ÇENGELKÖY 2.tura yükseldi
Ziraat Türkiye Kupası’nda mücadele edecek olan takımımız 29/08/2018 Çarşamba günü Saat 16:30’da Çavuşbaşı Stadı’nda Tekirdağ temsilcisi Çerkezköy 1911 Spor Kulübü ile Ziraat Türkiye Kupası 1.Tur eleme müsabakasında karşı karşıya geldi sonuç 2-0 ikinci turdayız.
Ziraat Türkiye kupası 1.Tur müsabakasında karşılaştığı rakibi Çerkezköy 1911 Spor’u Serdal Öz ve Birol Öztürk’ün attığı gollerle 2-0 mağlup etti. Çengelköy Gazetesi olarak başta teknik kadromuz olmak üzere tüm futbolcularımızı tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.
Maçın ilk devresinin golsüz beraberlikle bittiğinde acaba uzatmalara mı gidecek diye düşünürken Çengelköyspor kalitesini gösterdi hem iyi müdafaa yaptı hemde akıllı hücumlarla iki golü bulmayı başardı. Zaten pek çok gol pozisyonu gelen iki golün habercisi idi. Turun geçilmesi Başkan İsmet Özay ı yöneticileri teknik kadroyu mutlu ettiği gibi taraftarlarımızı ve futbolcu ailelerini de çok mutlu etti.
Bu yıl geçen yıldan daha kaliteli daha çok koşan ve mücadele eden bir Çengelköyspor izleyeceğiz sanırım, hem kupada hem de BAL da Çengelköyspora başarılar diliyoruz.
TÜED HAYKIRDI ” ABO DÜZELTİLMELİ İNTİBAK GERÇEKLEŞMELİ”
Türkiye Emekliler Derneği Başkanlar Kurulu Toplantısı, 17 Temmuz 2024 tarihinde Ankara’da TÜED Genel Merkez Toplantı Salonu’nda yapılmış; ülkenin ve emeklilerin karşılaştığı sorunlar, kapsamlı olarak değerlendirilmiştir.
CHP EĞİTİM SORUNLARINA ÜSKÜDAR’DA DİKKAT ÇEKTİ...
Cumhuriyet Halk Partisi, ülke genelinde yaşanan eğitim sorunlarına dikkat çekmek maksadıyla tüm il ve ilçe başkanlıklarında “24 Saat Eğitim Maratonu” başlıklı basın açıklaması gerçekleştirdi.
SP ÜSKÜDAR İLÇE BAŞKANI HAKAN TEVFİK ERDAĞI FİLİSTİN VE BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİ İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI YAPTI
16.Temmuz Salı günü İstanbul un 39 ilçesinde olduğu gibi Üsküdar’da Saadet Partisi İlçe Başkanlığı Filistin ve BOP ile ilgili basın açıklaması yaptı. Katılımcıların dikkatle izlediği açıklama şöyle
Çengelköy’ün eski simalarından Erkan GÜRSOY vefat etmiştir
Erkan GÜRSOY uzun süredir devam eden tedavileri sürecinde aramızdan ayrılmıştır.
TÜED “EMEKLİ AYLILARI YOKSULLUK SINIRININ ALTINDA KALDI ACİL ÖNLEM ALINMALI”
Türkiye Emekliler Derneği’nin (TÜED) 123 şube başkanı, olağanüstü gündemle Ankara’da bir araya gelerek ek zam çağrısı yapacak.
ÇALIŞTIKÇA DÜŞEN EMEKLİ AYLIKLARIMIZIN ÖYKÜSÜ...
ABO nın değişmesi düşük emekli maaşlarına mahkum etti şimdilerde taban maaş 10.000 mi olacak 12.000 mi olacak diye anlamsız tartışmalara düşürülüyoruz esasen düzelmesi gereken aylık bağlama oranının yükseltilmesidir.
ÇENGELKÖYSPOR YARIM KALAN HİKAYEYİ TAMAMLAYACAK
2024-2025 Futbol sezonu için kolları erken sıvayan Başkan Yavuz Yıldız ve yönetim kurulu arkadaşları önce Teknik direktörlüğe devam etmesi için Aziz Topal ile anlaştı.
ÇEVREYE BAKIM GEREKLİ...
Öncelikle belirtmeliyim ki Çengelköy iskele meydanı ve Kuleli parkları dökülüyor acilen bakıma alınmalı ihale mi yapılır yoksa belediyeler kendi personeli ile mi düzenleme yapar artık kendileri bilir.
DÜNYAYA BORCUMUZ VAR?
Dünyamızı çok hoyrat kullanıyoruz çok tüketiyoruz tüketimimizi azaltmadığımız gibi atıklarımızı da karışık atarak milli ekonomiye kazandırmıyoruz tamamını çöp ediyoruz.
Sağlık nedir ?
Yakın zamanda öğretmenimin bana sorduğu bir soruydu. Kendim için sağlığı nasıl tanımlıyorum ? Uzunca konuştuk bu soru üzerine..