AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Halit Hızır, Hollanda’daköpeklerin ısırdığı Hüseyin Kurt’u ziyaret etti
![Tarih](/img/icon/clock.png)
![Yazdır](/img/icon/print.gif)
AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Halit Hızır, Hollanda polis köpeklerinin ısırdığı Hüseyin Kurt’u tedavi gördüğü hastanede ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.
AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Halit Hızır, Hollanda’daköpeklerin ısırdığı Hüseyin Kurt’u ziyaret etti
AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Halit Hızır, Hollanda polis köpeklerinin ısırdığı Hüseyin Kurt’u tedavi gördüğü hastanede ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.
Beraberindeki kalabalık teşkilat mensubuyla Fatih Sultan Mehmet Hastanesi’ne gelen Hızır, Hüseyin Kurt’la görüştü. Hızır, “Sayın Bakanımıza yapılan alçakça saldırı karşısında, 18 Mart’ta Çanakkale’de kahraman dedelerimiz göğüslerini düşmana karşı nasıl kahramanca siper ettiyse, Hüseyin kardeşimiz de aynı kahramanlıkla karşılık verdi. Hollanda’nın itleri, değerli kardeşimizi ısırdı. Bu ısırıklarla bizleri korkutacaklarını zannedenlerin bugün diz bağları çözülmüştür. Korkuyorlar. Dün dedelerimizden korkmuşlardı bugün torunlarından korkuyorlar. Biz de bu ülke için canın verebilecek insanlar bitmeyecek. Biz de AK Parti Üsküdar Teşkilatı olarak değerli kardeşimize destek vermeye geldik. Ona geçmiş dileklerimiz ilettik. Bu ülkede Fethi Sekinler, Ömer Halisdemirler ve Hüseyin Kurtların bitmeyeceğini dünyaya göstermiş olduk.Değerli kardeşim Hüseyin Kurt'ta Rabbimşifa ihsan eylesin. Milletin duası onunla” şeklinde açıklama yaptı.
Ziyaretten dolayı memnuniyet duyduğunu belirten Hüseyin Kurt da “Sayın Bakanımızı dinlemek amacıyla konsolosluk binamızın önünde bulunuyorduk. Orada Hollanda polisinin hain saldırısı sonucu bu duruma düştük.Orada göründük doktorlara, ilgi fazla yoktu. Artık nedenini bilemeyiz. Türkiye’ye gelmeye karar verdik. Sayın devlet büyüklerimiz davet etti bizi. Geldik, çok güzel ilgileniyorlar. Burada doktorlarımız, hocalarımızdan Allah razı olsun. Toparlanmaya başladık. Başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere devlet büyüklerimize teşekkür etmek istiyorum. Allah hepsinden razı olsun. AK Parti Üsküdar İlçe Teşkilatı da ziyaretimize geldi. Çok güzel moral oldu” diye konuştu.
Hüseyin Kurt yattığı odanın penceresinden dışarıda kendisine destek için gelen AK Parti Üsküdar İlçe Teşkilatı mensuplarına el salladı ve teşekkür etti.
TÜED HAYKIRDI ” ABO DÜZELTİLMELİ İNTİBAK GERÇEKLEŞMELİ”
Türkiye Emekliler Derneği Başkanlar Kurulu Toplantısı, 17 Temmuz 2024 tarihinde Ankara’da TÜED Genel Merkez Toplantı Salonu’nda yapılmış; ülkenin ve emeklilerin karşılaştığı sorunlar, kapsamlı olarak değerlendirilmiştir.
CHP EĞİTİM SORUNLARINA ÜSKÜDAR’DA DİKKAT ÇEKTİ...
Cumhuriyet Halk Partisi, ülke genelinde yaşanan eğitim sorunlarına dikkat çekmek maksadıyla tüm il ve ilçe başkanlıklarında “24 Saat Eğitim Maratonu” başlıklı basın açıklaması gerçekleştirdi.
SP ÜSKÜDAR İLÇE BAŞKANI HAKAN TEVFİK ERDAĞI FİLİSTİN VE BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİ İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI YAPTI
16.Temmuz Salı günü İstanbul un 39 ilçesinde olduğu gibi Üsküdar’da Saadet Partisi İlçe Başkanlığı Filistin ve BOP ile ilgili basın açıklaması yaptı. Katılımcıların dikkatle izlediği açıklama şöyle
Çengelköy’ün eski simalarından Erkan GÜRSOY vefat etmiştir
Erkan GÜRSOY uzun süredir devam eden tedavileri sürecinde aramızdan ayrılmıştır.
TÜED “EMEKLİ AYLILARI YOKSULLUK SINIRININ ALTINDA KALDI ACİL ÖNLEM ALINMALI”
Türkiye Emekliler Derneği’nin (TÜED) 123 şube başkanı, olağanüstü gündemle Ankara’da bir araya gelerek ek zam çağrısı yapacak.
ÇALIŞTIKÇA DÜŞEN EMEKLİ AYLIKLARIMIZIN ÖYKÜSÜ...
ABO nın değişmesi düşük emekli maaşlarına mahkum etti şimdilerde taban maaş 10.000 mi olacak 12.000 mi olacak diye anlamsız tartışmalara düşürülüyoruz esasen düzelmesi gereken aylık bağlama oranının yükseltilmesidir.
ÇENGELKÖYSPOR YARIM KALAN HİKAYEYİ TAMAMLAYACAK
2024-2025 Futbol sezonu için kolları erken sıvayan Başkan Yavuz Yıldız ve yönetim kurulu arkadaşları önce Teknik direktörlüğe devam etmesi için Aziz Topal ile anlaştı.
ÇEVREYE BAKIM GEREKLİ...
Öncelikle belirtmeliyim ki Çengelköy iskele meydanı ve Kuleli parkları dökülüyor acilen bakıma alınmalı ihale mi yapılır yoksa belediyeler kendi personeli ile mi düzenleme yapar artık kendileri bilir.
DÜNYAYA BORCUMUZ VAR?
Dünyamızı çok hoyrat kullanıyoruz çok tüketiyoruz tüketimimizi azaltmadığımız gibi atıklarımızı da karışık atarak milli ekonomiye kazandırmıyoruz tamamını çöp ediyoruz.
Sağlık nedir ?
Yakın zamanda öğretmenimin bana sorduğu bir soruydu. Kendim için sağlığı nasıl tanımlıyorum ? Uzunca konuştuk bu soru üzerine..