![Ahmet Kılıç “Üsküdar değişime hazırmıyız ?”](/upload/resimler/haber/747_ahmet-kilic-foto-3.jpg)
Ahmet Kılıç “Üsküdar değişime hazırmıyız ?”
![Tarih](/img/icon/clock.png)
![Yazdır](/img/icon/print.gif)
CHP Üsküdar Belediye Başkan Aday Adayı Ahmet Kılıç Çengelköy Gazetesine önemli açıklamalarda bulundu.
Ahmet Kılıç “Üsküdar değişime hazırmıyız ?”
CHP Üsküdar Belediye Başkan Aday Adayı Ahmet Kılıç Çengelköy Gazetesine önemli açıklamalarda bulundu.
Ahmet Kılıç “Ekim ayında aday adaylığımı açıkladıktan sonra pek çok esnaf ziyareti yaptım Üsküdar mahalle muhtarlarına ziyaretler yaptım Üsküdar’ın sorunları ile ilgili görüş alışverişlerinde bulundum.
Gördüğüm şu ki pek çok sorunun çözümü konusunda Üsküdar artık CHP ile bir değişimi istiyor ben de bu görüşmelerde edindiğim izlenime dayanarak diyorum ki Üsküdar’ı birlikte değiştireceğiz birlikte geliştireceğiz biz diyeceğiz ben demeyeceğiz.
Üsküdar’ı şantiye görünümünden kurtaracağız betona değil yeşille ağaçla buluşturacağız. İmar sorunlarında halkın taleplerini görmezden gelmeyeceğiz.. CHP'nin 2019 da Üsküdar'da iktidar olabilmesi Belediye Seçimini kazanması için hiçbir olumsuz durum yok. Bu noktada artık Üsküdar'da başarısızlıkların, büyük hataların, sıkıntıların konuşulmasından ziyade, yeni projelerin ve nasıl bir Üsküdar hayal edildiğinin konuşulmalıyız. Üsküdar’ın siyasete olan bakış açısını değiştirmeliyiz. Popülizm yaparak değil, insanların hayat standartlarının yükseltildiği, yaşam özgürlüklerinin kısıtlanmadığı bir Üsküdar yaratmalıyız. Eşimi dostumu mevki sahibi yapmak için gayrete girmedim ve girmeyeceğim. Hakkaniyetli adil dürüst ve çalışkan oldum ve böyle olmaya devam edeceğim. Yokluğu yoksulluğu kaldırmaya geliyoruz. " diye konuştu
CHP İstanbul İl Başkanımız Dr. Canan Kaftancıoğlu ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Ekrem İmamoğlu’nun davetiyle 39 ilçe başkanları ve ilçe belediye başkan aday adaylarımızla Yaşar Kemal Kültür merkezinde kahvaltıda buluştuk. O nasıl Beylikdüzü ilçesinde başardıysa bizde Üsküdar da başaracağız buna inanıyorum. İstanbul da başaracak, Üsküdar da başaracak. O yüzden soruyorum “Üsküdar değişime hazırmıyız ?”
Bir olacağız, biz olacağız, birlikte kazanacağız. " dedi
TÜED HAYKIRDI ” ABO DÜZELTİLMELİ İNTİBAK GERÇEKLEŞMELİ”
Türkiye Emekliler Derneği Başkanlar Kurulu Toplantısı, 17 Temmuz 2024 tarihinde Ankara’da TÜED Genel Merkez Toplantı Salonu’nda yapılmış; ülkenin ve emeklilerin karşılaştığı sorunlar, kapsamlı olarak değerlendirilmiştir.
CHP EĞİTİM SORUNLARINA ÜSKÜDAR’DA DİKKAT ÇEKTİ...
Cumhuriyet Halk Partisi, ülke genelinde yaşanan eğitim sorunlarına dikkat çekmek maksadıyla tüm il ve ilçe başkanlıklarında “24 Saat Eğitim Maratonu” başlıklı basın açıklaması gerçekleştirdi.
SP ÜSKÜDAR İLÇE BAŞKANI HAKAN TEVFİK ERDAĞI FİLİSTİN VE BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİ İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI YAPTI
16.Temmuz Salı günü İstanbul un 39 ilçesinde olduğu gibi Üsküdar’da Saadet Partisi İlçe Başkanlığı Filistin ve BOP ile ilgili basın açıklaması yaptı. Katılımcıların dikkatle izlediği açıklama şöyle
Çengelköy’ün eski simalarından Erkan GÜRSOY vefat etmiştir
Erkan GÜRSOY uzun süredir devam eden tedavileri sürecinde aramızdan ayrılmıştır.
TÜED “EMEKLİ AYLILARI YOKSULLUK SINIRININ ALTINDA KALDI ACİL ÖNLEM ALINMALI”
Türkiye Emekliler Derneği’nin (TÜED) 123 şube başkanı, olağanüstü gündemle Ankara’da bir araya gelerek ek zam çağrısı yapacak.
ÇALIŞTIKÇA DÜŞEN EMEKLİ AYLIKLARIMIZIN ÖYKÜSÜ...
ABO nın değişmesi düşük emekli maaşlarına mahkum etti şimdilerde taban maaş 10.000 mi olacak 12.000 mi olacak diye anlamsız tartışmalara düşürülüyoruz esasen düzelmesi gereken aylık bağlama oranının yükseltilmesidir.
ÇENGELKÖYSPOR YARIM KALAN HİKAYEYİ TAMAMLAYACAK
2024-2025 Futbol sezonu için kolları erken sıvayan Başkan Yavuz Yıldız ve yönetim kurulu arkadaşları önce Teknik direktörlüğe devam etmesi için Aziz Topal ile anlaştı.
ÇEVREYE BAKIM GEREKLİ...
Öncelikle belirtmeliyim ki Çengelköy iskele meydanı ve Kuleli parkları dökülüyor acilen bakıma alınmalı ihale mi yapılır yoksa belediyeler kendi personeli ile mi düzenleme yapar artık kendileri bilir.
DÜNYAYA BORCUMUZ VAR?
Dünyamızı çok hoyrat kullanıyoruz çok tüketiyoruz tüketimimizi azaltmadığımız gibi atıklarımızı da karışık atarak milli ekonomiye kazandırmıyoruz tamamını çöp ediyoruz.
Sağlık nedir ?
Yakın zamanda öğretmenimin bana sorduğu bir soruydu. Kendim için sağlığı nasıl tanımlıyorum ? Uzunca konuştuk bu soru üzerine..