![DSP Üsküdar adayı Naim Er oldu](/upload/resimler/haber/AC9_dsp-2.jpg)
DSP Üsküdar adayı Naim Er oldu
![Tarih](/img/icon/clock.png)
![Yazdır](/img/icon/print.gif)
DSP Üsküdar İlçe Başkanlığı 16.02.2019 Cumartesi günü Üsküdar yerel basın temsilcileri ile bir araya gelerek Üsküdar Belediye Başkan adayını tanıttı.
DSP Üsküdar adayı Naim Er oldu
DSP Üsküdar İlçe Başkanlığı 16.02.2019 Cumartesi günü Üsküdar yerel basın temsilcileri ile bir araya gelerek Üsküdar Belediye Başkan adayını tanıttı.
Uzun süredir İlçe başkanlığı görevini sürdüren Naim Er yaptığı açıklamada “Saygıdeğer Basın Mensupları, Belediye Meclis Üyesi adaylarım, Üyelerimiz, sayın Üsküdarlılar hoş geldiniz.
“Üsküdar Kanatlarımızın altında” sloganı ile yola çıkarak 2019 Yerel Seçim çalışmasını Üsküdar’da ilk başlatan siyasi partiyiz.
Bizi Üsküdar’a layık gören Genel Başkanımız Sayın Önder Aksakal ve Parti Meclisimize İl Başkanımız Sayın Çiğdem Mercan hanıma teşekkür ederiz.
Bizler üreten bir kültürden geliyoruz Yerel yönetim olmadan genel yönetim olmaz diyoruz. Üsküdar’ı doğa ile barışık, yaşanabilir bir ilçe yapmaya kararlıyız. Üsküdar’ın tarihi dokusunu öne çıkartarak turizme elverişli hale getireceğiz.
Yerel Basın olmadan Ulusal Basın olamayacağı inancındayız. Basına özgür çalışma olanağı yaratacağız.
Üsküdar Belediyesini aldığımızda derneklere belediye kültür merkezlerini kullanabilme özgürlüğü vereceğiz. Gençlerimize ve kadınlarımıza pozitif ayrımcılık sağlayacağız.
Çocuklarımız ve gençlerimiz başta olmak üzere, toplumun her bireyinde bilimsel merakı ve farkındalığı arttırarak, ülkemizin Bilim ve Teknoloji alanındaki çalışmalarına öncülük edebilecek, katma değeri yüksek teknoloji odaklı çıktılar üretebilen, geleceğe ışık tutan, kendisiyle ve ülkesiyle barışık, değerlerine sahip çıkan bir nesil yetiştirmek için mücadele edeceğiz.
Solu böldürmemek için çok fedakarlık yaptık lakin bizi hiçe sayıp sağ partilere kaydılar. Onlar parti olarak ittifak yaptılar bizde halkla ittifak yapacağız.
1 Nisan sabahı Üsküdar Kanatlarımızın altında olacak, ve diyeceğiz ki gözün aydın Üsküdar ak güvercin geliyor. Güçlendikçe DSP halkın yüzü gülüyor.
Saygılarımla Naim Er Üsküdar Belediye Başkan Adayı “
Ayrıca gazetemize yaptığı açıklama da “. Bu bağlamda ÜSKÜDAR da ikamet eden vatandaşlarımızın istekleri doğrultusunda tam bağımsız, hukukun ve toplumsal adaletin egemen olduğu, yönetime halkın katılımının tam ve eşit sağlandığı bir ÜSKÜDAR vaat ediyoruz. Yerel yönetimin şeffaf, ulaşılabilir, tarafsız, insan odaklı, sosyal ve çözümcü bir yapı alması için ÜSKÜDAR halkının da desteği ile Belediye Başkanlığına adaylığını koyduğumu açıklıyorum.”
TÜED HAYKIRDI ” ABO DÜZELTİLMELİ İNTİBAK GERÇEKLEŞMELİ”
Türkiye Emekliler Derneği Başkanlar Kurulu Toplantısı, 17 Temmuz 2024 tarihinde Ankara’da TÜED Genel Merkez Toplantı Salonu’nda yapılmış; ülkenin ve emeklilerin karşılaştığı sorunlar, kapsamlı olarak değerlendirilmiştir.
CHP EĞİTİM SORUNLARINA ÜSKÜDAR’DA DİKKAT ÇEKTİ...
Cumhuriyet Halk Partisi, ülke genelinde yaşanan eğitim sorunlarına dikkat çekmek maksadıyla tüm il ve ilçe başkanlıklarında “24 Saat Eğitim Maratonu” başlıklı basın açıklaması gerçekleştirdi.
SP ÜSKÜDAR İLÇE BAŞKANI HAKAN TEVFİK ERDAĞI FİLİSTİN VE BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİ İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI YAPTI
16.Temmuz Salı günü İstanbul un 39 ilçesinde olduğu gibi Üsküdar’da Saadet Partisi İlçe Başkanlığı Filistin ve BOP ile ilgili basın açıklaması yaptı. Katılımcıların dikkatle izlediği açıklama şöyle
Çengelköy’ün eski simalarından Erkan GÜRSOY vefat etmiştir
Erkan GÜRSOY uzun süredir devam eden tedavileri sürecinde aramızdan ayrılmıştır.
TÜED “EMEKLİ AYLILARI YOKSULLUK SINIRININ ALTINDA KALDI ACİL ÖNLEM ALINMALI”
Türkiye Emekliler Derneği’nin (TÜED) 123 şube başkanı, olağanüstü gündemle Ankara’da bir araya gelerek ek zam çağrısı yapacak.
ÇALIŞTIKÇA DÜŞEN EMEKLİ AYLIKLARIMIZIN ÖYKÜSÜ...
ABO nın değişmesi düşük emekli maaşlarına mahkum etti şimdilerde taban maaş 10.000 mi olacak 12.000 mi olacak diye anlamsız tartışmalara düşürülüyoruz esasen düzelmesi gereken aylık bağlama oranının yükseltilmesidir.
ÇENGELKÖYSPOR YARIM KALAN HİKAYEYİ TAMAMLAYACAK
2024-2025 Futbol sezonu için kolları erken sıvayan Başkan Yavuz Yıldız ve yönetim kurulu arkadaşları önce Teknik direktörlüğe devam etmesi için Aziz Topal ile anlaştı.
ÇEVREYE BAKIM GEREKLİ...
Öncelikle belirtmeliyim ki Çengelköy iskele meydanı ve Kuleli parkları dökülüyor acilen bakıma alınmalı ihale mi yapılır yoksa belediyeler kendi personeli ile mi düzenleme yapar artık kendileri bilir.
DÜNYAYA BORCUMUZ VAR?
Dünyamızı çok hoyrat kullanıyoruz çok tüketiyoruz tüketimimizi azaltmadığımız gibi atıklarımızı da karışık atarak milli ekonomiye kazandırmıyoruz tamamını çöp ediyoruz.
Sağlık nedir ?
Yakın zamanda öğretmenimin bana sorduğu bir soruydu. Kendim için sağlığı nasıl tanımlıyorum ? Uzunca konuştuk bu soru üzerine..