![BİZ KAÇ KADINIZ ÜSKÜDAR’DA SAHNE ALDI](/upload/resimler/haber/975_cumba-2.jpg)
BİZ KAÇ KADINIZ ÜSKÜDAR’DA SAHNE ALDI
![Tarih](/img/icon/clock.png)
![Yazdır](/img/icon/print.gif)
28.şubat Perşembe akşamı CUMBAHANE tiyatro grubu Altunizade Kültür merkezinde Biz Kaç Kadınız adlı oyunu tıklım tıklım dolu olarak sahneledi.
BİZ KAÇ KADINIZ ÜSKÜDAR’DA SAHNE ALDI
28.şubat Perşembe akşamı CUMBAHANE tiyatro grubu Altunizade Kültür merkezinde Biz Kaç Kadınız adlı oyunu tıklım tıklım dolu olarak sahneledi.
Oyunu yazan yöneten deniz Tüzün Çengelköy gazetesine yaptığı açıklamada duygularını bizle paylaştı” 28 Şubat 2019, Cumba Kültür Sanat Platformu için önemli bir sınav zamanıydı. Altunizade Kültür Merkezinde sahnelediğimiz yeni oyunumuz Biz Kaç Kadınız? ile seyirci karşısına çıktık bir kez daha.
Her şeyden önce, salonu tamamen dolduran, 247 kişiye, sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz. Ayrıca, dekorda kullandığımız malzemeler için Üsküdar Belediyesi, Kültür işleri, Park bahçeler ve veterinerlik müdürlüğüne, Altunizade Kültür Merkezi yönetimi, teknik ekibi ve çalışanlarına teşekkür ederiz.
Oyunumuzun başlaması öncesinde ve sonrasında, salon içi ve dışında misafirlerimizle ilgilenen sevgili dostlar, Esin Olcay Coşkun, Arzu Mamat, Hatice Baltacı ve Kerime Ural Cengiz ile her zamanki gibi yine teknik masayı yöneten ve sahne tasarımını sağlayan Ayşe Güray Koç'a da en büyüğünden teşekkürler.
Ve elbette kocaman bir teşekkür de bana ve Cumba'ya güvenerek tiyatro atölyemiz içinden bir kez daha başarıyla iş çıkarmak için özveri, istek ve emekle çalışan değerli öğrencilerime..
Cumba /Hane Tiyatro Topluluğu bundan böyle de, dostlarının, sevenlerinin ve takipçilerinin beğenisini kazanmak için elinden geleni yapacaktır.
TÜED HAYKIRDI ” ABO DÜZELTİLMELİ İNTİBAK GERÇEKLEŞMELİ”
Türkiye Emekliler Derneği Başkanlar Kurulu Toplantısı, 17 Temmuz 2024 tarihinde Ankara’da TÜED Genel Merkez Toplantı Salonu’nda yapılmış; ülkenin ve emeklilerin karşılaştığı sorunlar, kapsamlı olarak değerlendirilmiştir.
CHP EĞİTİM SORUNLARINA ÜSKÜDAR’DA DİKKAT ÇEKTİ...
Cumhuriyet Halk Partisi, ülke genelinde yaşanan eğitim sorunlarına dikkat çekmek maksadıyla tüm il ve ilçe başkanlıklarında “24 Saat Eğitim Maratonu” başlıklı basın açıklaması gerçekleştirdi.
SP ÜSKÜDAR İLÇE BAŞKANI HAKAN TEVFİK ERDAĞI FİLİSTİN VE BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİ İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI YAPTI
16.Temmuz Salı günü İstanbul un 39 ilçesinde olduğu gibi Üsküdar’da Saadet Partisi İlçe Başkanlığı Filistin ve BOP ile ilgili basın açıklaması yaptı. Katılımcıların dikkatle izlediği açıklama şöyle
Çengelköy’ün eski simalarından Erkan GÜRSOY vefat etmiştir
Erkan GÜRSOY uzun süredir devam eden tedavileri sürecinde aramızdan ayrılmıştır.
TÜED “EMEKLİ AYLILARI YOKSULLUK SINIRININ ALTINDA KALDI ACİL ÖNLEM ALINMALI”
Türkiye Emekliler Derneği’nin (TÜED) 123 şube başkanı, olağanüstü gündemle Ankara’da bir araya gelerek ek zam çağrısı yapacak.
ÇALIŞTIKÇA DÜŞEN EMEKLİ AYLIKLARIMIZIN ÖYKÜSÜ...
ABO nın değişmesi düşük emekli maaşlarına mahkum etti şimdilerde taban maaş 10.000 mi olacak 12.000 mi olacak diye anlamsız tartışmalara düşürülüyoruz esasen düzelmesi gereken aylık bağlama oranının yükseltilmesidir.
ÇENGELKÖYSPOR YARIM KALAN HİKAYEYİ TAMAMLAYACAK
2024-2025 Futbol sezonu için kolları erken sıvayan Başkan Yavuz Yıldız ve yönetim kurulu arkadaşları önce Teknik direktörlüğe devam etmesi için Aziz Topal ile anlaştı.
ÇEVREYE BAKIM GEREKLİ...
Öncelikle belirtmeliyim ki Çengelköy iskele meydanı ve Kuleli parkları dökülüyor acilen bakıma alınmalı ihale mi yapılır yoksa belediyeler kendi personeli ile mi düzenleme yapar artık kendileri bilir.
DÜNYAYA BORCUMUZ VAR?
Dünyamızı çok hoyrat kullanıyoruz çok tüketiyoruz tüketimimizi azaltmadığımız gibi atıklarımızı da karışık atarak milli ekonomiye kazandırmıyoruz tamamını çöp ediyoruz.
Sağlık nedir ?
Yakın zamanda öğretmenimin bana sorduğu bir soruydu. Kendim için sağlığı nasıl tanımlıyorum ? Uzunca konuştuk bu soru üzerine..