![Çengelköyspor Eskişehir Kurtuluşspor ile karşılaştı sonuç 2-0](/upload/resimler/haber/BC4_cengelkoyspor-2017-2018.jpg)
Çengelköyspor Eskişehir Kurtuluşspor ile karşılaştı sonuç 2-0
![Tarih](/img/icon/clock.png)
![Yazdır](/img/icon/print.gif)
Çengelköyspor Eskişehir Kurtuluşspor ile ilk iç saha maçına çıktı sonuç iki golle geldi 3 puan hanemize yazıldı.
Çengelköyspor Eskişehir Kurtuluşspor ile karşılaştı sonuç 2-0
Çengelköyspor Eskişehir Kurtuluşspor ile ilk iç saha maçına çıktı sonuç iki golle geldi 3 puan hanemize yazıldı.
Soyunma odalarından hakem toplanma odasına, tribünlerine kadar elden geçirilen Çavuşbaşı tesislerinde oynanan maçta Kurtuluşspor da diri bir takım izlenimi vererek maçın son dakikasına mücadeleyi bırakmadı.
Çengelköyspor da uzun koşularla kondüsyonunun tam olduğu izlenimi verdi. Teknik hazırlıkların ve bol hazırlık maçlarının faydasını gören takım umarız maçlar ilerledikçe daha iyi futbol izletecekler. Ancak başarı birlik beraberlikle gelir hele hele takım oyunlarında birlik beraberliğin iyi olduğunu başlangıç anlarında ve galibiyet sonundaki sevinçlerinden belli oldu. Başarının ancak bu şartlarda gelebileceğini söylememize gerek yok herhalde.
Çengelköyspor Sezgin Bektaş ve İlham Allahverdiyev’in attığı goller ile taraftarımızın yağmur çamur demeden heyecanla izlediği maçta 2-0 galip geldi.Çengelköy Gazetesi olarak başta Teknik kadromuz olmak üzere Tüm futbolcularımızı tebrik ediyor başarılar diliyoruz.
TÜED HAYKIRDI ” ABO DÜZELTİLMELİ İNTİBAK GERÇEKLEŞMELİ”
Türkiye Emekliler Derneği Başkanlar Kurulu Toplantısı, 17 Temmuz 2024 tarihinde Ankara’da TÜED Genel Merkez Toplantı Salonu’nda yapılmış; ülkenin ve emeklilerin karşılaştığı sorunlar, kapsamlı olarak değerlendirilmiştir.
CHP EĞİTİM SORUNLARINA ÜSKÜDAR’DA DİKKAT ÇEKTİ...
Cumhuriyet Halk Partisi, ülke genelinde yaşanan eğitim sorunlarına dikkat çekmek maksadıyla tüm il ve ilçe başkanlıklarında “24 Saat Eğitim Maratonu” başlıklı basın açıklaması gerçekleştirdi.
SP ÜSKÜDAR İLÇE BAŞKANI HAKAN TEVFİK ERDAĞI FİLİSTİN VE BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİ İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI YAPTI
16.Temmuz Salı günü İstanbul un 39 ilçesinde olduğu gibi Üsküdar’da Saadet Partisi İlçe Başkanlığı Filistin ve BOP ile ilgili basın açıklaması yaptı. Katılımcıların dikkatle izlediği açıklama şöyle
Çengelköy’ün eski simalarından Erkan GÜRSOY vefat etmiştir
Erkan GÜRSOY uzun süredir devam eden tedavileri sürecinde aramızdan ayrılmıştır.
TÜED “EMEKLİ AYLILARI YOKSULLUK SINIRININ ALTINDA KALDI ACİL ÖNLEM ALINMALI”
Türkiye Emekliler Derneği’nin (TÜED) 123 şube başkanı, olağanüstü gündemle Ankara’da bir araya gelerek ek zam çağrısı yapacak.
ÇALIŞTIKÇA DÜŞEN EMEKLİ AYLIKLARIMIZIN ÖYKÜSÜ...
ABO nın değişmesi düşük emekli maaşlarına mahkum etti şimdilerde taban maaş 10.000 mi olacak 12.000 mi olacak diye anlamsız tartışmalara düşürülüyoruz esasen düzelmesi gereken aylık bağlama oranının yükseltilmesidir.
ÇENGELKÖYSPOR YARIM KALAN HİKAYEYİ TAMAMLAYACAK
2024-2025 Futbol sezonu için kolları erken sıvayan Başkan Yavuz Yıldız ve yönetim kurulu arkadaşları önce Teknik direktörlüğe devam etmesi için Aziz Topal ile anlaştı.
ÇEVREYE BAKIM GEREKLİ...
Öncelikle belirtmeliyim ki Çengelköy iskele meydanı ve Kuleli parkları dökülüyor acilen bakıma alınmalı ihale mi yapılır yoksa belediyeler kendi personeli ile mi düzenleme yapar artık kendileri bilir.
DÜNYAYA BORCUMUZ VAR?
Dünyamızı çok hoyrat kullanıyoruz çok tüketiyoruz tüketimimizi azaltmadığımız gibi atıklarımızı da karışık atarak milli ekonomiye kazandırmıyoruz tamamını çöp ediyoruz.
Sağlık nedir ?
Yakın zamanda öğretmenimin bana sorduğu bir soruydu. Kendim için sağlığı nasıl tanımlıyorum ? Uzunca konuştuk bu soru üzerine..