![AK Parti Üsküdar Basınıyla Buluştu](/upload/resimler/haber/AZ7_ak-parti-1.jpg)
AK Parti Üsküdar Basınıyla Buluştu
![Tarih](/img/icon/clock.png)
![Yazdır](/img/icon/print.gif)
7 Ocak sabahı AK Parti Üsküdar İçe Başkanı Adem Kaan Pehlivan Üsküdar yerel basın temsilcilerini kahvaltılı basın toplantısında ilçe merkezinde ağırladı.
AK Parti Üsküdar Basınıyla Buluştu
7 Ocak sabahı AK Parti Üsküdar İçe Başkanı Adem Kaan Pehlivan Üsküdar yerel basın temsilcilerini kahvaltılı basın toplantısında ilçe merkezinde ağırladı.
Basın sorumlusu Ziya Gültekin kadın kolları başkanı ve gençlik kolları başkanı ve yerel yönetimler başkanları da toplantıya katıldı.
Kaan Pehlivan “ 1 nisan aday gösterilmem sonrası 18.Nisan da kongre ertesi gün erken seçim kararı ile 24.haziran seçimlerini yaşadık ve başarıyla atlattık. Marta da yerel seçimler var. Kalan 80 günde maddi manevi ne gerekiyorsa yapacağız. Son beş senede pek çok badire atlattık. Önümüzde ki 4.5 yıl seçim yok. İstanbul’da Binali Yıldırım ın güçlü adıyla seçime gçrçyoruz 5 yılda İstanbul u geliştireceğine inanıyorum. Üsküdar da Hilmi Türkmen ile yola devam ediyoruz 2004 den beri baladiye başkan yardımcılığını 10 yıl başkanlığı da 5 yıldır yapıyor. Belediye başkanımızın yaptığı hizmetler ile gurur duyuyorum. Üsküdar benim doğduğum yer doyduğum yer aynı zamanda son nefesimizi vereceğimiz yerdir.
Yeni dönemde imar ile çalışmalarımız olacak boğaz bölgesinin zemini sağlam olsa bile yapıların dönüşmesi lazım, amacımız yerinde dönüşümdür.
Seçmenin gönlüne gireceğiz mahalle mahalle neler yapacağımızı anlatacağız. 401.000 seçmenimiz var hedefimiz 200.000 oydur. “dedi.
Basın temsilcilerinin sorularının yanıtlanmasına geçildi Üsküdar ile ilgili pek çok soru soruldu ve cevaplar alındı.
TÜED HAYKIRDI ” ABO DÜZELTİLMELİ İNTİBAK GERÇEKLEŞMELİ”
Türkiye Emekliler Derneği Başkanlar Kurulu Toplantısı, 17 Temmuz 2024 tarihinde Ankara’da TÜED Genel Merkez Toplantı Salonu’nda yapılmış; ülkenin ve emeklilerin karşılaştığı sorunlar, kapsamlı olarak değerlendirilmiştir.
CHP EĞİTİM SORUNLARINA ÜSKÜDAR’DA DİKKAT ÇEKTİ...
Cumhuriyet Halk Partisi, ülke genelinde yaşanan eğitim sorunlarına dikkat çekmek maksadıyla tüm il ve ilçe başkanlıklarında “24 Saat Eğitim Maratonu” başlıklı basın açıklaması gerçekleştirdi.
SP ÜSKÜDAR İLÇE BAŞKANI HAKAN TEVFİK ERDAĞI FİLİSTİN VE BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİ İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI YAPTI
16.Temmuz Salı günü İstanbul un 39 ilçesinde olduğu gibi Üsküdar’da Saadet Partisi İlçe Başkanlığı Filistin ve BOP ile ilgili basın açıklaması yaptı. Katılımcıların dikkatle izlediği açıklama şöyle
Çengelköy’ün eski simalarından Erkan GÜRSOY vefat etmiştir
Erkan GÜRSOY uzun süredir devam eden tedavileri sürecinde aramızdan ayrılmıştır.
TÜED “EMEKLİ AYLILARI YOKSULLUK SINIRININ ALTINDA KALDI ACİL ÖNLEM ALINMALI”
Türkiye Emekliler Derneği’nin (TÜED) 123 şube başkanı, olağanüstü gündemle Ankara’da bir araya gelerek ek zam çağrısı yapacak.
ÇALIŞTIKÇA DÜŞEN EMEKLİ AYLIKLARIMIZIN ÖYKÜSÜ...
ABO nın değişmesi düşük emekli maaşlarına mahkum etti şimdilerde taban maaş 10.000 mi olacak 12.000 mi olacak diye anlamsız tartışmalara düşürülüyoruz esasen düzelmesi gereken aylık bağlama oranının yükseltilmesidir.
ÇENGELKÖYSPOR YARIM KALAN HİKAYEYİ TAMAMLAYACAK
2024-2025 Futbol sezonu için kolları erken sıvayan Başkan Yavuz Yıldız ve yönetim kurulu arkadaşları önce Teknik direktörlüğe devam etmesi için Aziz Topal ile anlaştı.
ÇEVREYE BAKIM GEREKLİ...
Öncelikle belirtmeliyim ki Çengelköy iskele meydanı ve Kuleli parkları dökülüyor acilen bakıma alınmalı ihale mi yapılır yoksa belediyeler kendi personeli ile mi düzenleme yapar artık kendileri bilir.
DÜNYAYA BORCUMUZ VAR?
Dünyamızı çok hoyrat kullanıyoruz çok tüketiyoruz tüketimimizi azaltmadığımız gibi atıklarımızı da karışık atarak milli ekonomiye kazandırmıyoruz tamamını çöp ediyoruz.
Sağlık nedir ?
Yakın zamanda öğretmenimin bana sorduğu bir soruydu. Kendim için sağlığı nasıl tanımlıyorum ? Uzunca konuştuk bu soru üzerine..