![Birlik’te Eczacılık Günü Etkinliği](/upload/resimler/haber/F32_eczacilar-gunu-kahvalti-17-05-2017-Hg.jpg)
Birlik’te Eczacılık Günü Etkinliği
![Tarih](/img/icon/clock.png)
![Yazdır](/img/icon/print.gif)
“14 Mayıs Eczacılık Günü” dolayısı ile İstanbul Anadolu Güney Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğinde kahvaltı organizasyonu düzenlendi
Birlik’te Eczacılık Günü Etkinliği
“14 Mayıs Eczacılık Günü” dolayısı ile İstanbul Anadolu Güney Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğinde kahvaltı organizasyonu düzenlendi.Gerçekleştirilen etkinliğe; İstanbul Anadolu Güney Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Prof. Dr. Ahmet Lütfullah ORHAN, Mali Hizmetler Başkanı Sinan BAYRAKTAR ve Birliğine bağlı sağlık tesislerinde görev yapan eczacılar katıldı.
Söz konusu etkinlikte İstanbul Anadolu Güney Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Prof. Dr. Ahmet Lütfullah ORHAN;Eczacılığın sağlık sektöründeki önemine değinerek “Anadolu Güney Sağlık Ailesi olarak göstermiş olduğunuz özverili çalışmalarınızdan dolayı teşekkür eder,başarılarınızın devamını diler,tüm eczacılarımızın14 Mayıs Eczacılık Gününü kutlarım”dedi.
İstanbul Anadolu Güney Kamu Hastaneleri Birliği Mali Hizmetler Başkanı Sinan BAYRAKTAR; “Uyum içerisinde çalışan siz değerli eczacılarımızın 14 Mayıs Eczacılık Gününü kutlarım” dedi.
Genel Sekreter Prof. Dr. Ahmet Lütfullah ORHAN tarafından; Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Stok Takip ve Analiz Daire Başkanlığı koordinasyonunda poliklinik hizmeti sonrası ilaç tedavisinin optimize edilmesi ve hastalara sunulan sağlık hizmetinin daha etkin ve verimli hale getirilmesi amacıyla düzenlenen“Akılcı İlaç Kullanımı Bilgi Yarışmasında” ilk 10’a giren İstanbul Anadolu Güney Kamu Hastaneleri Birliğine bağlı Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görev yapan Eczacı Fatma SİZGEN’eAnadolu Güney Sağlık Ailesi olarak göstermiş oldukları özverili ve başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür belgesi verildi.
TÜED HAYKIRDI ” ABO DÜZELTİLMELİ İNTİBAK GERÇEKLEŞMELİ”
Türkiye Emekliler Derneği Başkanlar Kurulu Toplantısı, 17 Temmuz 2024 tarihinde Ankara’da TÜED Genel Merkez Toplantı Salonu’nda yapılmış; ülkenin ve emeklilerin karşılaştığı sorunlar, kapsamlı olarak değerlendirilmiştir.
CHP EĞİTİM SORUNLARINA ÜSKÜDAR’DA DİKKAT ÇEKTİ...
Cumhuriyet Halk Partisi, ülke genelinde yaşanan eğitim sorunlarına dikkat çekmek maksadıyla tüm il ve ilçe başkanlıklarında “24 Saat Eğitim Maratonu” başlıklı basın açıklaması gerçekleştirdi.
SP ÜSKÜDAR İLÇE BAŞKANI HAKAN TEVFİK ERDAĞI FİLİSTİN VE BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİ İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI YAPTI
16.Temmuz Salı günü İstanbul un 39 ilçesinde olduğu gibi Üsküdar’da Saadet Partisi İlçe Başkanlığı Filistin ve BOP ile ilgili basın açıklaması yaptı. Katılımcıların dikkatle izlediği açıklama şöyle
Çengelköy’ün eski simalarından Erkan GÜRSOY vefat etmiştir
Erkan GÜRSOY uzun süredir devam eden tedavileri sürecinde aramızdan ayrılmıştır.
TÜED “EMEKLİ AYLILARI YOKSULLUK SINIRININ ALTINDA KALDI ACİL ÖNLEM ALINMALI”
Türkiye Emekliler Derneği’nin (TÜED) 123 şube başkanı, olağanüstü gündemle Ankara’da bir araya gelerek ek zam çağrısı yapacak.
ÇALIŞTIKÇA DÜŞEN EMEKLİ AYLIKLARIMIZIN ÖYKÜSÜ...
ABO nın değişmesi düşük emekli maaşlarına mahkum etti şimdilerde taban maaş 10.000 mi olacak 12.000 mi olacak diye anlamsız tartışmalara düşürülüyoruz esasen düzelmesi gereken aylık bağlama oranının yükseltilmesidir.
ÇENGELKÖYSPOR YARIM KALAN HİKAYEYİ TAMAMLAYACAK
2024-2025 Futbol sezonu için kolları erken sıvayan Başkan Yavuz Yıldız ve yönetim kurulu arkadaşları önce Teknik direktörlüğe devam etmesi için Aziz Topal ile anlaştı.
ÇEVREYE BAKIM GEREKLİ...
Öncelikle belirtmeliyim ki Çengelköy iskele meydanı ve Kuleli parkları dökülüyor acilen bakıma alınmalı ihale mi yapılır yoksa belediyeler kendi personeli ile mi düzenleme yapar artık kendileri bilir.
DÜNYAYA BORCUMUZ VAR?
Dünyamızı çok hoyrat kullanıyoruz çok tüketiyoruz tüketimimizi azaltmadığımız gibi atıklarımızı da karışık atarak milli ekonomiye kazandırmıyoruz tamamını çöp ediyoruz.
Sağlık nedir ?
Yakın zamanda öğretmenimin bana sorduğu bir soruydu. Kendim için sağlığı nasıl tanımlıyorum ? Uzunca konuştuk bu soru üzerine..