![Çengelköy 10.grupta liderliğini ilan etti Çengel Erok 3-1](/upload/resimler/haber/5C7_cengelkoy-spor-2017.jpg)
Çengelköy 10.grupta liderliğini ilan etti Çengel Erok 3-1
![Tarih](/img/icon/clock.png)
![Yazdır](/img/icon/print.gif)
Çengelköy spor her maça Yücel Çolak hocanın tam motivasyonu ile çıkıyor. Son 10 maçtır sahasında kaybetmeyen takım son 5 maçı galibiyet ve 3 puan alarak bitirdi.
Çengelköy 10.grupta liderliğini ilan etti Çengel Erok 3-1
Çengelköy spor her maça Yücel Çolak hocanın tam motivasyonu ile çıkıyor. Son 10 maçtır sahasında kaybetmeyen takım son 5 maçı galibiyet ve 3 puan alarak bitirdi.
26 mart Pazar günü Çengelköy Erok maçı bölgesel Amatör lig 10.grupta dönüm noktası idi Erok yense idi garanti 3.lige çıkma yolunu kolaylayacaktı. Çengelköy 1-0 yense ilk maçı 1-0 kazanan Erok ile eşit puan karşılıklı eşit sonuçlar ile diğer averaja bakılacaktı. Çengelköy spor un 2-0 3-0 veya 3-1 lik galibiyeti karşılıklı maçlardan dolayı Çengel i birinciliğe taşıyacaktı ve öyle oldu.
Şunu belirtmeden geçemeyeceğim Yücel Çolak hoca her maç öncesi rakip takım analizleri ile oyuncularımızı bilgi ile donatıyor hazırlıyor ardından motive ederek sahaya gönderiyor. Maça çıkan oyuncu da kadroda olan da ne yapacağını bilerek sahaya çıkıyor ve başarı ardından geliyor.
Çengel Erok maçı oldukça gerilimli bir ortamda başladı her iki tarafın yönetimi oyuncusu ve taraftarı alınacak puanların verilecek puanların neye mal olacağını biliyordu. Çengelköy taraftarı otobüslerle minibüslerle otomobillerle doldu tribünleri taşırdı. Üsküdar a acil stat ihtiyacı yine hissedildi ve tüm taraftar tarafından dile getirildi.
Çengelköy Erok maçı ilk devre karşılıklı ataklar ile ama daha çok Erok un pozisyonları ile geçti. Ancak 2.yarıya fırtına gibi başlayan çengel 47. Ve 54. Dakikalarda Yemen Taş ın iki golü ile rakibi abondene etti. Hele hele 69.dakikada Uğur Can 3.golü atınca taraftar şampiyonluk şarkıları söylemeye başladı. Her ne kadar 89.dakikada erok bir gol atarak durumu 3-1 yapsa da Çengelköy ün liderliği söke söke almasının önüne geçemedi.
Gol listesi
Yemen Taş 7 Kerem Gülmez 6 Ufuk Hançer 5
2 Nisan maçımız Mudanya da son maç evimizde Zafer spor ile umarız şampiyonluk turunu atacağımız bir maç olacak.
TÜED HAYKIRDI ” ABO DÜZELTİLMELİ İNTİBAK GERÇEKLEŞMELİ”
Türkiye Emekliler Derneği Başkanlar Kurulu Toplantısı, 17 Temmuz 2024 tarihinde Ankara’da TÜED Genel Merkez Toplantı Salonu’nda yapılmış; ülkenin ve emeklilerin karşılaştığı sorunlar, kapsamlı olarak değerlendirilmiştir.
CHP EĞİTİM SORUNLARINA ÜSKÜDAR’DA DİKKAT ÇEKTİ...
Cumhuriyet Halk Partisi, ülke genelinde yaşanan eğitim sorunlarına dikkat çekmek maksadıyla tüm il ve ilçe başkanlıklarında “24 Saat Eğitim Maratonu” başlıklı basın açıklaması gerçekleştirdi.
SP ÜSKÜDAR İLÇE BAŞKANI HAKAN TEVFİK ERDAĞI FİLİSTİN VE BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİ İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI YAPTI
16.Temmuz Salı günü İstanbul un 39 ilçesinde olduğu gibi Üsküdar’da Saadet Partisi İlçe Başkanlığı Filistin ve BOP ile ilgili basın açıklaması yaptı. Katılımcıların dikkatle izlediği açıklama şöyle
Çengelköy’ün eski simalarından Erkan GÜRSOY vefat etmiştir
Erkan GÜRSOY uzun süredir devam eden tedavileri sürecinde aramızdan ayrılmıştır.
TÜED “EMEKLİ AYLILARI YOKSULLUK SINIRININ ALTINDA KALDI ACİL ÖNLEM ALINMALI”
Türkiye Emekliler Derneği’nin (TÜED) 123 şube başkanı, olağanüstü gündemle Ankara’da bir araya gelerek ek zam çağrısı yapacak.
ÇALIŞTIKÇA DÜŞEN EMEKLİ AYLIKLARIMIZIN ÖYKÜSÜ...
ABO nın değişmesi düşük emekli maaşlarına mahkum etti şimdilerde taban maaş 10.000 mi olacak 12.000 mi olacak diye anlamsız tartışmalara düşürülüyoruz esasen düzelmesi gereken aylık bağlama oranının yükseltilmesidir.
ÇENGELKÖYSPOR YARIM KALAN HİKAYEYİ TAMAMLAYACAK
2024-2025 Futbol sezonu için kolları erken sıvayan Başkan Yavuz Yıldız ve yönetim kurulu arkadaşları önce Teknik direktörlüğe devam etmesi için Aziz Topal ile anlaştı.
ÇEVREYE BAKIM GEREKLİ...
Öncelikle belirtmeliyim ki Çengelköy iskele meydanı ve Kuleli parkları dökülüyor acilen bakıma alınmalı ihale mi yapılır yoksa belediyeler kendi personeli ile mi düzenleme yapar artık kendileri bilir.
DÜNYAYA BORCUMUZ VAR?
Dünyamızı çok hoyrat kullanıyoruz çok tüketiyoruz tüketimimizi azaltmadığımız gibi atıklarımızı da karışık atarak milli ekonomiye kazandırmıyoruz tamamını çöp ediyoruz.
Sağlık nedir ?
Yakın zamanda öğretmenimin bana sorduğu bir soruydu. Kendim için sağlığı nasıl tanımlıyorum ? Uzunca konuştuk bu soru üzerine..