![Perihan Koca’dan imza günü](/upload/resimler/haber/193_4239842.jpg)
Perihan Koca’dan imza günü
![Tarih](/img/icon/clock.png)
![Yazdır](/img/icon/print.gif)
Cumba Kültür Sanat Platformu Perihan Koca’ya Dar Cephe Art Kadıköy’de ''Güfte Renginde Şiir Ritminde''Şiir Kitabı İmza günü ve Şiir Etkinliği düzenledi.
Perihan Koca’dan imza günü
Cumba Kültür Sanat Platformu Perihan Koca’ya Dar Cephe Art Kadıköy’de ''Güfte Renginde Şiir Ritminde''Şiir Kitabı İmza günü ve Şiir Etkinliği düzenledi.
Cumba Kültür Sanat Platformu Deniz Deniz A. Tüzün, Birgül Soysevinç yönetiminde Dar Cephe Art Kadıköy’de Perihan Koca düzenlenen ''Güfte Renginde Şiir Ritminde'' Şiir Kitabı İmza günü ve Şiir Etkinliği büyük ilgi gördü.
Pek çok katılımcı Perihan Kocanın şiirlerini seslendirdi, ayrıca başka şairlerin şiirleri seslendirildi müzisyenler çaldılar hep birlikte türküler söylendi.
Halk Ozanı Aşık Sinem Bacı, THM Kültür Bakanlığı Sanatçısı Turgay Demir, Neyzen Cesim Ballikaya, Tiyatro oyun yazarı Tuncer Cücenoğlu, Kadıköy Bel. Müzik Gönüllüleri bir önceki dönem Başkanı Reyhan Çarpa, Udi Bestekar Koro şefi Hüsnü Üstün, Koro Şefi Bestekar Hüsnü Çarkman, THM Sanatçısı Seher Aksoy, Koro Şefi Bestekar Adnan Atlı, Koro Şefi Bestekar Cem Adalı, Ressam Sabir Mehdiyev , Ses Sanatçısı Arzu Kırali, Tiyatro Sanatçısı yorumcu Bülent Altıntoprak ve Can eşi, Şair yorumcu Ekrem Kankılıç, Şair Özlem Aydın, Şair Asuman Gülgün, Şair İsmail Koca, Şair Yazar Hüseyin Koca, Şair Mahmet Çiçek, Şair Şair Hatice Nayır, Şair Fikri Muştu, Şair Ahmet Turan, Şair Ertuğrul Kalafat, Şair Mehmet Ali Işık, Birgül Soysevinç, Şair Fikriye hanım, Yorumcu Baran Yıldırım, Yorumcu Ramazan Gecenoğlu, Çengelköy Gazetesi yazarı ve yorumcu Yalçın Soysevinç, İstanbul Flaş Gazetesi Yaşar Kaba, Solist Saliha Yeşilyurt, Gazeteci Necati Mumay, Fotoğraf sanatçısı Mehmet Ediz Temel, Öğr. Görevlisi Ressam Güzide Sarı, Enver Gelir, Mimar Şair Yıldıray Erova, Ressam Osman Öztürk, Ressam Şirin Yılmaz, Ressam Sevgi Başgöynük, Dar Cephe Galeri/ Gazeteci Mustafa Uçan, Fikriye Teker, Pamiray Yayın evi Grubundan; Yazar Grafiker yayımcı Erkan Karasoy, Yazar Ömer Aydın, Yazar Nezahat Polatbora ve bir çok davetlinin katıldığı etkinlikte şiirler okundu, sanatçılar şarkılar okudu.
Perihan Koca ''Güfte Renginde Şiir Ritminde'' kitabını imzaladı.
TÜED HAYKIRDI ” ABO DÜZELTİLMELİ İNTİBAK GERÇEKLEŞMELİ”
Türkiye Emekliler Derneği Başkanlar Kurulu Toplantısı, 17 Temmuz 2024 tarihinde Ankara’da TÜED Genel Merkez Toplantı Salonu’nda yapılmış; ülkenin ve emeklilerin karşılaştığı sorunlar, kapsamlı olarak değerlendirilmiştir.
CHP EĞİTİM SORUNLARINA ÜSKÜDAR’DA DİKKAT ÇEKTİ...
Cumhuriyet Halk Partisi, ülke genelinde yaşanan eğitim sorunlarına dikkat çekmek maksadıyla tüm il ve ilçe başkanlıklarında “24 Saat Eğitim Maratonu” başlıklı basın açıklaması gerçekleştirdi.
SP ÜSKÜDAR İLÇE BAŞKANI HAKAN TEVFİK ERDAĞI FİLİSTİN VE BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİ İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI YAPTI
16.Temmuz Salı günü İstanbul un 39 ilçesinde olduğu gibi Üsküdar’da Saadet Partisi İlçe Başkanlığı Filistin ve BOP ile ilgili basın açıklaması yaptı. Katılımcıların dikkatle izlediği açıklama şöyle
Çengelköy’ün eski simalarından Erkan GÜRSOY vefat etmiştir
Erkan GÜRSOY uzun süredir devam eden tedavileri sürecinde aramızdan ayrılmıştır.
TÜED “EMEKLİ AYLILARI YOKSULLUK SINIRININ ALTINDA KALDI ACİL ÖNLEM ALINMALI”
Türkiye Emekliler Derneği’nin (TÜED) 123 şube başkanı, olağanüstü gündemle Ankara’da bir araya gelerek ek zam çağrısı yapacak.
ÇALIŞTIKÇA DÜŞEN EMEKLİ AYLIKLARIMIZIN ÖYKÜSÜ...
ABO nın değişmesi düşük emekli maaşlarına mahkum etti şimdilerde taban maaş 10.000 mi olacak 12.000 mi olacak diye anlamsız tartışmalara düşürülüyoruz esasen düzelmesi gereken aylık bağlama oranının yükseltilmesidir.
ÇENGELKÖYSPOR YARIM KALAN HİKAYEYİ TAMAMLAYACAK
2024-2025 Futbol sezonu için kolları erken sıvayan Başkan Yavuz Yıldız ve yönetim kurulu arkadaşları önce Teknik direktörlüğe devam etmesi için Aziz Topal ile anlaştı.
ÇEVREYE BAKIM GEREKLİ...
Öncelikle belirtmeliyim ki Çengelköy iskele meydanı ve Kuleli parkları dökülüyor acilen bakıma alınmalı ihale mi yapılır yoksa belediyeler kendi personeli ile mi düzenleme yapar artık kendileri bilir.
DÜNYAYA BORCUMUZ VAR?
Dünyamızı çok hoyrat kullanıyoruz çok tüketiyoruz tüketimimizi azaltmadığımız gibi atıklarımızı da karışık atarak milli ekonomiye kazandırmıyoruz tamamını çöp ediyoruz.
Sağlık nedir ?
Yakın zamanda öğretmenimin bana sorduğu bir soruydu. Kendim için sağlığı nasıl tanımlıyorum ? Uzunca konuştuk bu soru üzerine..