Şehit ve gazi aileleri Çengelköy’de iftar da buluştu

Şehit ve gazi aileleri Çengelköy’de iftar da buluştu

Tarih 30 Mayıs 2018, 16:17 YazdırBu haberi yazdır

15 Temmuz şehit aileleri ve gazileri için Üsküdar Çengelköy’de düzenlenen iftar programında konuşan AK Parti Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, bu ülkeye kimsenin diz çöktüremeyeceğini söyledi.

Şehit ve gazi aileleri Çengelköy’de iftar da buluştu

 

15 Temmuz şehit aileleri ve gazileri için Üsküdar Çengelköy’de düzenlenen  iftar programında konuşan AK Parti Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, bu ülkeye kimsenin diz çöktüremeyeceğini söyledi. Ataş, “24 Haziran seçimi, Türkiye’nin gelecek yüzyılını şekillendireceği için Cumhurun ittifakına dört elle  sarılmamız gerekiyor” dedi.

 

AK Parti Üsküdar İlçe Başkanlığı, onların dertleriyle dertlenen, sevinçleriyle mutlu olan 15 Temmuz şehit aileleri ve gazilerini unutmadı. Üsküdar Belediyesi ve Kaymakamlık desteğiyle Çengelköy İspark’ta düzenlenen iftar buluşmasında, AK Parti Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, Kaymakam Murat Sefa Demiryürek, AK Parti İlçe Başkanı Adem Kaan Pehlivan, Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, MHP İlçe Başkanı Hakan Aslan ve oyuncu Necati Şaşmaz, şehit aileleri ve gazileriyle aynı sofrayı paylaştı.


Mihrimah Sultan Camii İmam Hatibi Kasım Kuzyurt'un Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başlayan program iftarla devam etti. 

Üsküdar Müftüsü Ali Çakmak'ın yemek duasını takiben kürsüye çıkan Başkan Hilmi Türkmen konuşmasında, “Bu cennet yurdu bizlere emanet eden aziz şehitlerimize rahmet diliyorum, onlarla gurur duyuyoruz." dedi. 

Üsküdar Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek'in selamlama konuşmasından sonra kürsüye gelen Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, "Bugün burada buluştuğumuz Çengelköy, 15 Temmuz direnişimizin en önemli noktalarından biriydi, bu ülkeye diz çöktüremeyecekler inşallah." diyerek 24 Haziran Seçimlerinin de önemine vurgu yaptı. 

 

BU ÜLKEYE KİMSE DİZ ÇÖKTÜREMEYECEK

İftar programında konuşan AK Parti Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, Çengelköy’ün 15 Temmuz direnişinin en önemli noktalarından birisi olduğunu hatırlatarak, aziz şehitlere rahmet diledi.  Bu ülkeye kimsenin diz çöktüremeyeceğini dile getiren Ataş, darbe girişimleriyle bu ülkeye yapamadıklarını şimdi farklı yöntemlerle denemeye çalıştıklarını vurguladı. Ataş, “24 Haziran seçimi bu ülkenin gelecek yüzyılını şekillendireceği için Cumhurun ittifakına dört elle  sarılmamız gerekiyor” dedi.

 

Bu haber 512 defa okunmuştur.
Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
DİĞER HABERLER