VESTEL Çengelköy’de törenle açıldı
![Tarih](/img/icon/clock.png)
![Yazdır](/img/icon/print.gif)
Bölgemizin tek VESTEL bayisi Varol dayanıklı tüketim malları Ltd. şirketi Bosna Bulvarında 21.Ekim cumartesi günü törenlerle ve ikramlarla açıldı.
VESTEL Çengelköy’de törenle açıldı
Bölgemizin tek VESTEL bayisi Varol dayanıklı tüketim malları Ltd. şirketi Bosna Bulvarında 21.Ekim cumartesi günü törenlerle ve ikramlarla açıldı.
Açılış törenine üst düzey yönetici İlker Türkoğlu ,Vestel Bölge Müdürü Serkan Bektaş Konsept Mağaza işletmecisi Zeki Varol u yalnız bırakmayan eş dost ve akrabalarının yanında yoğun bir vatandaş katılımı oldu.
Bölgede yaşayan vatandaşların katılımında bu denli ilginin olmasında dağıtılan anahtarların etkisi büyük oldu. Ellerinde ki anahtarları hediyelerin olduğu kutularda deneyen vatandaşların bazıları güne özel hediyelerin sahibi oldular. Elinde hala anahtar olanlar 28 ekim e kadar şanslarını deneyebilirler.
Çocukların da unutulmadığı açılış töreninde tişörtlere isimler yazıldı, patlamış mısırlar ve VESTEL fırında pişirilen el ürünü kurabiyeler afiyetle yenildi.
Kurdele kesilirken bir konuşma yapan İlker Türkoğlu hayırlı işler diledi ve ziyaretçiler Çengelköy VESTEL konsept mağazada son teknoloji ürünleri inceleme fırsatı buldular. Bölgenin tüm satış temsilcileri de müşterilerin sorularını cevapladılar tek tek herkesle ilgilendiler.
Boğaziçi Çengelköy Gazetesi olarak komşu esnaflardan Arçelik Pehlivanoğulları ile Bosh ikizler ticaretin kutlama çiçekleri gözümüzden kaçmadı. Bu açılan mağaza ile Çengelköy’lüler ülkemizin nemli bir markasının ürünlerine kolayca ulaşabilme imkanına kavuştular. Potansiyel müşteriler Cadde üzerinde önemli markaları inceleyip hangi ürünü alacağına daha kolay karar verebilecekler.
TÜED HAYKIRDI ” ABO DÜZELTİLMELİ İNTİBAK GERÇEKLEŞMELİ”
Türkiye Emekliler Derneği Başkanlar Kurulu Toplantısı, 17 Temmuz 2024 tarihinde Ankara’da TÜED Genel Merkez Toplantı Salonu’nda yapılmış; ülkenin ve emeklilerin karşılaştığı sorunlar, kapsamlı olarak değerlendirilmiştir.
CHP EĞİTİM SORUNLARINA ÜSKÜDAR’DA DİKKAT ÇEKTİ...
Cumhuriyet Halk Partisi, ülke genelinde yaşanan eğitim sorunlarına dikkat çekmek maksadıyla tüm il ve ilçe başkanlıklarında “24 Saat Eğitim Maratonu” başlıklı basın açıklaması gerçekleştirdi.
SP ÜSKÜDAR İLÇE BAŞKANI HAKAN TEVFİK ERDAĞI FİLİSTİN VE BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİ İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI YAPTI
16.Temmuz Salı günü İstanbul un 39 ilçesinde olduğu gibi Üsküdar’da Saadet Partisi İlçe Başkanlığı Filistin ve BOP ile ilgili basın açıklaması yaptı. Katılımcıların dikkatle izlediği açıklama şöyle
Çengelköy’ün eski simalarından Erkan GÜRSOY vefat etmiştir
Erkan GÜRSOY uzun süredir devam eden tedavileri sürecinde aramızdan ayrılmıştır.
TÜED “EMEKLİ AYLILARI YOKSULLUK SINIRININ ALTINDA KALDI ACİL ÖNLEM ALINMALI”
Türkiye Emekliler Derneği’nin (TÜED) 123 şube başkanı, olağanüstü gündemle Ankara’da bir araya gelerek ek zam çağrısı yapacak.
ÇALIŞTIKÇA DÜŞEN EMEKLİ AYLIKLARIMIZIN ÖYKÜSÜ...
ABO nın değişmesi düşük emekli maaşlarına mahkum etti şimdilerde taban maaş 10.000 mi olacak 12.000 mi olacak diye anlamsız tartışmalara düşürülüyoruz esasen düzelmesi gereken aylık bağlama oranının yükseltilmesidir.
ÇENGELKÖYSPOR YARIM KALAN HİKAYEYİ TAMAMLAYACAK
2024-2025 Futbol sezonu için kolları erken sıvayan Başkan Yavuz Yıldız ve yönetim kurulu arkadaşları önce Teknik direktörlüğe devam etmesi için Aziz Topal ile anlaştı.
ÇEVREYE BAKIM GEREKLİ...
Öncelikle belirtmeliyim ki Çengelköy iskele meydanı ve Kuleli parkları dökülüyor acilen bakıma alınmalı ihale mi yapılır yoksa belediyeler kendi personeli ile mi düzenleme yapar artık kendileri bilir.
DÜNYAYA BORCUMUZ VAR?
Dünyamızı çok hoyrat kullanıyoruz çok tüketiyoruz tüketimimizi azaltmadığımız gibi atıklarımızı da karışık atarak milli ekonomiye kazandırmıyoruz tamamını çöp ediyoruz.
Sağlık nedir ?
Yakın zamanda öğretmenimin bana sorduğu bir soruydu. Kendim için sağlığı nasıl tanımlıyorum ? Uzunca konuştuk bu soru üzerine..