Ülkü Ocakları iftar da buluştu

Ülkü Ocakları iftar da buluştu

Tarih 17 Haziran 2017, 12:53 YazdırBu haberi yazdır

İstanbul Ülkü Ocakları 2. Bölge Başkanlığı Üsküdar Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi Bahçesinde Birlik ve Beraberlik İftarı düzenledi.

Ülkü Ocakları iftar da buluştu

İstanbul Ülkü Ocakları 2. Bölge Başkanlığı Üsküdar Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi Bahçesinde Birlik ve Beraberlik İftarı düzenledi.


Üsküdar Ülkü Ocakları’nın ev sahipliği yaptığı iftar programı yoğun katılımla gerçekleşti. Programa İstanbul Ülkü Ocakları Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, İl Ocak Yöneticileri, İlçe Ocak Başkanları, Üsküdar ‘daki Şehit Aileleri, Ülkü Ocakları mensubu gençler ve çok sayıda vatandaş katılım sağladı.


Bölge Başkanı Hüseyin Sözer bir konuşma yaparak ;

 “Çok kıymeti Şehit Ailelerimiz, Sayın İl Başkanım, İl Yöneticilerim, İlçe Ocak Başkanlarım, Ocaklarımızın çok kıymetli asena ve bozkurtları, değerli misafirler ; İstanbul Ülkü Ocakları 2. Bölge Başkanlığı olarak düzenlediğimiz Birlik ve Beraberlik İftarına hepiniz hoş geldiniz. Sizlerin huzurunda bütün Türk-İslam Alemine selamlar olsun. Hepinizin mübarek Ramazan Ayı’nı bir kez daha tebrik ediyorum. Değerli misafirler ; Bölgemizdeki tüm Ocaklarda Ramazan boyunca iftar sofraları kurulmakta, binlerce vatandaşımıza hazırladığımız erzak kolilerimiz tek tek ulaştırılmaktadır. Ayrıca Ülkü Ocakları Genel Merkezimizin öncülüğünde Türkmen soydaşlarımıza yardımlar ulaştırılmaktadır. Geçmişten aldığımız bu kutlu mirası gelecek nesillere taşımak için gece gündüz demeden var gücümüzle çalışmaktayız. Milletimizin birlik ve beraberliği için aziz Şehitlerimizin önünde saygıyla eğiliyorum. Ayrıca Başbuğumuz Alparslan Türkeş Bey ve tüm Ülkücü şehitlerimize Yüce Allah’tan Rahmet diliyorum. Bu vesileyle siz kıymetli misafirlerimizin yaklaşmakta olan mübarek Kadir Gecesini ve Ramazan Bayramını şimdiden tebrik ediyorum.Yüce Allah Büyük Türk Milleti’nin birlik ve beraberliğini daim eylesin. Ne mutlu Türk’üm diyene ! ” dedi.


İl Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım ise yaptığı konuşmada “ Ülkü Ocaklı gençlerimiz dışarılarda uyuşturucu batağına saplanmış olan gençler gibi değil, aksine bu mübarek günde siz değerli misafirlerimize ve burada bulunan kıymetli Şehit Ailelerimize hizmet etmekten almış oldukları mutluluk gözlerinden okunuyor. Ülkü Ocakları olarak her daim Türk Milleti’nin yanında olmaya devam ediyoruz. Ramazan ayının bereketi ile iftar sofralarımız kuruluyor, yardıma ihtiyacı olan vatandaşlarımıza başlatmış olduğumuz kampanya ile yardım kolisi gönderiyoruz. “ diyerek Ülkü Ocakları’nın faaliyetlerinden bahsetti.

 

Bu haber 578 defa okunmuştur.
Facebook  Twitter  FriendFeed  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
DİĞER HABERLER