Akşener Üsküdar'da

Akşener Üsküdar'da

Tarih 21 Haziran 2018, 21:31 YazdırBu haberi yazdır

Cumhurbaşkanı adayı ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İstanbul'da Üsküdarlılarla bir araya geldi.

Akşener Üsküdar'da

Cumhurbaşkanı adayı ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İstanbul'da Üsküdarlılarla bir araya geldi.

 

İstanbul mitingleriyle devam eden Akşener’in Bayrampaşa ve Fatih'ten sonraki son durağı Üsküdar oldu. Akşener Üsküdar'da vatandaşlara seslendi.

Meral Akşener'in açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

Dün Anadolu Ajansı’nın bir anketi düştü medyaya. Ben de sordum damadın Anadolu Ajansı’na talimat verdi mi? Vermedi mi? Bana tazminat davası açmış 1 milyonluk, benim param helal. Yemeye çalışanların sırtı yere gelmez.

İşler ısındı, birçok şeyi arkadaşlar görüyor. 2. Tura kalacağını görüyor. Meclis çoğunluğunu kaybedeceğini görüyor. 2. Turda karşına Meral Akşener çıkarsa, yenileceğini görüyor.

Gençlerimiz, işsiz umutsuz. Kadınlar korkuyor.

Çok engelle karşılaştık. Engelleri aşa aşa geliyoruz.

Madem ben FETÖ’cüyüm dokunulmazlığım yok, gelin tutuklayın. Gereğini yapın kardeşim. Bana bugüne kadar talimat verecek adam anasının karnından doğmadı. Bana iftira atanlar şerefsizdir. Şimdi sıkıştılar, Abbas zorda.

Hapishaneye giderken herkes çil yavrusu gibi dağılmıştı. Yanında kim vardı unuttun. Ne il başkanlarının, ne ilçe başkanlarının içinde bir tane FETÖ’cü bulunmadığı bir partidir, İYİ Parti.

Biz gayrı milli oluyoruz, muhterem yerli ve milli. Sahili peşkeş çekerken sen yerli ve milli oluyorsun. Bir tarih esere dokunmayan Meral Akşener, gayrı milli öyle mi?

Benim eşim Arap, Ben Rizeliyim diyeceksin. ‘Bu ne demek? diye sordum Rizeli olan eşime. O da dedi ki Pontemyalı’yım demek istiyor.

Bir tane hoca geçinen adam, ‘Rüşvetin hediye olduğunu’ alınabileceğini belirtti. Ülkeye dair maddi olan ne varsa yükseldi, manevi olan ne varsa ucuzladı.

Bize Fırat’ın doğusuna geçemez, diyorlardı. Biz oralarda teşkilatlandık. Göreceksiniz, oralardan milletvekili çıkaracağız.

Meydanın lambalarını söndürmüş, belediye şimdi de. Biz bunlara alışkınız. Salon vermedi otoparklarda konuştuk.

 

 

 

 

Bu haber 426 defa okunmuştur.
Facebook  Twitter  FriendFeed  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
DİĞER HABERLER