![Ata 2 kooperatifi imar barışına başvuruyor](/upload/resimler/haber/755_ata-2-kongre--1.jpg)
Ata 2 kooperatifi imar barışına başvuruyor
![Tarih](/img/icon/clock.png)
![Yazdır](/img/icon/print.gif)
7 Ekim 2018 Pazar günü yapılan yoğun katılımlı olağanüstü genel kurulunda Ata-2 ortakları 996 (dokuzyüzdoksan altı) kabul oyu, 12 (oniki) red oyu vererek ferdileşmesini imar barışı yolu ile tamamlama kararı aldı.
Ata 2 kooperatifi imar barışına başvuruyor
7 Ekim 2018 Pazar günü yapılan yoğun katılımlı olağanüstü genel kurulunda Ata-2 ortakları 996 (dokuzyüzdoksan altı) kabul oyu, 12 (oniki) red oyu vererek ferdileşmesini imar barışı yolu ile tamamlama kararı aldı.
Yönetimin sunduğu iki öneri okundu birincisi imar barışı başvurusu ve maliyeti yapılacak işleri kapsıyordu diğeri ise Üsküdar belediyesi ile ruhsat iskan işlerinin yapılması idi. Bu işler ve maliyet ve süreç tartışıldı söz alan 14 ortak fikirlerini beyan etti yönetim cevaplarını verdi ve oylamaya geçildi her iki önerge de oylandı. 996 kabul oyu ile imar barışına başvurma kabul edildi. Ödemeler 15 Aralık tarihine kadar yapılacak. Ödeme listeleri Ata 2 kooperatifi internet sitesinde bulunuyor.
Ata 2 kooperatif başkanı Ahmet Gülaydın “Gösterdikleri yoğun katılım için ATA-2'lilere teşekkür ediyor genel kurulun bu kararının hepimize hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz. Burada Ata 2 nin ferdileşmesi yönünde önemli bir karar alınmıştır bunu sonuçlandırmak birinci görevimizdir.” Dedi.
Not ; Alışveriş merkezinin devri ve borcunun tasfiyesi konulu olağanüstü kuruluna katılım 1150 kişi idi.
imar barışı -kooperatif imar barışı-ata 2 imar barışı
TÜED HAYKIRDI ” ABO DÜZELTİLMELİ İNTİBAK GERÇEKLEŞMELİ”
Türkiye Emekliler Derneği Başkanlar Kurulu Toplantısı, 17 Temmuz 2024 tarihinde Ankara’da TÜED Genel Merkez Toplantı Salonu’nda yapılmış; ülkenin ve emeklilerin karşılaştığı sorunlar, kapsamlı olarak değerlendirilmiştir.
CHP EĞİTİM SORUNLARINA ÜSKÜDAR’DA DİKKAT ÇEKTİ...
Cumhuriyet Halk Partisi, ülke genelinde yaşanan eğitim sorunlarına dikkat çekmek maksadıyla tüm il ve ilçe başkanlıklarında “24 Saat Eğitim Maratonu” başlıklı basın açıklaması gerçekleştirdi.
SP ÜSKÜDAR İLÇE BAŞKANI HAKAN TEVFİK ERDAĞI FİLİSTİN VE BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİ İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI YAPTI
16.Temmuz Salı günü İstanbul un 39 ilçesinde olduğu gibi Üsküdar’da Saadet Partisi İlçe Başkanlığı Filistin ve BOP ile ilgili basın açıklaması yaptı. Katılımcıların dikkatle izlediği açıklama şöyle
Çengelköy’ün eski simalarından Erkan GÜRSOY vefat etmiştir
Erkan GÜRSOY uzun süredir devam eden tedavileri sürecinde aramızdan ayrılmıştır.
TÜED “EMEKLİ AYLILARI YOKSULLUK SINIRININ ALTINDA KALDI ACİL ÖNLEM ALINMALI”
Türkiye Emekliler Derneği’nin (TÜED) 123 şube başkanı, olağanüstü gündemle Ankara’da bir araya gelerek ek zam çağrısı yapacak.
ÇALIŞTIKÇA DÜŞEN EMEKLİ AYLIKLARIMIZIN ÖYKÜSÜ...
ABO nın değişmesi düşük emekli maaşlarına mahkum etti şimdilerde taban maaş 10.000 mi olacak 12.000 mi olacak diye anlamsız tartışmalara düşürülüyoruz esasen düzelmesi gereken aylık bağlama oranının yükseltilmesidir.
ÇENGELKÖYSPOR YARIM KALAN HİKAYEYİ TAMAMLAYACAK
2024-2025 Futbol sezonu için kolları erken sıvayan Başkan Yavuz Yıldız ve yönetim kurulu arkadaşları önce Teknik direktörlüğe devam etmesi için Aziz Topal ile anlaştı.
ÇEVREYE BAKIM GEREKLİ...
Öncelikle belirtmeliyim ki Çengelköy iskele meydanı ve Kuleli parkları dökülüyor acilen bakıma alınmalı ihale mi yapılır yoksa belediyeler kendi personeli ile mi düzenleme yapar artık kendileri bilir.
DÜNYAYA BORCUMUZ VAR?
Dünyamızı çok hoyrat kullanıyoruz çok tüketiyoruz tüketimimizi azaltmadığımız gibi atıklarımızı da karışık atarak milli ekonomiye kazandırmıyoruz tamamını çöp ediyoruz.
Sağlık nedir ?
Yakın zamanda öğretmenimin bana sorduğu bir soruydu. Kendim için sağlığı nasıl tanımlıyorum ? Uzunca konuştuk bu soru üzerine..