönetim kurulu arkadaşları önce Teknik direktörlüğe devam etmesi için Aziz Topal ile anlaştı.
ÇEVREYE BAKIM GEREKLİ...
Öncelikle belirtmeliyim ki Çengelköy iskele meydanı ve Kuleli parkları dökülüyor acilen bakıma alınmalı ihale mi yapılır yoksa belediyeler kendi personeli ile mi düzenleme yapar artık kendileri bilir.
DÜNYAYA BORCUMUZ VAR?
Dünyamızı çok hoyrat kullanıyoruz çok tüketiyoruz tüketimimizi azaltmadığımız gibi atıklarımızı da karışık atarak milli ekonomiye kazandırmıyoruz tamamını çöp ediyoruz.
Sağlık nedir ?
Yakın zamanda öğretmenimin bana sorduğu bir soruydu. Kendim için sağlığı nasıl tanımlıyorum ? Uzunca konuştuk bu soru üzerine..