![Çengelköy Nilüfer Erdemli 2-0](/upload/resimler/haber/EFE_spor-1.jpg)
Çengelköy Nilüfer Erdemli 2-0
![Tarih](/img/icon/clock.png)
![Yazdır](/img/icon/print.gif)
26.Şubat Pazar günü Çavuşbaşı stadında bulutlu ama yağmursuz bir havada Çengelköyspor ile Nilüfer erdemli spor karşılaştı.
Çengelköy Nilüfer Erdemli 2-0
26.Şubat Pazar günü Çavuşbaşı stadında bulutlu ama yağmursuz bir havada Çengelköyspor ile Nilüfer erdemli spor karşılaştı.
Karşılıklı ataklarla başlayan maçta 25 dakikada sağdan gelişen hızlı bir atakta Kerem Gülmez e iki kere arka arkaya faul yapılmasına rağmen oyuncumuz kendini yere atmayarak topu kaleye göndermeyi becerdi ve takımı rahatlattı.
İkinci devre sanki maç yeniden başladı her iki takımda soluk kesen bir mücadeleye imza attılar. Maç 1-0 bitiyor derken 90 dakika artı 2.uzatma dakikasında bir penaltı kazanıldı. Yemek sert sutu gole çevirmeyi becerdi ve sonuç 2-0 olarak istatistiğe geçti.
Ama ne varki grup birincisi Erok rakibini 3-0 gibi net bir skor ile geçti ve puan hanesine 3 puanı yazdırdı ,grup birinciliğinde rakip olduğumuz erok ile aramızdaki 5 puanlık fark ne yazık ki kapanamadı. Maçların bitmesine altı hafta var son iki maça kadar lider belli olmayacak gibi görünüyor.
Yücel Çolak hoca cezalı olduğu için maçı saha kenarından izlemek zorunda kaldı ama sesini tüm oyuncularına duyurmayı başardı.
Sezon boyu gol sıralamasında birinci 6 gol ile Kerem Gülmez ikinci Yemen Taş üçüncü ise Ufuk Hançer oldu. Tüm oyuncularımıza Çengelköy Gazetesi olarak başarılar diliyoruz, 3.lige çıkmak için artık son şansımız olduğunu hatırlatmak istiyoruz.
200 e yakın taraftarı Çavuşbaşı stadında ayakta maç seyrederken görünce şu Üsküdar ın stat sorununun çözülmesi için daha ne kadar bekleyeceğiz sorusunu sormadan edemedik.
Acil stat projelerinin hayata geçmesini diliyoruz.
TÜED HAYKIRDI ” ABO DÜZELTİLMELİ İNTİBAK GERÇEKLEŞMELİ”
Türkiye Emekliler Derneği Başkanlar Kurulu Toplantısı, 17 Temmuz 2024 tarihinde Ankara’da TÜED Genel Merkez Toplantı Salonu’nda yapılmış; ülkenin ve emeklilerin karşılaştığı sorunlar, kapsamlı olarak değerlendirilmiştir.
CHP EĞİTİM SORUNLARINA ÜSKÜDAR’DA DİKKAT ÇEKTİ...
Cumhuriyet Halk Partisi, ülke genelinde yaşanan eğitim sorunlarına dikkat çekmek maksadıyla tüm il ve ilçe başkanlıklarında “24 Saat Eğitim Maratonu” başlıklı basın açıklaması gerçekleştirdi.
SP ÜSKÜDAR İLÇE BAŞKANI HAKAN TEVFİK ERDAĞI FİLİSTİN VE BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİ İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI YAPTI
16.Temmuz Salı günü İstanbul un 39 ilçesinde olduğu gibi Üsküdar’da Saadet Partisi İlçe Başkanlığı Filistin ve BOP ile ilgili basın açıklaması yaptı. Katılımcıların dikkatle izlediği açıklama şöyle
Çengelköy’ün eski simalarından Erkan GÜRSOY vefat etmiştir
Erkan GÜRSOY uzun süredir devam eden tedavileri sürecinde aramızdan ayrılmıştır.
TÜED “EMEKLİ AYLILARI YOKSULLUK SINIRININ ALTINDA KALDI ACİL ÖNLEM ALINMALI”
Türkiye Emekliler Derneği’nin (TÜED) 123 şube başkanı, olağanüstü gündemle Ankara’da bir araya gelerek ek zam çağrısı yapacak.
ÇALIŞTIKÇA DÜŞEN EMEKLİ AYLIKLARIMIZIN ÖYKÜSÜ...
ABO nın değişmesi düşük emekli maaşlarına mahkum etti şimdilerde taban maaş 10.000 mi olacak 12.000 mi olacak diye anlamsız tartışmalara düşürülüyoruz esasen düzelmesi gereken aylık bağlama oranının yükseltilmesidir.
ÇENGELKÖYSPOR YARIM KALAN HİKAYEYİ TAMAMLAYACAK
2024-2025 Futbol sezonu için kolları erken sıvayan Başkan Yavuz Yıldız ve yönetim kurulu arkadaşları önce Teknik direktörlüğe devam etmesi için Aziz Topal ile anlaştı.
ÇEVREYE BAKIM GEREKLİ...
Öncelikle belirtmeliyim ki Çengelköy iskele meydanı ve Kuleli parkları dökülüyor acilen bakıma alınmalı ihale mi yapılır yoksa belediyeler kendi personeli ile mi düzenleme yapar artık kendileri bilir.
DÜNYAYA BORCUMUZ VAR?
Dünyamızı çok hoyrat kullanıyoruz çok tüketiyoruz tüketimimizi azaltmadığımız gibi atıklarımızı da karışık atarak milli ekonomiye kazandırmıyoruz tamamını çöp ediyoruz.
Sağlık nedir ?
Yakın zamanda öğretmenimin bana sorduğu bir soruydu. Kendim için sağlığı nasıl tanımlıyorum ? Uzunca konuştuk bu soru üzerine..