MFÖ ÜSKÜDAR'DA GENÇLERLE BULUŞTU
![Tarih](/img/icon/clock.png)
![Yazdır](/img/icon/print.gif)
Üsküdar Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında özel bir gençlik konseri gerçekleştirdi.
MFÖ ÜSKÜDAR'DA GENÇLERLE BULUŞTU
Üsküdar Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında özel bir gençlik konseri gerçekleştirdi.
Harem Otogar Meydanı’nda gerçekleşen konserde efsane grup MFÖ sahne aldı. Sadece Üsküdar’dan değil İstanbul’un çeşitli yerlerinden konsere akın eden gençler MFÖ’nun unutulmaz şarkıları eşliğinde gönüllerince eğlendiler.
Hopdedik Ayhan’ın sunuculuğunu yaptığı yaklaşık 10 bin kişinin dinlediği konserde MFÖ grubundan önce Grup Misafir sahne aldı. Konsere Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, AK Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı ve binlerce vatandaş katıldı.
Konseri gençlerle birlikte izleyen Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, ‘’Bugün bu alanı tıklım tıklım dolduran siz sevgili gençleri canı gönülden kutluyorum. Sevgili gençler, bu bayram sizin bayramınız. Sizler geçmişimizin mirasçısı, geleceğimizin kahramanlarısınız. Nasıl ki 19 Mayıs 1919’da şanlı tarihimizin başlangıçlarından biri olduğu dönemde Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları destan yazmışsa işte bizim Türk gençliğimiz olan sizlerde her zaman tarihin altın sayfalarında yerinizi alıyorsunuz. İyi ki varsınız!’’ ifadelerini kullandı.
MFÖ’nün şarkılarına hep bir ağızdan eşlik eden binlerce genç 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın tadını Üsküdar’da doyasıya çıkardı.
Muhteşem gecenin finalinde MFÖ grubu tüm Üsküdarlıların Gençlik Bayramı’nı kutlayarak gösterdikleri büyük ilgiden dolayı izleyenlere teşekkür etti. Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen ise MFÖ Grubu’na çiçek ve hediye takdim etti.
TÜED HAYKIRDI ” ABO DÜZELTİLMELİ İNTİBAK GERÇEKLEŞMELİ”
Türkiye Emekliler Derneği Başkanlar Kurulu Toplantısı, 17 Temmuz 2024 tarihinde Ankara’da TÜED Genel Merkez Toplantı Salonu’nda yapılmış; ülkenin ve emeklilerin karşılaştığı sorunlar, kapsamlı olarak değerlendirilmiştir.
CHP EĞİTİM SORUNLARINA ÜSKÜDAR’DA DİKKAT ÇEKTİ...
Cumhuriyet Halk Partisi, ülke genelinde yaşanan eğitim sorunlarına dikkat çekmek maksadıyla tüm il ve ilçe başkanlıklarında “24 Saat Eğitim Maratonu” başlıklı basın açıklaması gerçekleştirdi.
SP ÜSKÜDAR İLÇE BAŞKANI HAKAN TEVFİK ERDAĞI FİLİSTİN VE BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİ İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI YAPTI
16.Temmuz Salı günü İstanbul un 39 ilçesinde olduğu gibi Üsküdar’da Saadet Partisi İlçe Başkanlığı Filistin ve BOP ile ilgili basın açıklaması yaptı. Katılımcıların dikkatle izlediği açıklama şöyle
Çengelköy’ün eski simalarından Erkan GÜRSOY vefat etmiştir
Erkan GÜRSOY uzun süredir devam eden tedavileri sürecinde aramızdan ayrılmıştır.
TÜED “EMEKLİ AYLILARI YOKSULLUK SINIRININ ALTINDA KALDI ACİL ÖNLEM ALINMALI”
Türkiye Emekliler Derneği’nin (TÜED) 123 şube başkanı, olağanüstü gündemle Ankara’da bir araya gelerek ek zam çağrısı yapacak.
ÇALIŞTIKÇA DÜŞEN EMEKLİ AYLIKLARIMIZIN ÖYKÜSÜ...
ABO nın değişmesi düşük emekli maaşlarına mahkum etti şimdilerde taban maaş 10.000 mi olacak 12.000 mi olacak diye anlamsız tartışmalara düşürülüyoruz esasen düzelmesi gereken aylık bağlama oranının yükseltilmesidir.
ÇENGELKÖYSPOR YARIM KALAN HİKAYEYİ TAMAMLAYACAK
2024-2025 Futbol sezonu için kolları erken sıvayan Başkan Yavuz Yıldız ve yönetim kurulu arkadaşları önce Teknik direktörlüğe devam etmesi için Aziz Topal ile anlaştı.
ÇEVREYE BAKIM GEREKLİ...
Öncelikle belirtmeliyim ki Çengelköy iskele meydanı ve Kuleli parkları dökülüyor acilen bakıma alınmalı ihale mi yapılır yoksa belediyeler kendi personeli ile mi düzenleme yapar artık kendileri bilir.
DÜNYAYA BORCUMUZ VAR?
Dünyamızı çok hoyrat kullanıyoruz çok tüketiyoruz tüketimimizi azaltmadığımız gibi atıklarımızı da karışık atarak milli ekonomiye kazandırmıyoruz tamamını çöp ediyoruz.
Sağlık nedir ?
Yakın zamanda öğretmenimin bana sorduğu bir soruydu. Kendim için sağlığı nasıl tanımlıyorum ? Uzunca konuştuk bu soru üzerine..