10.grupta neler oluyor ?
![Tarih](/img/icon/clock.png)
![Yazdır](/img/icon/print.gif)
Yılın bitmesine iki hafta kala Çengelköy Mudanya ile deplasmanda berabere kaldı. Sonuç 0-0 oldu ancak Sapanca spor alınan haberlere göre Erok un stadını bulamadı ve hükmen mağlup oldu.
10.grupta neler oluyor ?
Yılın bitmesine iki hafta kala Çengelköy Mudanya ile deplasmanda berabere kaldı. Sonuç 0-0 oldu ancak Sapanca spor alınan haberlere göre Erok un stadını bulamadı ve hükmen mağlup oldu.
Sapancaspor maça gelmedi.Maç Erok lehine tescil olacak mı yoksa ertelenip başka bir tarihte mı oynanacak hala bir karar verilmedi.
Geçen sene Babaeski takımını 45 dakika beklediğimizi her kes hatırlar. Erok Sapanca maçında 11 dakikada düdük çalınmış.
Böylece maç eksiği ile Erok yeniden ikinciliğe düştü puan farkı bir puan ile Çengelköy ün lehine olsa bile Erok un bir maçı eksik, diye beklerken TFF kararını verdi Erok hükmen galip sayıldı ve 3 puan hanesine yazıldı, maça çıkmayan Sapancanın da olay yanına kaldı.
Ancak Çengelköy spor bir sezon boyunca 12 penaltı ile alınan puanlar ile ilgili ve en son Erok sapanca maçında dönen dolaplarla ilgili hukuki zeminde hakkını arayacak.
Son maçlar 9 Nisan günü oynanacak umut kesilmez ama anlaşılan erok bu sene 3.lige çıkmak için avantajlı bir durumda. Çengelköy de ağızları bıçak açmıyor. Kırgınlık mı ararsın üzüntümü ararsın her şey var. Şahsen bende derin üzüntü içindeyim 3.lige çıksakta çıkmasakta yönetimdeki görevimi bir daha üstlenmemek üzere bırakacağım. Bu kadar pis kokuşmuş bir ortamda kulübümüzün oyuncularımızın ve tüm alt yapının hakkının yendiğini düşünüyorum. Yüzlerine nasıl bakacağım onu da bilemiyorum.
10.Grupta neler oluyor sorusu gündeme geldi. Tarafsız izleyenler bile Erok un pek çok maçta 3 puanı penaltılarla almasını ve son maçta rakibin sahaya bile çıkmamasını manidar buluyorlar. Gazetemizi arayan pek çok kişi 10.grubun araştırılmasını istiyorlar. Sizce olur mu araştıran çıkar mı ?
Yoksa Çengelköyspor taraftarına üzülmek kahrolmak mı kaldı.
Çengelköy spor Bölgesel amatör lig
TÜED HAYKIRDI ” ABO DÜZELTİLMELİ İNTİBAK GERÇEKLEŞMELİ”
Türkiye Emekliler Derneği Başkanlar Kurulu Toplantısı, 17 Temmuz 2024 tarihinde Ankara’da TÜED Genel Merkez Toplantı Salonu’nda yapılmış; ülkenin ve emeklilerin karşılaştığı sorunlar, kapsamlı olarak değerlendirilmiştir.
CHP EĞİTİM SORUNLARINA ÜSKÜDAR’DA DİKKAT ÇEKTİ...
Cumhuriyet Halk Partisi, ülke genelinde yaşanan eğitim sorunlarına dikkat çekmek maksadıyla tüm il ve ilçe başkanlıklarında “24 Saat Eğitim Maratonu” başlıklı basın açıklaması gerçekleştirdi.
SP ÜSKÜDAR İLÇE BAŞKANI HAKAN TEVFİK ERDAĞI FİLİSTİN VE BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİ İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI YAPTI
16.Temmuz Salı günü İstanbul un 39 ilçesinde olduğu gibi Üsküdar’da Saadet Partisi İlçe Başkanlığı Filistin ve BOP ile ilgili basın açıklaması yaptı. Katılımcıların dikkatle izlediği açıklama şöyle
Çengelköy’ün eski simalarından Erkan GÜRSOY vefat etmiştir
Erkan GÜRSOY uzun süredir devam eden tedavileri sürecinde aramızdan ayrılmıştır.
TÜED “EMEKLİ AYLILARI YOKSULLUK SINIRININ ALTINDA KALDI ACİL ÖNLEM ALINMALI”
Türkiye Emekliler Derneği’nin (TÜED) 123 şube başkanı, olağanüstü gündemle Ankara’da bir araya gelerek ek zam çağrısı yapacak.
ÇALIŞTIKÇA DÜŞEN EMEKLİ AYLIKLARIMIZIN ÖYKÜSÜ...
ABO nın değişmesi düşük emekli maaşlarına mahkum etti şimdilerde taban maaş 10.000 mi olacak 12.000 mi olacak diye anlamsız tartışmalara düşürülüyoruz esasen düzelmesi gereken aylık bağlama oranının yükseltilmesidir.
ÇENGELKÖYSPOR YARIM KALAN HİKAYEYİ TAMAMLAYACAK
2024-2025 Futbol sezonu için kolları erken sıvayan Başkan Yavuz Yıldız ve yönetim kurulu arkadaşları önce Teknik direktörlüğe devam etmesi için Aziz Topal ile anlaştı.
ÇEVREYE BAKIM GEREKLİ...
Öncelikle belirtmeliyim ki Çengelköy iskele meydanı ve Kuleli parkları dökülüyor acilen bakıma alınmalı ihale mi yapılır yoksa belediyeler kendi personeli ile mi düzenleme yapar artık kendileri bilir.
DÜNYAYA BORCUMUZ VAR?
Dünyamızı çok hoyrat kullanıyoruz çok tüketiyoruz tüketimimizi azaltmadığımız gibi atıklarımızı da karışık atarak milli ekonomiye kazandırmıyoruz tamamını çöp ediyoruz.
Sağlık nedir ?
Yakın zamanda öğretmenimin bana sorduğu bir soruydu. Kendim için sağlığı nasıl tanımlıyorum ? Uzunca konuştuk bu soru üzerine..